• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Veškeré dotazy ohledně Android

  • Zakladatel vlákna DeletedUser33998
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser31120

Guest
Ahoj,

doporučuji si přímo nainstalovat aplikaci Divoké kmeny!
 

DeletedUser41580

Guest
U mě využití dat za poslední měsíc vypadá takto

[SPOIL]Screenshot_2015-10-17-17-54-11.jpg[/SPOIL]

Nutno podotknout, že aplikaci používám každý den jen 2-3 minuty, než mi dojde trpělivost a DK otevřu v prohlížeči. Jinak je ve využití každý den ...

Jednoduše řečeno, žere dost dat :D
 

DeletedUser30898

Guest
Ukončení oznamování

Dobrý den,
Chci se zeptat jde někde v mobilu,aby mě mobil upozornoval jen na konkrétní věci,třeba jen zprávy nebo příchozí utoky?
Furt mě totiž vibruje mobil a LED dioda blíká jako o život,jen kvůli tomu,že se mě tam nebo tam postavil jeden stupen

Dekuji za odpověd
 

DeletedUser25426

Guest
Re: Ukončení oznamování

Jo jde, když klikneš dole v pravým rohu na truhličku, otevře se ti okno s ikonkami - tam zvol ikonku Upozornění - a nastav si, jaká upozornění chceš dostávat ;)
 

DeletedUser31120

Guest
Tak tuhle radu, taky použiji, taky mě to takhle trápí. A pak se mě vybijí moooc mobil. :cool
 

DeletedUser20909

Guest
Zdravím, chci se zeptat, v aplikaci na mobilu mám nastavene upozornění je pro příchozí útoky a zprávy, když někomu předám zástup, budou mi chodit tato upozornění nebo mám po tu dobu klid? :)
 

DeletedUser

Guest
Čaute. Neviete ako mám zbúrať budovy ? Hlavnú budovu mám na 25 a potrebujem ju dať na 20 len nikde nevidím možnosť búrania budov. Za skorú odpoveď vopred ďakujem.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru