• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nové verze hry - Diskuze

DeletedUser

Guest
Zdravim

Taky bych rad vedel jestli jde nejak vratit stary vzhled...diky
 

DeletedUser27267

Guest
Teraz, keď je už nová verzia v hre, čo na ňu hovoríte?
Páči sa vám zmena v hlavnej budove, alebo nepáči?
A čo by ste radi uvítali v ďalších verziách?
kopnul bych toho kdo to vymyslel...je to otresny

uz se tu nekdo ptal a urcite dostal i odpoved uz,ale nechce se mi v tech 17 strankach hledat.jde to nastavit na predesly vzhled?nebo to takhle uz zustane?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser38324

Guest
Starý vzhled

Pročetl jsem polovinu z 11 stránek a nikde to nenašel, takže se rovnou zeptám - Dá se vrátit starý vzhled?

Tento nový se mi vůbec nelíbí, je hrozný, jako pro slepé lidi, nedá se v něm vyznat, hrůza..

Doufám že hráči budou mít na výběr mezi starým a tímto novým? Bylo by to fér, protože co jsem slyšel na S31, nikomu se nelíbí.

Díky za odpověď.
 

DeletedUser15465

Guest
Přes ticket kontaktuješ náš support.
Jak to uděláš - najeď si do hry, nezáleží jaký svět, dole máš lištu:

Fórum - Nápověda - Support - Přátelé - Pozvat hráče
Klikni na ten support.. Pak vyber svět a typ problému (já to dal jako chybu ve hře).. no a pak ti vyskočí okýnko kde popíšeš problém... hotovo :)
 

DeletedUser27267

Guest
Mám přechodné řešení. Není to 100% původní, ale minimálně se zbavíte těch fujtajblózních tlačítek.

http://tribes.v4n6u4rd.com/graphic-retro/
http://tribes.v4n6u4rd.com/game-retro.css

Kam s tím? Nastavení --> Nastavení a ty spodní 2 řádky, do těch to prdněte.

Jen nevím zda to půjde i hráčům bez pú...
nejak to nefunguje.ty strasny tlacidla sou tam porad a navic jeste zmizela horni lista a vcelku je to nejaky ochuzeny o barvy:D...
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Kde na jdu ten ticket a co mám do něj napsat nebo jak to vlastně funguje? Chci starý vzhled.

Jak jsem již psal,bylo zjištěno že na nové verzi ten původní balíček nefunguje,na opravě se pracuje.

Mějte prosím chvíli strpení,přeci jen nová verze je tu teprve pár hodin a úpravy grafického balíčku nějakou chvíli zaberou.
 

DeletedUser15465

Guest
nejak to nefunguje.ty strasny tlacidla sou tam porad a navic jeste zmizela horni lista a vcelku je to nejaky ochuzeny o barvy:D...

Přesně tak, aspoň už to nevypadá, jako bys sežral kilo Skittles.
Pár hnusnočudlíků ale zmizelo... a i to je lepší než nic.
 
Nahoru