• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 17

DeletedUser

Guest
Tohle už jsem na kmenech slyšel.My válčíme jinde,nemáme čas,jen počkej zajíci.To že válčíte i jinde je váš boj,váš problém,tvoje výmluva..
výmluva? do řijna jsme zabírali cca 200 vesnic zajíce v listopadu dořešili západ a od prosince zabírali cca 1000 zajícovo vesnic, 1.7. zajíc zrušil kmen.
Ještě jsem neviděl,že by dva útoky zrušily HB i selák na 1.Pokud si dobře pamatuju,ani 500 katapultů nezničí selák komplet.Z toho,co je tady napsaný logicky usuzuju,že byla řeč o jednom až dvou útocích.Je jasné,že čtyři a víc to už dokážou,pokud jsou dobře složený.
nevim kolik bylo v útočných, ale obranný co dopadly po útočných byly složený z 900 katů a asi 2000 TK (na každou ves šly dva útoky, vesměs první útočnej a za nim útok z obranný vsi s těmi 900 katy)
A jen cvok rozmlátí protivníkovi vesnici v zázemí,daleko od svýho pole a hned ji jde zabrat,když ji v dalších vteřinách v pohodě zase může ztratit.A nemusí tomu zabránit ani hromadnou a soustředěnou hromadkou kolem.
jen ať dobije z5, aspoň budu mít šlechtu na zabrání jiných, protože cílem je aby zmizely armády co někde podporujou. uvědom si, že mu vyrabuju surky a zbytek potřebuje na opravu seláku aby mohl stavět HB, bez který nepostaví šlechtu na z5 dobýjení. možná se ti povede si to představit, pokud ne, tak mi napiš co bys udělal kdyby ti šla šlechta na 50-100 pobořených vesnic v druhý línii, z kterých by sis podporoval 20-40 vesnic v první línii.
Ty jsi se mormile opravdu od s4 nezměnil,ty tvoje tabulky jsou skutečně supr.Jen se divím,že zrovna ty píšeš takovýhle věci.Že píšeš o slevnění mincí,i když na TW Stats světa 17 vidím,jakým tempem zabíráš.Že se takhle hloupě vymlouváš...
právě že zaberu v poho 150 nepřátelských vesnic měsíčně, ale pak si zas musim dát delší pauzu a čekat na šlechtu i když X vesnic rozdam.

když jsi konečně v kmeni,kterej vyhrává.
Druss to už napsal,ty jsi svou nehynoucí slávu prohrál s námi na s4.Skládáš nadějnej reparát...
kterej kmen v kterým jsem kdy byl, prohrával? :shock
zabral jsem mnohem víc vesnic drusovo kmeni, než oni mně a to se mnou sousedili rok a půl na 5ti konti:p
jakej byl tvůj nick na S4 a na S17, že píšeš o mím reparátu? :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Na me jdeš s touto žádostí s křížkem po funuse... nikdy jsem v tomto neměl problém, v tom co by jste šlechtou navíc nabrali více, by jsme zase více nabrali zpět naší šlechtou navíc, takže i když by tam nejaký rozdíl nejspíše byl, nelámal by mi hlavu. proto bych pro toto klidně hlasoval. ale ted už je mi to fuk...
Koneckonců pro vás je dle mého jedno, jestli budete mít šlechty kopec, nebo horu. ale jsem pro každou radost, takže at vám taková anketa dobře dopadne... :great
jen pro info: rozdíl byl měsíčně cca 1:15 (vim, zas jabovo tabulky:angel)

promiň za hnusení hry.
to, že jsme vám brali vesnice vám nevadilo, dokonce jste nám některý i uvolňovali, nehádali jste se a ještě si začli s našima psát, takže jsem měl obavy, že se sblížíme a vy to dohrajete do poslední vesnice. tzn plácnu zbytečných 6-12 měsíců, během kterých skončí další naši hráči co si zaslouží bejt ve vítězným kmeni. tak jsem "dloubal" do kde koho z VLH.
schválně, co bylo důvodem ke skončení VLH?

byli jste dobrej soupeř a vybojovali jste si čestné místo mezi topkmeny S17, přeju vám všem hodně štěstí
 

DeletedUser25155

Guest
Tak, jak to vypada s vytvorenim, vitezneho kmene???:wacko Uz alespon jednate???:scratch
 

DeletedUser

Guest
jen pro info: rozdíl byl měsíčně cca 1:15 (vim, zas jabovo tabulky:angel)

promiň za hnusení hry.
to, že jsme vám brali vesnice vám nevadilo, dokonce jste nám některý i uvolňovali, nehádali jste se a ještě si začli s našima psát, takže jsem měl obavy, že se sblížíme a vy to dohrajete do poslední vesnice. tzn plácnu zbytečných 6-12 měsíců, během kterých skončí další naši hráči co si zaslouží bejt ve vítězným kmeni. tak jsem "dloubal" do kde koho z VLH.
schválně, co bylo důvodem ke skončení VLH?

byli jste dobrej soupeř a vybojovali jste si čestné místo mezi topkmeny S17, přeju vám všem hodně štěstí
Tento rozdíl ti nevymlouvám, kde jsi docílil tomu, že jsem o tom neveděl? nemusíš se omlouvat za hnusení hry, me jsi hru samotnou určitě nehnusil. podivoval jsem se pouze více případům tvého jednání, ale i proto, že i já jsem v minulosti něco spískal, nemohl jsem říci, že jsem svatý. sice to bylo vlastně nevědomky, ale výsledek tu byl... ale o hnusení hry nemůže být řeči... :)

