• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 17

DeletedUser

Guest
Dohody, pakty, koalice... ted už je to přeci jedno... :)

fishi, držím palce... ;) :great
 

DeletedUser25155

Guest
Mno, je to slabota, ten HU Aliance, necelych 3 000 krizu:cry
Loni jsem zazil 4 000 behem vikendu :cool
Na to ze jsem v prvni stovce asi jediny nepritel, bych teho ocekaval vic:wacko

Kurna, pred obedem vstanu a 4 visky fuc:shout

Jinak chvalim, utoky se vysvihly prez 4500:yeah
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Mno, je to slabota, ten HU Aliance, necelych 3 000 krizu:cry
Loni jsem zazil 4 000 behem vikendu :cool
Na to ze jsem v prvni stovce asi jediny nepritel, bych teho ocekaval vic:wacko

Kurna, pred obedem vstanu a 4 visky fuc:shout

Jinak chvalim, utoky se vysvihly prez 4500:yeah
co bys chtěl, máš léto a asi nejseš jedinej, v první stovce je minimálně ještě celý RLC:)
a tys taky překvapil, preventivně tě napadnu jako varování abys neútočil na vesnice co přenechávam a ejhle, většinou vesnic jsem prošel a pobil 200 000 tvých jednotek
 

DeletedUser25155

Guest
o RLC jsem nevedel jakou maji s Vami diplomacii:wacko
ale koukam, ze posledni visku jste jim zabrali 2013-03-31 12:57:29, takze to s tim nepratelstvim nebude moc slavny:blush
a oni Alianci nesebrali letos dokonce ani jednu, takze to vidim minimalne na tichou podporu Aliance:shock


ta oblast, na kterou jsi utocil, neni pro mne zajimava, takze, zadna zvlastni obrana... a nezapomen, ze jsem po utoku 4000 krizu, taky dost pomlacenej:shout
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser25155

Guest
to je ficak :)))
prijit 01/09 o 128 visek:wacko

to musi byt ale plajer poradna LAMA;)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
No, vypadá to tak, nedávno kytičkám někdo opět zešedl a možná si konečně uvědomili, že zabíráním vesnic kmenům, které nemají ani jedno procento mapy, není o tom slibovaném rychlém vítězství. A nebo jen takticky mlžili a měli to dávno připravené. :D
 

DeletedUser34586

Guest
Jj,nemůžem mít zástup na účtech donekonečna,když se člověk dlouho nevrací,účet zbarbaří... :) :hi
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
No, Ty jsi to tedy rozsekl. Já se těšil, jak si tu přečtu něco o budoucnosti sv. 17, že třeba už je time-end na spadnutí (což bych uvítal, neb hrát 4 světy aktivně opravdu nejde) a Ty tu napíšeš něco, co snad už zná i takový hráč, který na DK přijde jen na měsíc. To jsi nás tedy dostal! :D
 

DeletedUser34586

Guest
Hah jsi vtipný :) dovol abych zatleskal i za tvůj kroužek čtenářů! :) :rofl

A odpovídal jsem na toto :) :

Biblos No, vypadá to tak, nedávno kytičkám někdo opět zešedl ...

a možná si konečně uvědomili, že zabíráním vesnic kmenům, které nemají ani jedno procento mapy, není o tom slibovaném rychlém vítězství

a tohle nevíš o čem píšeš :) proč jsme zabírali malé hráče co neumněly nic :) tak když nevíš tak se do toho neplet ok? není to tvoje věc :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru