• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jak být cool ;)

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser4584

Guest
Ti chele YuckFou, nesnáž ňejakího minibyliho??? Won toťyš je potle tohotle náfodů šíleně coooooooooool. Přesňe to na ňej seďý...:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 

DeletedUser

Guest
Lancelote, problemY, ne I :)

Mimochodem, myslim, ze kazdemu doslo, ze jde o nadsazku, ironii, recesi, sarkazmus,... a komu ne - nuze, at se tady klidne rozhorcuji, je to docela zabavne cist

Jo, ted mi to došlo, PROBLEMY JAKO HRADY.Musím letět na trénink,tak sem se to snažil napsat rychle.Dík
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
5) Někdo se Vám směje, kritizuje Vás? Nadavejte mu!(beztak je to neaka lama)

S tim nesouhlasim, na s3 mi nějaká lamka nádávala do idotu vypaltnejch a já nejsem lamka :)
 

DeletedUser

Guest
Bohužel to budu muset smazat, jelikož někteří opravdu nechápou ironii, a berou to seriozně.

Resp. pokud bude výslovně YuckFou chtít přesunu to do kavárny.
 

DeletedUser

Guest
To je škoda. Docela se bavím, jak to někdo tady bere vážně a snaží se o druhý Národní obrození.
 

DeletedUser4584

Guest
Nech to tady, toliary... Nesy přece tak nechápavej... A todle je návod... :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 

DeletedUser2027

Guest
Tak teď mě dost lidí docela pobavilo. Ferda, mluvíš tu o úctě k českému jazyku, a přitom nepochopíš tuhle ironii. Tohle téma je spíš výsměch těm, kteří se snaží být "cool", resp. nemají ponětí, co je to gramatika atd.
Takže bych se rád omluvil těm, kteří nepobrali příliš chápavosti a hrozně se jich to dotklo, ikdyž jak jsme se přesvědčili, tak i ti si s gramatikou příliš nerozumí ^^
 

DeletedUser4584

Guest
Tï nejsy coooooool, YuckFou!!! Co sy to vo sopě mislíš??????? He????? XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 

DeletedUser2027

Guest
Jestli to teda nemůže být v návodech a radách, což myslím bylo to nejlepší, kam jsem to mohl dát, tak aspoň do té kavárny, protože mě baví číst posty obrozenců :D
 

DeletedUser2027

Guest
5) Někdo se Vám směje, kritizuje Vás? Nadavejte mu!(beztak je to neaka lama)

S tim nesouhlasim, na s3 mi nějaká lamka nádávala do idotu vypaltnejch a já nejsem lamka :)
Přečti si tu větu 10x za sebou a snad pochopíš, že lamka je ten, kdo se ti směje, nebo tě kritizuje..
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru