• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nové verze hry - Diskuze

DeletedUser31152

Guest
Nemám rád novoty a tady se opravdu nějaký šílený grafik vyřádil :wall.ty obří a stejně barevná tlačítka v nádvoří jsou fakt úlet:mad

Ave Order-Roman
 

DeletedUser27267

Guest
tezce mi ty tlacitka pripominaji strejduv mobil...klavesy velky jako krava a pismena na nem tez velky aby je videl bez bryli:D...presne takhle mi pripadaji ty tlacitka:D...mozna,ze pro seniory to bdue urcite vyhodne tem uz zrak neslouzi tak dobre jako nam mladym,ale presto pro nas ostatni nevim nevim:D
 

DeletedUser37992

Guest
Další zajímavé změny

• Odstranili jsme možnost "Klasický náhled (verze 6.5)", neboť se tato možnost využívala pouze zřídka a čas, který se strávil udržováním těchto nastavení, se nyní uvolní pro práci na nových vylepšeních.
Pokud by někteří hráči chtěli používat tento vzhled i nadále, jeho napodobeninu jsme nahráli jako CSS soubor (nastavit si ho budete moci na následujícím místě: Nastavení -> Nastavení -> Cesta k souboru CSS).

Linteo, to jako fakt ? 6.5 bylo nejpovedenější ve hře, já osobně jsem nikdy nepoužíval tu novou grafiku, nemám rád změny, tuplem když jsou to změny k horšímu
 

DeletedUser25426

Guest
...je mi líto, ale nejde to dát zpět...

A co kdybyste tlumocili INNO, ze to chceme zpet? A ze nas neni tak zanedbatelna troska, jak se tu pise...
Slibenej balicek support k dispozici nema - aspon ne kompaktibilni, to co je jako graficke balicky ve Wiki sice trochu funguje, ale jen graficky, novejsi funkce hry to neakceptuje...
[SPOIL]zase nekdo nejdrive delal a ted bude myslet - mozna...[/SPOIL]
 

DeletedUser36491

Guest
Právě tohle je téma k připomínkam, jak již tu psal zástupce administrátora Linteo.
Vaše připomínky budou předloženy InnoGames.
Takže neměj strach.
 

DeletedUser25426

Guest
Nemam strach, ale primo hruzu z toho, ze se budu muset koukat na ty neskutecny barevny tlacitka, pouzivat grafiku, ktera zpomaluje komp a nevejde se na obrazovku...
 

joss

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
40
Mám přechodné řešení. Není to 100% původní, ale minimálně se zbavíte těch fujtajblózních tlačítek.

http://tribes.v4n6u4rd.com/graphic-retro/
http://tribes.v4n6u4rd.com/game-retro.css

Kam s tím? Nastavení --> Nastavení a ty spodní 2 řádky, do těch to prdněte.

Jen nevím zda to půjde i hráčům bez pú...
dík, mám to už nastavený. A vůbec mi nevadí že je to ochuzený o grafiku. I kdyby to bylo jen textový, tak je to mnohem lepší než to, co jsem měl.
 

DeletedUser27267

Guest
dík, mám to už nastavený. A vůbec mi nevadí že je to ochuzený o grafiku. I kdyby to bylo jen textový, tak je to mnohem lepší než to, co jsem měl.
vzdyt je to s timhle jeste horsi:D...tlacitka na ktery si lidi stezujou tam sou porad stejny a zmizely okrasny ramecky a barvy no myslim,ze na to si nikdo,ale nestezoval:D
 

joss

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
40
tak to je jasný že ti tlačítka nezmiznou... to by si tu nikdo snad nestěžoval a už by nebylo co řešit. Důležité je že zmiznou ty grafický kraviny, které třeba mě vadily.
Jinak na anglickým serveru se do INNO pustili hráči fest a to ze všech zemí. Myslím že s tím něco budou dělat. Už se tam nestíhají vymlouvat. Zatím slíbili zmenšit ty tlačítka
 

DeletedUser

Guest
Jak jsem již psal,bylo zjištěno že na nové verzi ten původní balíček nefunguje,na opravě se pracuje.

Mějte prosím chvíli strpení,přeci jen nová verze je tu teprve pár hodin a úpravy grafického balíčku nějakou chvíli zaberou.

Ja to nechapem. Kolko ma INNOgames vyvojarov a manazerov cleho projektu kmenov? Jak to, ze zacnu taketo veci riesit po nasadeni na ostre prostredie? Uz som to tu pisala po poslednom upgrade nejakej kraviny co vobec nefungovala, ale stat sa to u nas vo firme tak sme vsetci na dlazbe a nie, ze to budeme teraz narychlo dva tyzdne opravovat! Snad maju testovacie prostredie kde vyskusaju VSETKO, tj. aj graficke balicky. Snad vidia statistiky, kolko uzivatelov ma nastavene pouzivanie starej grafiky a nemozu to proste ignorovat lebo nestihaju terminy. To nemaju betatesterov z hry ktori by im na to povedali svoj nazor? Fakt sa uz dostavame do extremov, bezny hrac chce rychlu a prehladnu hru, a kym pride zadanie k vyvojarovi tak je z toho takyto nepouzitelny moloch.
 
Nahoru