Biblos
Registrace:
6. bře 2008
Obdržená poděkování:
790
Trofejní body:
113
Hlavní stránka:

Sdílet tuto stránku

Biblos

Zástupce administrátora

Divoké kmeny - Tým Zástupce administrátora
    1. MENNCOKK92
      MENNCOKK92
      takže to dnes nebude ?
    2. Biblos
      Biblos
      Pokud hraješ na jiných světech, tak se to dozvíš z upozornění, které bude pod přihlašovací tabulkou. A určitě půjde i zpráva ve hře a bude to i zde na fóru, jakmile to datum bude známo. :hi
    3. MENNCOKK92
      MENNCOKK92
      ahoj mohu se zeptat kdy se spusti ta 26ka ? :)))
    4. Biblos
      Biblos
      Podívám se.
    5. -sathan?
      -sathan?
      ahoj Biblosi v sekci Kmenové nabídky světa 26 se objevil SPAMMER, který všem zaspamoval kmenovou nabídku - proto tě prosím o smazání :)
    6. Biblos
      Biblos
      Víš moc dobře, že nemohu ani naznačit. Ani já, přesto, že členům pořád cituji pravidla, nejsem jako zakladatel kmenu ušetřen toho, že občas hledím na zámečky a to i na víc, než jen čtyři. Prostě hráči nerespektují pravidla. Víš jak je to - opakování je matka moudrosti - musíš prostě členům kmenu neustále vtloukat do hlavy pravidla a VOP. Nic jiného se nedá dělat.
    7. Hádes01
      Hádes01
      Ahoj, Biblosi, tohle je moc vážné a ocenil bych, kdyby jses na to podíval, jak je to možné, vlastně neuvěřitelné. A aspoň naznačil co se stalo. Nikomu jsme nic neudělali a ani ti hráči, nejsme si vědomi.
      Z našeho kmene během dneška (1 hod.) dostali 4 hráči blokaci, tam musí být nějaká chyba, jednoho pochopím, ale 4 najednou mi hlava nebere.

Díky moc za Tvou vstřícnost, nechci se hádat s Tvými kolegy, někteří jsou moc arogantní a to by pak mohli bloknout i mě, když by se jim podařilo mě vytočit.

S pozdravem Hádes.
    8. Jelitko
      Jelitko
      Tak to netrvalo moc dlouho :)
    9. Jelitko
      Jelitko
      Ahoj kolego :-)
    10. lolo6666666
      lolo6666666
      I když se Ti to nebude líbit tak i tady mám nějaké práva.... a dle zdělení INNO co vím tak i právo na to se dovědět o co a proč šlo ....

A co se týká toho co píšeš o tomto ?? Tak je dost rozdíl informace o hře a informace o soukromí .... Dle všeho mám nárok to vědět ...

A co se týká pravidel a dodatků?? Tak právě tam je to pochybení.... s kterým tedy hodlám oficiálně něco dělat !
      Díky za informace toto mi stačí k tomu co potřebuji.......
  • Načítání...
  • Načítání...
  • Informace

Hlavní stránka:
    http://www.biblosane.7x.cz/
    Kmen::
    BIB, O.V.M.
    suchá vazba, fotografování

Podpis

A. de Saint-Exupéry: Co jsi pochopil v rozumu, může být vyvráceno novým důkazem. Co ses dozvěděl ve svém srdci, je navždy tvé.