• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od eCko.

  1. Kavárna - Svět 87

    To jsem se snazil nejak rict, ze mi vadi, ze vubec neco takoveho je mozne udelat + aby to proslo, protoze pak by se to zacalo delat ve velkym na vsech stranach a to by byl hnus. Proto se to musi nejak vyresit hned ted, alespon tim smazanim tech vesnic, jako to udelali..:)
  2. Kavárna - Svět 87

    Mne je fuk, jestli ho zabanujou. Stacilo mi, aby zabranili nejak tomu, co se deje. To, ze jsem to napsal i sem, cekal jsem, ze to tak uvidite i vy. Ale prijde mi, ze tim, ze hrajete proti nam, tak mate potrebu ho automaticky branit. btw nahlasovali ho i jeho spoluhraci.
  3. Kavárna - Svět 87

    Tvl vsak si nechaval vystavet 70+- vesnic a jakmile to zabere muze klidne pokracovat a furt dokola to delat a ani tim neztrati zadnej cas a jeste se vysmival vsem, jak vsechny prechcal. Nekde prece musi byt hranice. Kdyby ty vesnice nesmazali, jak by ty dk vypadali, az by tohle zacal delat...
  4. Kavárna - Svět 87

    Kam zmizely vesky Sifoxe? psal, ze je cistej jak lilie :D
  5. Kavárna - Svět 87

    no prej to stiha zamykat, driv nez hraci zbarbarej, ma fakt stesti
  6. Kavárna - Svět 87

    Jaka je teda vlastne verze Sifoxe, kdyz pise, ze je cistej? Ze sehnal 70+ hracu, ktery mu prisli stavet ve stejnej cas vesnice jo? xDD Docela se divim, ze nektery jako treba Invi s nim vydrzej v kmenu, co si pamatuju tak ten extra hrotil vsechny co porusovali pravidla :D
  7. Kavárna - Svět 87

    Franto ja ti klidne priznam, ze jsem v minulosti zakazany scripty mel a taky jsem za ne mel i ban a ze jsem multaky pouzival a nekdy i s banem a nekdy bez banu - na zadnyho cistyho se nesnazim hrat, pravidla jsem porusoval. Ale to prece neznamena, ze nemam narok byt nastvanej na support, ze...
  8. Kavárna - Svět 87

    ja nemam zadnej script na posilani utoku-jestli to bylo na me franto a tahle situace se sifoxem je trochu jinej level nez ze si udelas annu se 100 veskama na def, nebo jack sev98 (jako s81)..to me je treba fuk, ani bych vam to nenahlasil, pac u toho travite cas navic a je mi to nejak fuk.. a...
  9. Kavárna - Svět 87

    Si ty ucty projdi znovu a najdi nakej, co nekde hral a zabral nakou vesnici treba :D
  10. Kavárna - Svět 87

    ty ucty uz jsou nakou dobu vytvoreny a stavi se to scriptem, takze ten, kdo to stavi tomu moc casu nedal jde o to, ze vsichni vedi jak to je, ale stejne support nic nezmuze, on az to zabere tak si to muze zaplatit znovu a zase se mu to zacne stavet a furt dokola klidne :D jak to pak ta hra bude...
  11. Kavárna - Svět 87

    Sifoxovi stavi vesnici celkem 70+ "kamaradu" a support to nedokaze vyresit, protoze nema dukaz, ze to nejsou fakt kamaradi. 29 jich uz zabral a 40+- jich tam je jeste videt na mape v tom okoli. Vsichni zacali 31.1.-1.2. a vsechny vesnice rostou temer stejne rychle. Zadnej z tech uctu s nim na...
  12. Kavárna - Svět 87

    Tak pokud se vetsina nejak vyjadri a stejne je to jedno co rikaj, tak proc se vubec vyjadrovat?
  13. Kavárna - Svět 87

    5 podekovani to melo a vyhralo to jo? :D thanose 24 podekovani gg :D no mohlo to dopadnout i hur
  14. Nové verze hry - Diskuze

    Po určité době trvání světa již hráči nebudou moct využívat tzv. "farmení vlajek". Což zajistí, aby po nějaké době zůstali na světech pouze ti hráči, kteří zde hrají aktivně. Po jake dobe?
  15. Kavárna - Svět 81

    A nemuzete se zeptat hracu anketou, jestli si prejou, aby si slo posilat suroviny alespon v ramci kmene, tak jako to jelo ty 4 mesice? a rozhodnout podle ankety ?
Nahoru