• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 87

INVINCIBLE DEATH

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Tak ještěže už nejsi u supportu, s tvými znalostmi by to šlo pěkně do kopru.

btw. Díky Invi, že jsi dorazil. Konečně někdo čestný a rozumný. Radost číst tvoje příspěvky, hltám každý slovo. Konečně bude debata na úrovni!
U Supportu nedělám už víc jak 13 let v te době ale taky tyhle věci neexistovali a hráči hráli mnohem poctivěji a tvoje ironie není vůbec na místě je až z podivem ze ještě jsou hraci co tomu dávají svůj čas a nenechají za sebe hrát nějaké různé vychytávky a pokud někdo má potřebu podvadet je to jeho problém a je opravdu směšné sledovat jak tady hazite špínu jeden na druhého ale samy děláte to same jen v menším rozměru
A neboj už tu psát nebudu pokud si me někdo nebude brat do huby bez jediného udání důvodu a falešného osočování
Já jsem nikdy za celých 20 let hraní nedostal ban k vuly mutyuctu a nebo za používání něčeho jako je ten script či podobne
A to ze někdo nedokáže přenést přes srdce název vesnice a pláče na suportu aby me za to dali ban je vždy aspoň ukázka toho ze jinak nedokážou podvodníci poctiveho hráče zpacifikovat
 

Eu4io

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
58
xxx urevané jak malé deti a ďalší im sekundujú krásne ... ocet ty si taký mysliteľ , s tebou by som rád hral v kmeni
Zrovna ty si jeden z prvních lidi co to začne praktikovat, ale chápu že musíš něco říct na octj aby si pofarmil lajčiky od kamarádů z mého fanklubu.
 

eCko.

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
66
Co vám vadi víc ? že to někdo děla ? nebo že to někdo neděla pro vas ?

už teď vam to šrotuje v palici , a od dalšich světu to budete dělat taky , možna ještě tady.. Akorat pomaleji aby se na vas nepřišlo..
To jsem se snazil nejak rict, ze mi vadi, ze vubec neco takoveho je mozne udelat + aby to proslo, protoze pak by se to zacalo delat ve velkym na vsech stranach a to by byl hnus. Proto se to musi nejak vyresit hned ted, alespon tim smazanim tech vesnic, jako to udelali..:)
 

berserkr

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
6
To jsem se snazil nejak rict, ze mi vadi, ze vubec neco takoveho je mozne udelat + aby to proslo, protoze pak by se to zacalo delat ve velkym na vsech stranach a to by byl hnus. Proto se to musi nejak vyresit hned ted, alespon tim smazanim tech vesnic, jako to udelali..:)
tak to je super, díky, pane poctivý, všichni jsme se zajímali o co ses ty, brutální skripter, snažil. tak to by byl už hnus, říkáš, jo? :D

a nechceš radši vysvětlit ty scripty a boty co máte na účtech? jak je možný že takhle hrajete, účet je celý automatizovaný programy pro podvádění.. a jsem si jistý že většina xxx a podobných "wanna be cool panic" účtech to tak má. celý účet vám jede na nelegálních scriptech a budete tady vystupovat z pozice moralistu? nejeblo ti? :D
 

CheGuevara

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
56
Mě na xXx fascinuje ta naprostá absence jakékoli ctižádosti. "Ponížit se podváděním? To je málo. Musíme udělat alinci 3 kmenů o 60 hráčích a ještě k tomu si vyplakat u supportu odstranění jakéhokoli náznaku možného ohrožení."
 

INVINCIBLE DEATH

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
dam to teda zde kdyz moje oficilani otazka na admina teto hry byla okazite spravcem fora zmazana jsem zvedav jak dlouho to tu vydrzi :

Dnes 7:13 v sekci kavarna S87 byl vlozen velice zajimavy prizpevek od uzivatele Antixxx
byly tam ctyri videa ktere zobrazovali pouzivani scriptu ktere podle vseho nemuze support dokazat ze jsou pouzivane protoze jsou naistalovnae mimo hru.
Proc byl tento prizpevek smazan?
snazi se support neco schovat pred hraci?
a nebo se bojite priznat ze vyvojari hry nejsou schopni osetrit takove podvadeni?
a nebo proste v tom jdedete z hraci co to pouzivaji a tise jen prihlizite?
jak chcete hrace chranit proti takovym to vecem aby se nepouzivali?
zacne suport pouzivat nekdy taky comon sence pri vysetrovani takovych nahlasenych ticketu?
dekuji za vase uprimne odpovedi
P.S
pro rypaly typu wo wo nebo ecko
ano jsem nasrany kdyz jsem ted zjistil ze ja tu sedim konstatne jak debil a vse si poctive klikam a nekdo si naistluje takove svinstvo a pak se kasa jak umi hrat Dk. nejde me o to ze to neumi pouzivat ale jde me o ferovost hry proto je to hra aby se hralo a ne aby za neho hral pocitac a pak nekde frajeril jak je dobrej.
 

Medík Tedík

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
103
tak to je super, díky, pane poctivý, všichni jsme se zajímali o co ses ty, brutální skripter, snažil. tak to by byl už hnus, říkáš, jo? :D

a nechceš radši vysvětlit ty scripty a boty co máte na účtech? jak je možný že takhle hrajete, účet je celý automatizovaný programy pro podvádění.. a jsem si jistý že většina xxx a podobných "wanna be cool panic" účtech to tak má. celý účet vám jede na nelegálních scriptech a budete tady vystupovat z pozice moralistu? nejeblo ti? :D
Jj, já třeba už ani nehraju, jednou za tři dny se jen kouknu, kolik jsem zabral vesnic
 
Nahoru