• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Zrušení tajemství

DeletedUser

Guest
Upozorňuji pouze na to...že mi nepřijde v pořádku...pokud po více nežli roce hry není stanoveno pravidlo k výhře světa.

Když hraji nějakou hru...chci vědět...jak poznám...že jsem vyhrála ;-))

To je celé ;-) Brou noc :)
 

DeletedUser11059

Guest
DrObot, myslím, že asi každý chápe, na co chceš poukázat. A pokud bych chtěl najít nějaký jasný závěr, který mi ukáže jasné a ne nejasné pravidlo, pak bych Ti rozumněl a stál za Tebou. Ale protože si pořád myslím, že krom nějakých chyb, které vznikaly na různých stranách, menších či větších, by si IG nedovolilo udělat nějaký velký podraz na hráče a udělalo třeba Tvůj příklad 80% šedivek, aby byl konec. Věřím v to, že stanovené konce světa mají svou logiku a mají nějak buď zdynamičtit hru nebo dát výhodu aktivním .... tomu pořád věřím, proto věřím i tomu, že možné nové konce nebudou žádnou obludností.


edit:/

sathánku ..., nemůžete jako hráči veškeré dotazy směrovat na Indigru a Sonika, my pokud víme a známe odpověď (nebo si ji někde dohledáne), taky odpovíme. I od toho tu jsme.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Upozorňuji pouze na to...že mi nepřijde v pořádku...pokud po více nežli roce hry není stanoveno pravidlo k výhře světa.

Když hraji nějakou hru...chci vědět...jak poznám...že jsem vyhrála ;-))

To je celé ;-) Brou noc :)

Já Tě chápu, v pořádku to není, už by to mělo být dáno, věřím, že kdyby to bylo v našich silách, už by to bylo.

Sonik nebo Indigra :) nikdy vyšší u nás v ČR není

Když něco potřebuji třeba na policii, také hned nejdu za policejním prezidentem, pokud na to má kompetence někdo jiný.

Jak jsem psal, tabulka zde na fóru, je přímo odsouhlasena vedením hry.
 

DeletedUser34334

Guest
Mám dotaz-spustí se v blízké době svět 27 s nastavením bez tajemstvím?Rád bych si ještě zahrál svět na 3 roky než s kmeny kompletně seknu.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
ZRUŠIT TAJEMSTVÍ NA SVĚTECH!


Chci znát názory lidi..protože obsadit 12 tajemství a zapodporovat je paladiny s ohněma a 5000katama to je asi tak těžké jak jít se vymočit..

jasný příklad je s24 jak dlouho ten svět funguje? od 23.11.2011 tudíš ani né rok

A už je TIME END!!! a jen protože se hrači s tajemsntvímy spojili do 1 kmene..

pardon tohle je hloupost..a opravdu si myslím že pokud dotedka DK o hráče přicházely tak jen kvuli S24 odejde dalších 1000...protože aby svět začal končit tak rychle?

No ale vaše volba a volba inno games =)...


Odkud bereš tu jistotu, že toto právě některé hráče nenadchne? My hrajeme svět 1 již 4,5 roku - na svět 24 jsme si šli zahrát právě proto, abychom zažili, co je to za pocit, když svět končí! :hi
 

DeletedUser34334

Guest
To Vám nikdo nebere,ale člověk jako já,který si dal do DK roční pauzu kvůli osobním problémům a ztratil všechny účty na rozehraných starých dobrých světech,by si rád znovu takový svět začal.Střídejte to,zlatá střední cesta,ne?
 

DeletedUser30198

Guest
Jak jsi mohl ztratit účty. Buďto hraji nebo nehraji. Zřejmě se ti hra zdála být dlouhou a právě kvůli délce a nedohlednosti konce jsi je ztratil.... ?? Nemám pravdu? Kdyby byl konec světa, který hraješ odhadovaný za rok nebo i za méně, tak normální člověk hrát nepřestane, už to vydrží ten rok si pořádně užije ať má super památku na svět a dá si pauzu až po dohrání svého světa.

Přeji ti zažít, jaké to je, když se tři roky koukáš na to, jak tvoji kamarádi končí z osobních důvodů proto, že nevidí konec hry.

- pokud jsi hrál se stejnými lidmi několik let, tak ti určitě rádi i po roční pauze přepustí nějaký účet od hráče, který taktéž končí kvůli nedohlednosti konce. A můžeš se pak koukat na výše uvedené.

Buďte rádi. My na konec světa čekáme jako na Godota.
 

DeletedUser34334

Guest
Psal jsem,že to bylo kvůli osobním problémům,né kvůli délce,ta mi naopak v tu dobu přišla normální.A přenechání účtů vážně praktikovat nehodlám,to už to dění člověk může rovnou sledovat z hostovacího přístupu.
 

DeletedUser

Guest
souhlas

:crytaky bych raději bez tajemství aspon jeden nový svět bez něj.o) at si fakt člověk zahraje jako za starých času.:hi
 
Nahoru