• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 87

CheGuevara

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
56
Příjde ti stejný si vystavět jednu dvě vesky a vystavět jich desítky, jo? :D Je špatně obojí, ale mulťáky má jak píšeš skoro každej a proto to taky každej dělá :D
Mulťáky už ani nejsou výhoda, naopak jsi v nevýhodě, když je nemáš :D ale udělat z toho byznys a nabízet jako službu, že někomu vystavim desítky vesnic přes skript, však to je úplně mimo už

Kolik přesně vesnic je ještě v pořádku a co už je mimo? Abychom se v tom orientovali trošku.
 

CheGuevara

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
56
Veď to musíš vedieť ty, to sú všetko tvoji kamoši pán Novák xddd
Logic příspěvku: 0. Podvádění je podvádění, ať se jedná o 1 účet nebo 30. Tady si ale evidentně někdo ulevuje svému svědomí, že se snaží nasadit laťku někam doprostřed toho intervalu.

Jenom doufám, že teď budou bany za každou nabídku typu: "Až si nafarmím PB, tak ti vesnici přenechám."

Možná by se mělo zvážit tlačítko "Jdu pouze farmit PB." Takový účet by měl být nedobytný a jeho vesnice by se měla při dokončení aktivity ze světa vymazat.
 
Naposledy upraveno:

Medík Tedík

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
103
Asi nejde o počet, ale pokud ty mulťáky nestaví vesnici mně, tak bych je banoval
 

eCko.

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
66
Tvl vsak si nechaval vystavet 70+- vesnic a jakmile to zabere muze klidne pokracovat a furt dokola to delat a ani tim neztrati zadnej cas a jeste se vysmival vsem, jak vsechny prechcal. Nekde prece musi byt hranice. Kdyby ty vesnice nesmazali, jak by ty dk vypadali, az by tohle zacal delat kazdej? To fakt je pro vas tohle poruseni pravidel na stejne urovni, jako kdyz si nekdo udela napr. multak, aby mohl brat zastup nekomu jo? hlavne vic piste, jak vy ste cisty a tohle nedelate a jenom my ty zly , jak lilie kazdej tady:D
 

Antíízy

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
63
my tu rozhodně nikdo čistý ruce nemáme a nikdo tu snad ani nepíše, že je on ten hodnej a jen vy zlobíte, ale my nemáme potřebu tady moralizovat někoho dalšího :D to pořekadlo už tu zaznělo, nebudu ho stále opakovat :D
 

jalp

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
15
Tvl vsak si nechaval vystavet 70+- vesnic a jakmile to zabere muze klidne pokracovat a furt dokola to delat a ani tim neztrati zadnej cas a jeste se vysmival vsem, jak vsechny prechcal. Nekde prece musi byt hranice. Kdyby ty vesnice nesmazali, jak by ty dk vypadali, az by tohle zacal delat kazdej? To fakt je pro vas tohle poruseni pravidel na stejne urovni, jako kdyz si nekdo udela napr. multak, aby mohl brat zastup nekomu jo? hlavne vic piste, jak vy ste cisty a tohle nedelate a jenom my ty zly , jak lilie kazdej tady:D
Wall of text a navíc napsanej jako od cizince.

Pro ostatní tvoje vyjádření přeložím na: "Sice podvádím taky, ale on víc! Zabanujte ho!"
Což je celkem ubohé.
 

eCko.

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
66
Mne je fuk, jestli ho zabanujou. Stacilo mi, aby zabranili nejak tomu, co se deje. To, ze jsem to napsal i sem, cekal jsem, ze to tak uvidite i vy. Ale prijde mi, ze tim, ze hrajete proti nam, tak mate potrebu ho automaticky branit.

btw nahlasovali ho i jeho spoluhraci.
 
Nahoru