Ano, i já jsem Achatovi uvolnoval vesky ze zástupu, proč bych se o ně bil, když tento účet byl ztracený? ale proč myslíš, že by psaní mezi námi něco prodlužovalo? já si rád popovídám s novými lidmi i takto, ale spojovat to s možným polevením bojů a tím následujícím prodloužením by me nikdy nenapadlo... nakonec ale to, že jsi ted napsal, že jsi takto dloubal mi alespon něco vysvětlilo... :hi
Důvodů konce asi bylo více, ale obávám se, že proti některým by jste se asi zase zarytě čertili, že to není pravda a tak dále. což bylo vlastně celou dobu oboustranné, což? mohu jen říct, že to o demoralizaci,alespon za radu,je jen nowaczekovo zbožné přání. pouze pokud má to slovo pro něj jiný význam, než například pro me, může na tom něco být...
Mimochodem k tomu příspěvku výše, i když mi do toho nejspíše nic není... já o s4 vím jen málo od známého, který tam hrál. ale ty sám jsi mi napsal, že považuješ s4 za svou prohru, napsal to tady dříve myslím i Druss a ve vítězném kmeni jsi nebyl. takže přes to, co jsi napsal jsi prohrál..? tomu nějak nerozumím..? jestli se za tím skrývá něco o supportu, podvodech atd., tak toto se prezentuje snad všude. na každém světě si na to někdo stěžuje, pořád se ten guláš míchá a alespon pro me je to už docela nuda...
 

DeletedUser

Guest
S4 jsem prohrál naivní důvěrou spojencům. konkrétně kmen KREW=nepřítel druse = kmene LZ a spol končili, spojenec se nabídl že se o ně postará a když mu krew dali všechny hesla, tak se dali na stranu LZ=zradili nás. tím LZ a spol měli 78% světa a polovina našich to pak zabalila, včetně mě. přímo na bitevním poli nás neporazili a moje skore s kýmkoliv z oněch nepřátelských kmenů bylo kladný i když měli vždycky přesilu. dokonce jsme dobyli 2 konti za 2 měsíce, následující měsíc, porazili sousední kmen s tím, že se většina k nám přidala, předtim vším porazili jinej kmen co měl první místo a byli v něm suportéři=neshik a vkvk, který po odhalení podvádění museli skončit a neshik musel i odejít ze suportu, prostě prohrál jsem to důvěrou a ohledně cultu=druhej spojeneckej kmen co změnil stranu, vnucováním taktiky útočení, naštváním se že nebojujou a následnou arogancí. tady už jsem si vedl lépe, ale furt mam hodně co měnit=supr škola do reálu.
onen vítěznej kmen na S4 bylo společenství kde se někteří hráči totálně nesnášeli ale držela je pohromadně vidina výhry prvního světa na českých kmenech a ti si dopisovali s našima s tim, že si ulevovali na vrub svých soukmenovců, což zase bavilo naše zbylý hráče.
ohledně porušování pravidel, to bylo na obou stranách.

PS: to že VLH mělo bejt ve vítězným, nebo samostaným spojencem vítěznýho, jsem opravdu myslel upřímě, teď už snad je to i vidět, když VLH ve vítězným nahradil kmen MI
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser25155

Guest
mormil napsal/a:
PS: to že VLH mělo bejt ve vítězným, nebo samostaným spojencem vítěznýho, jsem opravdu myslel upřímě, teď už snad je to i vidět, když VLH ve vítězným nahradil kmen MI

Hmm, tak mozna to bude tim, ze jsi si to akorat myslel...ale nikdy jsi to nevyslovil, aspon tehdejsi nase vedeni, nam nikdy nezdelilo, ze bychom mohli byti ve viteznem kmeni s Vami, pokud bychom to dohrali....i to byl jeden z duvodu, proc jsme Vam vyhlasili valku...bohuzel ostatni to vzdali a to dost rychle...takze se vlastne nepodarilo vytvorit, zadnou fungujici proti-koalici...no a letos v cervnu to zabalila i vetsina VLH....takze uz nikdo, krom Vas nebrani ukonceni sv.17:wacko

No sazim 500 PB, ze letos tento svet neukoncite...prijme nekdo mou sazku???
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Pokud už nejednají a nepropočítávají, kdo bude ve vítězném kmenu, tak myslím, že ne.
 

DeletedUser

Guest
Hmm, tak mozna to bude tim, ze jsi si to akorat myslel...ale nikdy jsi to nevyslovil, aspon tehdejsi nase vedeni, nam nikdy nezdelilo, ze bychom mohli byti ve viteznem kmeni s Vami, pokud bychom to dohrali....i to byl jeden z duvodu, proc jsme Vam vyhlasili valku...bohuzel ostatni to vzdali a to dost rychle...takze se vlastne nepodarilo vytvorit, zadnou fungujici proti-koalici...
???, na společným foru vlh orchid se řešil vítěznej kmen z lopati, rwp, vlh a orchid (před vypuknutím války mezi vlh versus lopati), svejk tam napsal že VLH nepůjde do vítěznýho, že zůstane mimo=bude mít např. 10% světa a nepřátele budem muset společně semlít pod zbylých 10%, aby měl vítěznej přes 80%. tušim že vorty odpověděl, že případný zájemci budou mít dveře otevřený, kdyby si to rozmysleli.
o týhle dohodě jsem informoval dokonce i RLC, avalon a SF
 
Nahoru