• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nová sekce - připomínky

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Verze 0.3b :D



//edit: A takhle nějak vypadá, když dodělám alpha verzi :D

 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34582

Guest
Veľmi pekné :)

Taká otázočka...v tom druhom...tam je smile v texte čo píšeš(mám nymysli tú oblasť kde sa píše) to sa Ti zmenil po napísaní ? Či ten je odkliknutý z tých navrchu ? :)
 

DeletedUser34582

Guest
OK díky :) Čakám až to bude hotové :)

Do tejto hry sa nedá zapísať script napr. tak, že po otvorení spoilu hneď niečo naskočí čo ?

Napr. Vymyslím nejakú "hlúpsť" napr. Drekt je lama zadám cez príkaz alert a aby to okno vyskočilo o otvorení spoilu :D
 

DeletedUser

Guest
To nepůjde :) Nicméně verze se smajlíky přímo v editačním políčku nevyjde. Blbne to a nechce se mi to řešit.
 

DeletedUser34582

Guest
Priamo v editačnom políčku znamená čo ? :D Ale tak ako je to na tých obrázkoch to stačí :D čo ešte vymýšľaš ? :D
 

DeletedUser

Guest
Ne jako druhý obrázek to vypadat nebude. Bude to vypadat jako na úplně prvním obrázku, co jsem postnul

Soubor jsem nahrál na Uloz.to
 

DeletedUser34582

Guest
Zatím to vypadá takto.



Velikost 2kB :D

Ako tento ? a súbor si nahádzal ? :D to ho musím stiahnuť ? :D

Ako sa k tomu scriptu dostanem ? Ja sa v tom nevyznám...v takomto :D až vložiť script do adresného riadku je na mňa moc :D

A čo znamená ak súbor uložím vo formáte .js to znemená javascript ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jo, přesně tak bude vypadat. Soubor jsem nahrál jinam, protože tady to má tendenci kód rozházet a nechce se mi každému vysvětlovat co s ním má dělat :)
 

DeletedUser34582

Guest
Skús prosím ešte raz prečítať môj prispevok a doplniť odpoeveĎ :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru