• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nastavení světa

DeletedUser

Guest
mas poneti kolik stoji vlastni server (porizeni+provoz)? as budes to platit? mimochodem taky jde o autorska prava, doporucuju Ti nekopirovat cizi dilo ;)

Tak zase to určitě i hodně vydělává:D Pokud jde o to kopirování - zdá se mi, že se tvůrci hoodně inspirovali Travianem :) a taky je asi nikdo nepopotahoval, když to normálně jede dál. Možná, ale obě hry vyvinula stejná firma. Moc se o to nezajímám, tak nevím :)
 

DeletedUser4673

Guest
Tak zase to určitě i hodně vydělává:D Pokud jde o to kopirování - zdá se mi, že se tvůrci hoodně inspirovali Travianem :) a taky je asi nikdo nepopotahoval, když to normálně jede dál. Možná, ale obě hry vyvinula stejná firma. Moc se o to nezajímám, tak nevím :)

Mno kravian je jiný,složitější a zdlouhavější,DK jsou lepší ;)
A firma to stejná není ..;)
 

DeletedUser237

Guest
Tak zase to určitě i hodně vydělává:D Pokud jde o to kopirování - zdá se mi, že se tvůrci hoodně inspirovali Travianem :) a taky je asi nikdo nepopotahoval, když to normálně jede dál. Možná, ale obě hry vyvinula stejná firma. Moc se o to nezajímám, tak nevím :)
mas pravdu, tvurci Travianu Travian Games sproste zkopirovali Die Stämme (Divoke Kmeny) od InnoGames, ale aspon si z toho udelali vlastni hru, narozdil od Game Forge, ktere obslehlo Travian uplne do posledni linky;)
(nejdrive tu byly Kmeny, o rok pozdeji Travian a nyni se objevila hra Wild Guns)
 

DeletedUser

Guest
Mno kravian je jiný,složitější a zdlouhavější,DK jsou lepší ;)
A firma to stejná není ..;)

Možná ve Speedu, ale co se mi podařilo zatím zjistit tak DS v normálu prý trvají 3 a víc roků. No nevím zda to dám, abych to tak dlouho vydržel hrát a bavilo mně to.
Aspoň tak mi to naznačil dotaz ze Suportu.:eek::eek::eek:
A s tou náročností je to pravda. Rozjezd tam je pomalejší, ale potom je to záhul na čas a organizaci. Ale z vlastní zkušenosti mohu říct, že za rok a půl je hotovo a vymalováno na normálním servru.
L
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser237

Guest
na Travu i driv... zalezi jak moc se pak bojuje primo u Divu... dylku veku bych v prumeru odhadoval na 14-16 mesicu
Kmeny jsou horsi... tady se proste hraje na to koho to jeste po dvou letech bude bavit na stejnem svete a zaroven obsluhovat 2k+ vesnic
 

DeletedUser843

Guest
Ono to vsak neznamena, ze by sa ciel hry nemohol upravit, a zmenit podla poziadavky vacsiny hracov na tom danom svete.

Stacilo by, keby dal niekto rozumny napad, ktory sa potom odosle do Innogames a voila je to..:)

Nieco ine ako vlastnit 80% mapky, lebo to je fakt take nezazivne po tych 2-3 rokoch..
 

DeletedUser237

Guest
hmmmhmmm... co treba neco jako Zeleznou pevnost z toho jednoho speedu :) (v podstate kopie WW z travianu..)
 

DeletedUser843

Guest
No napriklad, hlavne, aby ciel splnit bolo narocne, a zabavne..:) Viem si predstavit, ze by s tym suhlasili aj nemcuri..
Zelezna pevnost je dobry napad, akurat, ze sa tam stale musi o to niekto starat, doplnat jednotky..Neviem, mna nic nenapada:)
 
Nahoru