• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 17

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Jak nevím, když už pár měsíců jen dostavuji pobořené vesnice a dávám rekrutaci, ale aktivně vesnice nebráním, protože na to nemám čas, a Vy i vesnice takto zadarmo dobýváte dlouho. :shock
 

DeletedUser

Guest
No, Ty jsi to tedy rozsekl. Já se těšil, jak si tu přečtu něco o budoucnosti sv. 17, že třeba už je time-end na spadnutí (což bych uvítal, neb hrát 4 světy aktivně opravdu nejde) a Ty tu napíšeš něco, co snad už zná i takový hráč, který na DK přijde jen na měsíc. To jsi nás tedy dostal! :D

To vis, na "inteligentni otazky" zacatecniku existuji jednoduche odpovedi mazaku :) Tvoje glosy a komentare jsou celkem mimo misu. O tom svedci i tento tvuj kouzelny vytvor: a možná si konečně uvědomili, že zabíráním vesnic kmenům, které nemají ani jedno procento mapy, není o tom slibovaném rychlém vítězství. Pokusim se ti to objasnit, pokud to dokazes pochopit. Utoky na pidihrace a pidikmeny, ktere jsme zahajily mely jeden jediny ucel. A ten byl zredukovat pocet aktivnich hracu a dosahnout slevy minci. Prvni pokus nevysel, protoze nebyl dostatecny pocet hlasujicich. Vyselektovaly jsme behem mesice dalsich par set obetnich beranku a sleve minci, ted uz na tretinu, nic nebranilo. O tom, ze sleva minci na tretinu nase vitezstvi vyrazne urychli se snad neda pochybovat :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
No vidíš, jak jsem Tě přiměl se rozpovídat ... :rofl A pokud chceš tedy používat vojenské termíny, tak nevím, nevím, kdo by komu leštil vycházkovou obuv ... Pokud ve hře neměníš nicky jak vojenské ponožky. :mocking
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Urážet? To zde činíte Vy vůči mně, já to mám ze své funkce zde zakázáno, nehledě na to, že tak nečiním ani v reálu. Narážel jsem jen na TW stats, kde je vidět, kde jsi hrál. A to co je tam vidět, nikde jsi neměl tolik vesnic, co mám já na mém hlavním světě. Ale samozřejmě, nemohu vyloučit, že nepoužíváš více nicků - tedy ve smyslu - jiný svět, jiný nick - to z TW stats opravdu vyčíst nelze. Takže, to chápej jen jako přirovnání z vojenského prostředí. Když už jsi začal s tím mazáctvím.

A ani Ti neupírám to pořadí, co na 17 máš. Jen jsem tak jemně chtěl naznačit, že rychlé soudy jen po povrchu věci, nebývají dobré soudy. Nikdy jsem se netajil tím, že 17 je pro mne jen svět s jiným nastavením, abych o této hře toho zjistil co nejvíce. K tomu nepotřebuji velké konto. A i války z pozice zakladatele kmenu je potřeba odzkoušet do odpovědí ... ;)
 

DeletedUser25155

Guest
Kmen White Orchid (rozpuštěno) byl poražen.

Spojenectví
Valholl
Protivník
White Orchid (rozpuštěno)
AVALON (rozpuštěno)
Matadoři
Řád Lopatů
Výsledek
Vítězství
Začátek války
dne 01.06. v\ve 12:41:17 hodin
Doba trvání války
116 Dnů 8:59:36

<tbody>
</tbody>
:D:D:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Jo, i v našich náhledech se objevily zajímavé hlášky:

Kmenu nabídl Kmen LOPATI mír.
Kmen AVALON (rozpuštěno) byl poražen.

Ale jinak samozřejmě - na body jsme utrpěli knockout ...

Nyní čekám, kdy dorazí do zpráv oznámení - že nový kmen požádal o time - end - řekl bych, že potřebná procenta už mít budou - nebo se mýlím? Nebylo by to marné, kdybych vstupoval do Nového roku o dva světy "lehčí". :D
 

DeletedUser

Guest
už jsme požádali, pokud to nebude někdo úmyslně zdržovat, skončí s17 ještě letos.
 

Drolda

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Bylo by skvělé, kdyby s17 skončil na Silvestra (toť že se spustí TIME END přesně 31.9 (nebo 1.10)
:)
Skvělej svět :)
Spousta fajn lidí
 
Nahoru