• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jak být cool ;)

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
sakra...tak podle tohohle návodu asi nikdy cool nebudu...škoda:D
 

DeletedUser

Guest
No podle toho návodu člověk nebude ani tak cool jako vůl.:D

Tady na kmenech mě "levopis" nepřekvapuje, horší je, když nespisovně píší noviny nebo se nespisovně vyjadřují media.
 

DeletedUser

Guest
Jo, mohl by mi, prosím pěkně, někdo objasnit, co znamená "lol" ? Už jsem se s tím setkal na víc místech, ale netuším, oč kráčí - děkuji pěkně...:)
 

DeletedUser2027

Guest
Jo, mohl by mi, prosím pěkně, někdo objasnit, co znamená "lol" ? Už jsem se s tím setkal na víc místech, ale netuším, oč kráčí - děkuji pěkně...:)
Nevím přesně, je to zkratka tří anglických slov, něco jako "lot of laugh" možná ;)
 

DeletedUser106

Guest
Ááách... tady se nám rozebírá čeština a bůh ví co... No lidi.... vztekat se můžeme od rána do rána, bohužel asi to nezměníme... Mám problém s udržemím své 15leté sestry v mezích, protože 'ona je cool a taq píše ne zrowna česky' a na mého ještě o něco mladšího bráchu už mi nezbývají síly... to mají ještě na starost rodiče... přeci jen :-D Ale se zbytkem si musí poradit ostatní a evidentně to nezvládají :-(
Každopádně hezká ironie... Při pročítání topicu jsem se celkem pobavila:)
 

DeletedUser

Guest
OMG. Proboha, tohle je akorát stát se největší lamou, když tohle píší, tak bych jim zlámal ruce.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru