• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Veškeré dotazy ohledně Android

  • Zakladatel vlákna DeletedUser33998
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Čendo, takže nesu nějaké čerstvé info. Dnes jsme dostali informaci, že je to globální problém, který tým Divokých kmenů nemůže odstranit, ale musí se obrátit přímo na Google, aby v tomto případě zasáhl. Již vše urgentně řeší, věřím, že do dvou dnů by mohla být chyba odstraněna. Otázkou je, jak moc rychle a efektivně Google tyto věci řeší...
 

DeletedUser39609

Guest
Děkuju...
Zajímavý je že někdy ty upozornění chodí včas hned...a někdy ne...je to divný...
 

DeletedUser

Guest
problém s instalací

Zdravím rád bych se zeptal kde je problém vždy dám na google play instalovat stažení proběhne ale když se začně hra instalovat napíše mi mobil "soubor balíčku je neplatný" mam telefon Prestigio PAP5430 a mam napsáno že aplikace je kompatibilní a když to třeba dám stahnout po několikáté tak se hra zase nainstaluje ale když jí spustím napíše mi aplikace přestala pracovat díky za radu.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Mám pocit, že telefon nebude dostatečně silný na to, aby na něm aplikace fungovala správně.
 

DeletedUser25713

Guest
přesun příkazů "výroby"

Možná jsem na to pouze nepřišel, ale nepodařilo se mi přesunout příkaz výroby před ten předchozí....příklad...ve výrobě je 10 katů....dám vyrobit 5 beranů...pak ještě 5 katů, ale chci aby se mi těch 5 katů vyrobilo před těmi berany...nejde...příp. jak posuny výrobu?
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Zdravím rád bych se zeptal kde je problém vždy dám na google play instalovat stažení proběhne ale když se začně hra instalovat napíše mi mobil "soubor balíčku je neplatný" mam telefon Prestigio PAP5430 a mam napsáno že aplikace je kompatibilní a když to třeba dám stahnout po několikáté tak se hra zase nainstaluje ale když jí spustím napíše mi aplikace přestala pracovat díky za radu.

Koukal jsem že v telefonu je android 4.0 což možná bude důvod nedostatečné kompatibility, na 4.2 a vyšším to běhá bez problému i na slabším telefonu.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser40854

Guest
podpora

Mam tel. Lenovo A760 a nejdem mi nainstalovat tribal wars 1 ale jdem jen tribal wars 2 neda se stim neco udelat abych mohl nainstalovat jednicku tak aby fungovala ?? dekuji za radu :)
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Mám dojem že v tomhle případě bude také problém ve verzi androidu, aplikace pro DK jde bez problémů na verzi 4.2 a novější, kdežto v tomhle telefonu je 4.1
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser34936

Guest
mobilni prohlížeč

Můžu se zeptat jaký prohlížeč používáte v mobilním telefonu a funguje vám mobilní verze? Já ať dělám co dělám, mapa se mě nechce zobrazit. Díky
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru