• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru
Kozmicz

Profilové příspěvky Poslední aktivita Příspěvky Informace

  • Kozmi mám takoví problém.
    Napsal jsem už asi 40 příspěvků a tudíž jsem dostal úroveň uživatel. Asi 10 příspěvků mi bylo vymazáno a teď jsem jen noví uživatel.
    A na foru se píše, že se hodnosti nesnižují.
    Jak je to možné?
    A o kolkej dnes bude nevies to presnejsie???????
    Zdravím , odpovím za Kozmiho , pokud nevadí. Speed dneska nebude, Snik.CZ je v práci a nebude tu na nastavení speedu , ael zítra se dočkáš .

    Bouchač.
    Ahoj Bude este Dnes speed?
    My dvaja So. Kozmicz SK9 pozname zo HRAL som tam pod menom Lord Wazir
    ahoj, pls, zadam te o zasahnuti co se tyce hrubych urazek, nepodlozenych obvineni atd... ktere jsou na mne i na muj kmen za foru OKNO pro ZPRAVODAJE - časopis Paladin ‎( 1 2 3 ... Poslední stránka) ze strany papaseseho vedeny !

    posud sam...

    pokud to nei prekroceni uz vseho mozneho, dej mi vedet, zaridime se podle toho !
    Jsou dva druhy blokace, u té jedné je hráč chráněn před útoky a u té druhé ne. Pokud je hráč chráněn před útoky, znamená to, že na něj jiní hráči nemohou útočit, pokud hráč chráněn není, ostatní hráči na něj útočit mohou. Vojsko ve vesnicích je vždy v době blokace stejné, jako bylo před blokací (pokud vojsko někdo samozřejmě nestáhl z vesnice zabanovahého hráče). Zablokovaného hráče z jiného kmene nepoznáš, pouze pokud je blokován a chráněn před útoky, tak ti to zashlásí, že na něj není možné útočit.
    Mám dotaz. Když je někdo zablokovanej tak co znamená, že není chráněn před útoky. To jako, že mu jeho vesnice nebrání, žádná arma? A jak se pozná zablokovaná vesnice?
    Prosím odpověz rychle budu to potřebovat.
    Předem dík za odpověď.
  • Načítání…
  • Načítání…
  • Načítání…
Nahoru