• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nové verze hry - Diskuze

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Klasický vzhled staré verze tam holt zatím není a ta příšernost v hlavní budově zůstává i s balíčkem.:cry
 

DeletedUser843

Guest
Ten súbor .css (starý vzhľad, resp. Klasický náhled -verze 6.5) vám na požiadanie môžem poslať v tickete. Len ho musíte niekde hostovať...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
- proč to nejde tady - jako každej jinej grafickej balíček?

- popravdě doufám, že to opraví.. tohle vážně přehnali.. asi nejhorší je to v rekrutu - už při pár položkách se díky velikosti řádků ztrácí přehled..(vejde se jich na stránku jen pár..)
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Z mého pohledu to jde s grafikou od verze 6.5 z kopce (každá nová verze je graficky ošklivější a nepřehlednější).
 

DeletedUser843

Guest
- proč to nejde tady - jako každej jinej grafickej balíček?

Innogames ten súbor nebude viac hostovať, tak preto to nejde. Tak jedine, že si ho dá niekto na server a odtiaľ si to ostatní nastavia do hry. Nastavenie je ľahké, stačí zadať adresu k tomu súboru, v nastaveniach.
Alebo teda ten grafický balíček, keď niekto spraví..

Mne osobne tieto zmeny nevadia, príde mi, že sa snažia upraviť hru viac pre mobily, alebo sem zaviesť aj taký vzhľad, myslím si, že neskôr asi prídu ďalšie zmeny, do ktorých to bude pasovať. Ale i tak by bolo dobré dať možnosť starej grafiky pre hráčov..

Každopádne ďakujeme za názory, určite ich odovzdáme ďalej. Len poprosím prípadne aj viac trošku rozpísať, konkrétnejšie, čo sa vám nepáči.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jedním slovem .. FŮŮŮŮŮJ!

Ještě že už máme time end a před vánoci s DK skončím, aspoň se nebudu děsit, co vymyslí příště.
 

DeletedUser

Guest
to pavouk123 - mě ty předchozí změny nějak nevadily, i se někdy docela líbily.. ale jak mi šáhnou na rychlost..(jedno jestli vlastní hry nebo ovládání..) chce se mi řvát.

to Linteo - jak jsem psala - díky velikosti se snížil počet řádků na stránku, tak se musí víc rolovat + jsou tak výrazný, že strhávaj pozornost na sebe = zpomalení ovládání a ztráta přehledu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser843

Guest
Jasne ja to chápem, mne síce nevadia, ale to neznamená, že sa mi to tam páči. Pre takéto zmeny sa mohol využiť beta server, kde sa to mohlo predtým otestovať. Tak snáď to poupravia.
 

DeletedUser17640

Guest
Tato verze není vylepšení pro hráče,ale pro INNO..
Nevidím na ní pro hráče ani jednu výhodu..

Zatím co pro INNO úplně ukázkovou vychytávku..Nepřehlédnutelná tlačítka na utrácení prémiáku.:scratch
To bude asi důvod,proč to na betu ani nezkoušeli strkat k posouzení..

No nějak mě to nepřekvapuje..V podstatě jsem to čekala..
Jen se divím ,že je neudělali ještě trochu větší..:scratch
 

hrajujá

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Tento grafický balíček se opravdu nepovedl.

- z důvodu přidání obrázků před budovy i vojsko se zpomalilo najíždění počítače
- je potřeba zajistit, aby byla možnost zlikvidování obrázků před budovami, vojskem atd., stejně jako je možnost zlikvidování obrázku u oznamek, pak se opět náhled vejde na stránku a nebude se rolovat
- téměř u všech funkcí se musí rolovat, nezobrazuje se vše na jedné stránce, což není ulehčení ovládání, nýbrž zpomalení.

A teď ruku na srdce, co chce inno? Přece získat hráče. A co udělá běžný uživatel, když mu dk budou zabírat vlivem nevhodných balíčků více času? Omezí, či ukončí hru DK, je přece pánem svého času.

Pokud si na novou verzi nezvyknu, jsem rozhodnutá utratit body, které mám zakoupené a ukončit hru DK.
 
Nahoru