Nedávný obsah od eCko.

1. Kavárna - Svět 81

A nemuzete se zeptat hracu anketou, jestli si prejou, aby si slo posilat suroviny alespon v ramci kmene, tak jako to jelo ty 4 mesice? a rozhodnout podle ankety ?
  2. Kavárna - Svět 81

Ano, nekdo (nas hrac :D) je upozornil na to, ze v nastaveni sveta je, ze to nema fungovat. Tak to z niceho nic vypnuli, protoze si myslej, ze my hraci jsme prisli na ten svet kvuli tomu nastaveni asi :D
  3. Kavárna - Svět 81

To zas pekne dojebali, z niceho nic to vypnout. Dyt ten svet uz jede 4 mesice, tak se kua zeptejte treba anketou hracu, jestli to nastaveni nechat nebo ne. Asi jim to nevadilo, kdyz si toho nekdo vsiml az po 4 mesicich.
  4. Kavárna - Svět 81

S vytvorenim megaaliance to nema nic spolecnyho, ta se stejne vytvori.. Jakmile nekdo vypada moc silne tak se ostatni spojej proti nemu a ten silnej si pak taky hleda spojence, aby nebyl sam a je tu hned svet na 2 strany rozdelenej... S tim nic nezmenis timhle nastavenim Tohle je vubec nejhorsi...
  5. Kavárna - Svět 80

No tak oba pripady.. Spis mi slo o to, jestli se diky tomu pujde presunout na stejnej kraj s xx lidma.. Asi se ale pred startem sveta nedockam odpovedi, asi to nevi ani support a admin
  6. Kavárna - Svět 80

Jak to vis? xD Tim se to da prece obejit ne? Kdyz hrac na kraji zalozi kmen a ostatni postupne po jednom vstoupej do toho kmene a daj zacit znovu a presunou se ke kmenu
  7. Kavárna - Svět 80

Hele a kdyz me zaberou a dam zacit znovu, budu tam mit moznost jit do blizkosti kmene?
  8. Kavárna - Svět 80

Nemuzete dat aspon moznost vybrat si kontinent? Jakoze dam zacit znovu na svete s celym kmenem hracu, aby nas to dalo aspon na stejnej kontinent?
  9. Kavárna - Svět 80

Skvele nastaveni, az na tohle no Nemožnost pozvat jiného hráče do své blízkosti Položka "Přemístění" bude neaktivní x(
  10. Kavárna - Svět 74

Kdo u nasi hranice mel ban? :D nevsimli jsme si u nikoho behem akce...vsichni hrali
  11. Kavárna - Svět 74

Biblos a tobe neprijde divny, ze Maximus, kterej mel ten zastup, tak sam sebe + Tyrana nahlasil? Sam sebe zabanoval..Myslis ze by to nekdo normalni udelal? Nebo mi ted nakukas, ze to nevedel :D Je mi jasny, ze despos neni hloupej a urcite to hezky sepsal a vysvetlil, kdyz ten ticket zakladal
  12. Kavárna - Svět 74

Despos : Videl jsem screen s vyjadrenim Maxima (tveho "kamarada"), ze na s74 nikdy ani nehral... Tak kdo tam tedy hral??:))) Takze si tam hral celou dobu ty :) Posunul si tyhle levarny na dalsi uroven, ted budou mit vsichni multaky u nepratel a delat to same no Ale mne to je treba fuk, cos...
  13. Kavárna - Svět 74

Neni za co se omlouvat, ukazalo se, ze majiteli uctu to nevadilo ta rozebirka...takze nic spatnyho neudelali. Dal mu kudlu do zad vlastni hrac, kterej ho nahlasil i kdyz tim zabanoval i sam sebe... a supportu to divny neprijde Navic pochybuju, ze by si Tyran vymyslel, kdyz tvrdil, ze druhy den...
  14. Kavárna - Svět 74

Dyt se ukazalo, ze nic neporusil...Sam kozmicz mu to napsal sestej den od zacatku banu prece
  15. Kavárna - Svět 74

Ja jsem te neurazel nijak, jednou jsem max napsal, ze nemas na to, abys delal supporta a to je pravda, kdyz si dopustil, aby se tohle stalo Tyranovi prece.