• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nová sekce - připomínky

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7531

Guest
Připomínky k sekci "Skripty"

Zdravím vás hráči,

chtěl bych vás přivítat do nové sekce "Skripty" a zároveň bych vás chtěl poprosit, aby jste veškeré připomínky k této sekci psali do tohoto topicu. Tím mám na mysli jak věci kterým nerozumíte, tak i gramatické chyby, které se mohou někde vyskytnout (myšleno u témat "Seznam povolených scriptů" a "Jak nainstalovat script?"), nějaké stylistické chyby atd.

Otázky k jednotlivým scriptům prosím pište do příslušných témat, které se věnují daným scriptům

Doufám, že zde naleznete odpovědi na své otázky,
Pan Orech
DK Team
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Zdar ,
tak mam dalsi dotaz , existuje script , ktery v nahledu skupiny najde vesky , ktere nejsou zarazene do zadne skupiny ? Protoze to je opruz prochazet 1400 vesek a zjistovat , ktere nikde neni , no obcas se to stane ,ze to clovek zapomene nekdy priradit k nejake skupine ...
 

DeletedUser7531

Guest
Teď na to tak koukám - přoč to vůbec chceš? Vždyť si v "Náhledy" -> "Skupiny" můžeš zvolit dle čeho chceš vesnice řadit. Zda podle názvu a nebo podle počtu skupin, ve kterých dané vesnice jsou. (jednou je to sestupně a při druhém kliknutí vzestupně.) Nestačilo by ti to? Jdi do příslušného náhledu a klikni na "Počet" v tabulce.
 

DeletedUser

Guest
no ja se ptal a ted jsem dostal odpoved, ja to nevedel :cry
jinak diky uz jsem zase chytrejsi :lol
 

DeletedUser

Guest
pokud by jsi to chtěl na jeden knoflík do rychlého, tak :
{game}";&screen=overview_villages&mode=groups&order=count&dir=acs

pro obrácený seřazení by na konci místo acs bylo desc
 

DeletedUser

Guest
.........

:( když chci přidat nějaký script tak mi prostě nejde.. na začátek scriptu sem dal i to game do tech zavorek ale kdyz na to pak kliknu tak se mi objevi prazdna obrazovka prosim poradte mi
 

DeletedUser2029

Guest
když chci přidat nějaký script tak mi prostě nejde.. na začátek scriptu sem dal i to game do tech zavorek ...
Předpokládám obecný script. Pak tam "game" nepatří (mimochodem, to s tím game není script, ale "jen" odkaz. Script začíná textem "javascript:")

ale kdyz na to pak kliknu tak se mi objevi prazdna obrazovka prosim poradte mi
Jede-li o script (začínající "javascript:"), tak nesmíš zaškrtnout volbu "Otevřít v novém okně."

Protože /zjednodušeně/ script pouze provádí nějaké operace s tím, co už je na stránce - nic více nedokáže. Takže se nesmí otevírat do nové stránky - neb ta je prázdná - otevřít v novém okně má smysl pouze odkaz, který v novém (prázdném) okně zobrazí nějaký nový text.
 

DeletedUser

Guest
Existuje cesta, kdy se mi zobrazí všechny vesnice? Je nastavené omezení maximum 1000 vesnic. Jde to nějakým způsobem obejít?
Díky za odpověď
 

DeletedUser

Guest
Předpokládám obecný script. Pak tam "game" nepatří (mimochodem, to s tím game není script, ale "jen" odkaz. Script začíná textem "javascript:")


Jede-li o script (začínající "javascript:"), tak nesmíš zaškrtnout volbu "Otevřít v novém okně."

Protože /zjednodušeně/ script pouze provádí nějaké operace s tím, co už je na stránce - nic více nedokáže. Takže se nesmí otevírat do nové stránky - neb ta je prázdná - otevřít v novém okně má smysl pouze odkaz, který v novém (prázdném) okně zobrazí nějaký nový text.

Právě, že to game sem tam ani pak nedávál... Ale jak si říkal o tom zaškrtávání tak to jsem nikdy nezaškrtl...ale stejne mně nic nejde:scratch:scratch:scratch:scratch
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru