• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jak být cool ;)

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2027

Guest
Chcete být cool, ale nevíte, jak se vyjadřovat na internetu? Stačí si přečíst tyto body!

1) Proč zdravit čau, ahoj, nebo zdar? Je to neoriginální, mnohem zajímavější je CAF, CAW atd. Můžete to i kombinovat: CAFKO, CAWKO, CAFA...

2) Nezabývejte se gramatikou, nezajímá Vás, co si kdo myslí. VI STE BUCH!

3) Pište smajlíky, ale musíte dát o sobě vědět! Tohle bude dostačující
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

4) CAPS LOCK? Jasná volba, dáte tím najevo svou naprostou dominanci.

5) Někdo se Vám směje, kritizuje Vás? Nadavejte mu!(beztak je to neaka lama)

6) Piště anglicky, budete IN a nevadí, že to neumíte. Hlavní je cool imidž.

7) Záměna souhlásek V a W taky nemůže uškodit. Budete o lewel wýš!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Aneb jak se stát überpwnz lamou ale být free, cůůl (nezaměnovat za vůůl) a trendy :) Ještě jsi tam zapoměl napsat "piště pokud možno s chybama". To jak tu někteří exoti naprosti ignorují alespoň základní pravidla už nemůže být náhoda. Asi zase nějaký nový styl, něco modernějšího než být EMO. Což mi připomíná jeden inzerát: "Hledám kluka. Ale ne EMO, EMO už mě neba..."
Asi zůstanu beznadějně mimo proudy ale s klidnou hlavou že nejsu za dementa.
 

DeletedUser237

Guest
fakt kraaasnej navod :D:D akorat tady sou individua kery se tim vazne budou ridit :p
tywoe to bude zase prace s tim...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
heh, taq uš vým iag bejt kůl, to ze všychni nazmjejede :DDDDDDDDDDDDDD

ot teť nebutu psat iinaq neš nespyzofně
 

DeletedUser

Guest
jéžkovi oči ... si snad děláš srandu ...

ti, kteří neumí psát a bude jim to vytýkáno, tak se budou nakonec cítit IN a budou na to pyšní ... kam se tenhle národ ubírá? :( K totální demenci, nevím zda to víte, ale jazyk patří do kulturního dědictví národa a pokud ho někdo przní, zaslouží si akorát dostat přes tlamu.
 

DeletedUser

Guest
Proboha... budeš maximálně "COOL" před bandou pubertáčkých děcek...
Ale mně je to celkem jedno, vy budete mít problémy až budete psát životopisy atd.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Proboha... budeš maximálně "COOL" před bandou pubertáčkých děcek...
Ale mně je to celkem jedno, vy budete mít problémi až budete psát životopisy atd.

Lancelote, problemY, ne I :)

Mimochodem, myslim, ze kazdemu doslo, ze jde o nadsazku, ironii, recesi, sarkazmus,... a komu ne - nuze, at se tady klidne rozhorcuji, je to docela zabavne cist
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru