• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 17

DeletedUser

Guest
Nedostatek šlechty??? Zajímavé je , že když se objevily nějaké barbarky , tak jste najednou měli šlechty dost .

Ale je těžké bavit se s některými členy Orchidejí , když jsou naočkovaní Jabovou arogancí a demagogií.

PS: Najdou se mezi Kytkama i normální. :D
 

Drolda

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Nerafejte se přece :D
Pro mě osobně to bylo "zklamání", když se objevili barbarky, protože kvůli VLH jsem se přesunul z K28 na K68 a stihl jsem si pobrat jen něco kolem 100 Radamatalových vsí ;)
Těšil jsem se totiž, až to pořádně rozjedeme
Nicméně se přesouvám ještě víc na jih - boxer, locaylut,filipus... bude sranda hoši :)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Jestli chcete ten svět brzy dohrát, jak tu byly někde napsány smělé odhady, že letos, měli byste se vykašlat na protivníky, jejichž vesnice Vám rozhodující procenta nepřinesou. Tak, jaké je nyní rozložení sil na světě - je to jedině o dohodě, kdo bude ve vítězném kmenu a které vesnice spojenci odevzdají, aby členové vítězného kmenu mohli dát dohromady přes 80 % aktivních vesnic světa.

Například náš kmen má 1 % světa - a jsme na 10. místě světového žebříčku. Obnovené VLH má nyní cca o 5 tisíc vesnic více - kolik je to ve světovém měřítku procent? Tipnu si tak 5 %. Než dobudete vesnice protivníků, které Vám stejně nepřinesou žádná rozhodující procenta, tak to budete hrát možná ještě déle než my na jedna. Konec konců, tam byl vývoj obdobný - jen díky tomu, že se z více méně spojeneckého kmenu stal nepřítel, máme nyní cca 76 % světových aktivních vesnic. Kdyby to zůstalo, jak to bylo, byla by z toho patová situace stejně tak, jak si myslím, že je z toho nyní ve světě 17.

A nepíši to tu proto, že bych se bál útoků, svět 17 je pro mne spíš světem k poznání hry z jiného nastavení (svého času hlavně kvůli vojenským táborům), než je tomu na jedna, nikdy jsem tam kmen nevedl tak, že chceme ten svět vyhrát. Spíš nabíráme hráče s tím, že jim předáme zkušenosti, aby pak mohli jít bojovat na jednu z válčících stran, je to jen na jejich svobodné vůli, na kterou.
 

DeletedUser33829

Guest
Na světě jedna jste to mohli dávno uknočit, ne? Limit kmene je tam 1000 hráčů a vás už je to hóóóóóóóódně dlohuo méně. Proč jste se nespojili?:scratch
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
To je na dlouhé vyprávění - ale to nepatří sem. :)
 

DeletedUser25155

Guest
No myslim, ze dost dlouho nikdo neprekona sv. 18 a LovceSkebli, kteri vyhrali svet s necelymi 30-ti viteznymi plajery:king

Jinak taktika Aliance Orchid je jasna, prodluzovat tento svet co to jde, aby melo JOOP co nejvetsi zisky:wacko
 

DeletedUser

Guest
Silny slova o odvaze. Skoda, ze jsi ty nemel odvahu to dohrat, kdyz uz jste meli tu odvahu nam vyhlasit valku. Kdo utece z boje a necha ostatni ve stychu, by nemel slova jako odvaha, cest a ferovost vubec pouzivat.

Rozhodli jsme se donutit vas zrusit kmen a ucty. To se nam bez velky namahy podarilo i pres to, ze jste meli "spoustu armad a neposkozeny vesnice". Vojensky znicit a demoralizovat nepratele je pro nas kvuli nedostatku slechty rychlejsi cesta, nez je vesku po vesce pozabirat. Tahle taktika nam zatim fungovala vzdy a s vama to nebylo jiny. Pravda, diky vyjimecnym vykonum Fishmara a par dalsich to tentokrat neprobehlo tak bleskove, ale v konecnym vysledku to dopadlo tak jak obvykle. Muzes to okecavat jak chces a vychloubat se jak jste byli dobry, ale vasi porazku a kapitulaci tim neokecas. Vedes tu reci, jako boxer po tezkym KO, kterej na tiskovce tvrdi, ze byl po vsech strankach lepsi i kdyz dostaval po cele utkani tezkej naklep, chybelo mu jen trochu stesticka a kdyz se to vezme kolem a kolem, tak vlastne vyhral, jen to ostatni kvuli tomu KO co utrpel nejak nepochopili. Vyhrali jsme a vy prohrali. Tak to proste je a nevim co bych na tom moh nepochopit :)

Tak trošku jsem čekal, že se zde objeví něco takového...
Zvláště to nekonečné hloupé okecávání takového nesmyslu, jako je nedostatek šlechty, když se stačilo podívat na stats, aby bylo každému jasno, jak málo jí máte...
Přirozeně i například v tom, že Valhalla prospala svou příležitost už dříve jsem musel dát JABovi za pravdu. stejně tak jsem musel dát za pravdu Achatovi, když napsal, že je to pro vás taková pohodová válka. a ve vašich řadách jsou takoví, kteří zcela jistě zvládali stejně dobře i nepohodové války a dokáží skvěle organizovat. Achat, podrazka, ale i JAB... ovšem když vezmu poslední minimálně rok, tak za dané situace by vojensky ničit protivníka dokázal i jednoruký šimpanz. a tomu o demoralizaci se minimálně za bývalou radu Valhally mohu jen upřímně smát... :)
To, že vyhrajete s17 je pravda. nikdo vám to nebere, takže ty tvoje dvě poslední věty nemají žádnou cenu. pouze pokud jsi sem přišel jen pro svoji samochválu. to potom ano... :)
Navíc ta větička o boxerovi po těžkém KO je takový uchvacující nesmysl, že jsem vcelku rád, že jsem se sem po čase zase podíval... :rofl
Ale Drolda má pravdu. nemá cenu se rafat. já už vám poblahopřál a ocenil i kvality. ale 10x to dělat nebudu, to se na me nezlobte... :hi
 

DeletedUser

Guest
Na me jdeš s touto žádostí s křížkem po funuse... nikdy jsem v tomto neměl problém, v tom co by jste šlechtou navíc nabrali více, by jsme zase více nabrali zpět naší šlechtou navíc, takže i když by tam nejaký rozdíl nejspíše byl, nelámal by mi hlavu. proto bych pro toto klidně hlasoval. ale ted už je mi to fuk...
Koneckonců pro vás je dle mého jedno, jestli budete mít šlechty kopec, nebo horu. ale jsem pro každou radost, takže at vám taková anketa dobře dopadne... :great
 
Nahoru