Nedávný obsah od Biblos

 1. Biblos

  Poznámky k soutěži

  Na to se nemusíš ptát hlavního administrátora hry - stačí si přečíst pravidla fóra. A prosím o odkaz, kde konkrétně hráči vyhrožuji.
 2. Biblos

  Poznámky k soutěži

  Prosím všechny soutěžící, aby si během trvání soutěže zkontrolovali, zda nemají i svého soutěžního příspěvku nějakou poznámku.
 3. Biblos

  Zabijačka - doplň texty

  Vážené hráčky, vážení hráči a příznivci DK fóra po svátku Tří králů začíná období masopustu. Pro lidi v minulosti byl masopust oficiálním svátkem hodování. Na královském dvoře se konaly hostiny, ve městech tancovačky, na venkově vepřové hody. A k tomu všemu neodmyslitelně patřily průvody masek...
 4. Biblos

  Kavárna - Svět 74

  To Pegak - slušně napsané to je, ale sám jsi tam napsal, že předpokládáš, že Vám to neodhalíme, jak postupujeme. Tvůj předpoklad je správný.
 5. Biblos

  Kavárna - Svět 74

  Odpovím jednou bajkou: Neznáte celý příběh Před dávnou dobou žil na samém konci indiánské vesnice v Americe starý muž. Byl velice moudrý, měl vlídnou vrásčitou tvář a hluboké laskavé oči. Všichni vesničané starce milovali, vážili si ho a často k němu chodili pro radu. Starý muž měl...
 6. Biblos

  Kavárna - Svět 74

  Každý, kdo poruší pravidla hry musí počítat s tím, že za to může být potrestán.
 7. Biblos

  Kavárna - Svět 74

  Už jste se omluvili za urážky supportu zde a za vydávání nepodložených výroků za fakta?
 8. Biblos

  Kavárna - Svět 74

  No vidíš, jak sám sebe usvědčuješ, že si ta pravidla ohýbáš, jak se Ti líbí - jak prosím spolu souvisí slova výběr a dění? Nejsou to synonyma. Člověk aby vás tu ještě učil i český jazyk.
 9. Biblos

  Kavárna - Svět 74

  Stále porušujete pravidla hry tím, že si ukazujete tickety? Tak piš aspoň pravdivé údaje.
 10. Biblos

  Kavárna - Svět 74

  Tak tady ani to trkání nepomůže... To Legendary Tajo - to je myšleno tak, aby hráči dávali zástup jen tehdy, když skutečně na hru nemají čas a pečlivě zvážili, komu ten zástup dávají.
 11. Biblos

  Kavárna - Svět 74

  A já napovídám napovídám a pořád máte temno, temno, temno.
 12. Biblos

  Kavárna - Svět 74

  Podívej, když nechceš rozumět, tak nechceš. Moje babička na to měla takové pěkné úsloví: Chytrému napověz, hloupého trkni.
 13. Biblos

  Kavárna - Svět 74

  Ale to přímo vidíš, když si otevřeš stránku s fórem.
 14. Biblos

  Kavárna - Svět 74

  § 4) Herní účty Během funkce "Zástup v dovolené" je majitel účtu výhradně zodpovědný za výběr svého zástupu a předpokládá se, že zástupce se bude řídit podle jeho/jejích instrukcí. Toto se vztahuje na jakékoliv změny na účtu (nebo způsobené účtem) během aktivního zástupu v dovolené. Zneužití...
 15. Biblos

  Kavárna - Svět 74

  No, jestli si i tak myslíš, že hráč neudělal nic špatného, tak nemám co dodat. O blokaci s ochranou tam je řeč také.