• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nová sekce - připomínky

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser34582

Guest
moment.....fakt sorry :D ja som pri skúšaní z adresného riadka skúšal a očakával som nejaký taký výsledok ako u senkyho scriptu t.j. že my vyskočí možnosť napísať tam smile.

Takže zataiľ to nefunguje tak aby som mohol vložiť smile ?
 

DeletedUser34582

Guest
Veľmi pekné :) fakt skvelé :) ako toto robíš :D

A až bude spomínaná hra v prevádzeke alebo tak nejak tak daj vedieť nech sa mrknem :)

PS: dá sa napísať javascript do hry spúšťanej cez(myslím, že cez :D) adobe flash player ?
 

DeletedUser

Guest
Pro Flash to není Javascript, nýbrž Action script. Javascriptem flash přidat jde, obráceně ale asi těžko. Navíc to ani nemá smysl.

PS.: Až hru spustím, tak nejspíš bude ještě tak 3 měsíce jen v testování. Takže plánované spuštění je tak +/- za rok. Více ale kdyžtak PM, ať neporušujeme pravidla.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34582

Guest
:D na beta verziu som si zvykol :D takže so mnou počítajte Ale ok potom v PM :)

No vieš ide o hru FoE od INNA či by sa tam dal spustiť javascript také ako v DK čo pomáhajú v hre :) neviem či tú hru poznáš :)
 

DeletedUser

Guest
Já už hry od Inna radši nehraji. DK testuji jen z nudy pro rozptýlení. Spíš jsem přihlášen kvůli javascriptu, proti premiařům nemám žádnou šanci.

Sečteno podtrženo. FoE neznám a ani snad nechci. Javascript z adresního řádku ale jde spustit na kterékoliv stránce.
 

DeletedUser34582

Guest
OK díky :) ja sa len pýtam, keďže neviem ako to funguje a už vôbec či to spustím "hocikde" :D
 

DeletedUser

Guest
Jo, spustit kdekoliv to jde.

Nuže skript na smajlíky už je kompatibilní i s IE8 :D
 

DeletedUser34582

Guest
Si fakt dobrý :) újde sa mi prototip ? :D teda už ten vylepšený nie ten čo tu je :D
 

DeletedUser

Guest
Zítra ho sem postnu. Pak ještě dodělám, aby to smajlíky nahrazovalo při psaní :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru