• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Zrušení tajemství

DeletedUser32568

Guest
jenže v pravidlech se může klidně doplnit "Mohou existovat světy, které nemají konec." kupříkladu :)
 

DeletedUser

Guest
Kde to je psáno? jestli mohu vědět ?

Cítím to tak že pokud svět má stanovený konec, řídí se jím, pokud ho nemá stanovený, můžeme očekávat cokoli, novinku či již dané konce.
 

DeletedUser

Guest
Na DrObot, ale už jsem to našel, je to jen špatná a neuplná formulace která se teď ˝hodí˝.
 

DeletedUser11059

Guest
Je to tak, jak to popisuje angelino a já to asi blbě formuloval ... prozatím jsou dány jen jisté možnosti, ale až zítra bude zavedena nová možnost a doplněna mezi stávající, budou světy označené bez stanoveného konce možné být ukončeny novou cestou .... proto jsme psal prozatím a zítra to může být jinak.
 

DeletedUser

Guest
Nojo...ale je to Vaše formulace...angelino ;-)
Důvěryhodnější zdroj informací neexistuje...čerpám tedy odsud...a věřím...že informace poskytované ZDE ... jsou pravdivé.. ;-)

Pokud je to ale tak jak píšeš...pak se vracím k tomu...čím jsem začala.. ;-)

Máme ale mnohem horší varianty...které mohu zmínit v souvislosti s ukončením světů.
Vycházím z této sumarizace světů:
http://forum.divokekmeny.cz/showthread.php?t=16123

Pro čtyři světy (20-23) totiž nebyl konec světa zatím stanoven! :-/
Svět 20 byl spuštěn 8.12. 2010 !!!
Když to přirovnám např. ke hře "Člověče, nezlob se"... nastává situace...kdy na počátku hry hráč dostane informaci...že teď má pár let (???) běhat dokola...a časem se tvůrce hry rozhodne mu laskavě sdělit...jak vlastně pozná...že vyhrál.. :-/

Ale zpět k DK:
Nakonec bude stanoveno pravidlo...že hra končí...když je na světě 80% barbarek... ;-))
Celá strategie toho...oč se hráč snažil po celou dobu hraní...půjde do háje.. ;-)



 

DeletedUser30198

Guest
U každého světa by měla být jakásik možnost ho urychlit, nebo ukončit v záívislosti na hratelnosti. Aby se to dobře hrálo - ne moc dlouho ale ani ne moc krátce. Když je svět rychlejší, tak to snad ani tak moc nevadí vzhledem k tomu kolik světů se neustále zahajuje....

Problém je když se to táhne tak jako radiace od Černobylu - tj. pomalu ale pořád.
 

DeletedUser32568

Guest
DrObot - angelino není nejvyšší entitou :) je nejvyšší entitou fóra ale ne informací :)
 

DeletedUser

Guest
-sathan?
Oslovuji jej jako zástupce DK týmu.. ;-))
Koho bys tedy navrhoval oslovit? ;-)))
 

DeletedUser

Guest
Nojo...ale je to Vaše formulace...angelino ;-)
Důvěryhodnější zdroj informací neexistuje...čerpám tedy odsud...a věřím...že informace poskytované ZDE ... jsou pravdivé.. ;-)

Pokud by jsi čerpala zde z tabulky světů, tak tam je napsáno že konce nejsou určené .)

Tabulka je odsouhlasena a potvrzena na správnost od administrátorky.

Tak jak je to definované na wiki, jde mimo mě.
 
Nahoru