• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 87

Ezio Auditore

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
74
směšný, že kauzy o porušování pravidel vždy nejvíce hrotí ti, co ty pravidla sami porušují :D stejně jako to bylo teď na 85 a musí to být očividně i tady :D zrovna vy, co bez skriptů pomalu nepošlete ani útok tu budete fňukat, že někdo přišel ještě s efektivnějším a snadnějším způsobem růstu... však je úplně u prdele, jestli ty pravidla porušuješ trochu nebo hodně :D pokud vím, tak o míře přestupku se v pravidlech nepíše nic, takže vaše prohřešky se 100 vesnicovými mulťáky nejsou o nic lepší než tohle :D bude lepší, když budete držet zobáky a začnete to dělat taky, protože tohle je opravdu ubohý
Jako nejlíp se to píše těm, co jsou půl světa od něj, nebo tu vůbec nehrají

Chápu, že hejtíš xxx, na každéhose neco najde, ale to co dělá sifox je fakt prasárna
 

Medík Tedík

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
103
Franto, tady jde o to, že on za to nedostane postih, chápeš to? On nemusí vysvětlovat, že ty účty jsou jeho brácha, jako ty :D on kozmiczovi říká "Martí" a choděj spolu na pivo se nám smát, v tom to je.
Když někdo jinej poruší pravidla, tak mu support dá ban a nebaví se s nim :D tady support najednou údajně nezmůže nic, protože génius sifox brilantně našel nějakou skulinku v pravidlech
Jak jsem už psal, sifox mi nevadí, ten rozdá vesky než k němu vy nebo my dojdeme, ale zakládá tím precedent a někdo opravdu kvalitní může v budoucnu udělat to samý
 

Medík Tedík

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
103
Píšeš, že je jedno, v jaký míře se pravidla porušujou. Ano. Ale on za to nedostane postih, přitom kdokoli jinej by dostal, to je ta věc.
 

CheGuevara

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
56
Stejně tak by byl precedens banovat člověka, kterému někdo přenechal vesnici. Kdokoli by ti mohl nasekat do území mulťáky, nadělat z toho barky a poté, co bys to zabral, by tě nahlásil a šup, ban. Osobně bych pokropil mapu mulťákama, udržoval to na 26b a až by mi někdo nevyhovoval, tak bych další účty nastěhoval kolem mulťáka, nejblíž jeho území (ideálně v něm), vystavěl ty vesnice a potom tam v jeden den udělal barky. Jak bys dokázal, že to na tebe někdo neušil, abys dostal BAN? Nebo bys ty vesnice nebral a nechal nepřítele je pobrat? BAN pro Sifoxe je nesmysl. Buď smazat vesnice z mapy nebo nic.
 

El Hrocho

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
43
To je náš Cz support no co bychom chtěli lepšího... Zajdi s Kozmou na pivko a můžeš hrát klidně za 200 účtů. A nikomu ho nebude vadit.
 

eCko.

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
66
ja nemam zadnej script na posilani utoku-jestli to bylo na me franto

a tahle situace se sifoxem je trochu jinej level nez ze si udelas annu se 100 veskama na def, nebo jack sev98 (jako s81)..to me je treba fuk, ani bych vam to nenahlasil, pac u toho travite cas navic a je mi to nejak fuk..

a kdyz jsem tady zminoval sifoxe, mne je fuk on, ja to chtel jen resit z pohledu toho, ze proste support nedokaze potrestat ani takhle jasnou vec,ktera ani jinak byt proste nemuze :D ze to jde proste s tou hrou furt vic a vic do riti :D
 

Medík Tedík

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
103
Jsme opravdu my ty největší prasata, jo? :D Já třeba hraju 80% času na mobilu :D jsou asi horší řízci, ale ok
(Jarda je čistej!)

Jak píše ecko, že s mulťákem vyhraješ svět je vtipný, ale tady už jde o vytváření účtů na zakázku a on pro to nic nedělá, on tomu nevěnuje žádnej čas :D on jen zabere
On ani nenese to riziko, tohle nestaví on přes vpn žejo :D
 

1Rici

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
171
Nemá někdo cca 100 kámošů, co na zakázku postaví vesničku na 3-5k bodů?

Pracovní doba flexibilní
Mladý a dynamický kolektiv
Odměna dohodou
Před Vánoci firemní večírek s lehkýma děvama, clastem a chlebíčky
Nástup ihned
Nedochozená základka a VPNka výhodou

Ptám se pro kamaráda samozřejmě.
 

CheGuevara

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
56
Nemá někdo cca 100 kámošů, co na zakázku postaví vesničku na 3-5k bodů?

Pracovní doba flexibilní
Mladý a dynamický kolektiv
Odměna dohodou
Před Vánoci firemní večírek s lehkýma děvama, clastem a chlebíčky
Nástup ihned
Nedochozená základka a VPNka výhodou

Ptám se pro kamaráda samozřejmě.

Nevychozená základka člověka přímo předurčuje k tomu, aby psal boty a scripty do her. To je ta nejlepší kvalifikace.
 
Nahoru