• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 39

DeletedUser33829

Guest
Jestli indicie, které dává Kozmicz jsou správné, tak to vás musím zklamat, to pak není ani jedna z těch věcí. Rychlost 3 tu nikdy nebyla, světová strana šla zvolit vždycky (snad), 3 šlechtici na 1 vesnici tu byli opravdu jen jednou, to je balíčkový systém šlechty místo zlatých mincí a panský dvůr lze vystavět na tři stupně, jenže tak to bylo jen na s10 a to není 2 roky, ale tak 6 let a časová morálka tu je všude, klasická tu nebyla taky více jak 2 roky a dříve byla myslím že častěji jak dvakrát.
 

DeletedUser40441

Guest
Zrušení možnosti zvolení světové strany přišlo s poslední verzí hry.

EDIT: Bude to vypnutá morálka :). Nebo něco s morálkou prostě, jak už jsem psal :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser27731

Guest
Odpověď

Můj tip ... Volné obchodování: Neomezeně, jako to je u světa 32. U ostatních světů je to omezené časem... Např: aktivní, časové omezení dle doby startu hráče
 

DeletedUser37423

Guest
já si myslím že by to mohl být diplom za vítěze světa 39... to by mohla být novinka protože diplom jsem dlouho u nikoho neviděl

a nebo to bude obrana pro nové hráče že bude na víc nebo mín než 7 dní :) protože pořád se to pohybovalo bud na 5 nebo na 7 a tedka svět 38 to má jen na 3 dny :) takže toto se může směnit
 
Naposledy upraveno moderátorem:

hrajujá

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
pokud se při zabití šlechtice přijde o mince na jeho stavbu, tak to bude velice zajímavý svět
 

DeletedUser33829

Guest
Neboj, to nebude;), jestli si dobře pamatuji tak to bylo snad jen na s26, zajímavé by to bylo, tedy hlavně zpomalující.:D Z nastavení na stránce, kde jsou nastavení, položka ohledně levné obnovy šlechtice vypadla a není tam už zobrazována.:blush Sranda by byla třeba i při nerostoucích barbarkách, teď když všichni začínají nehledě na to kdy začali jen s 26 bodovou vesnicí, případně 36 bodů, pokud je na světě kostel, tak by to bylo taky zajímavé, protože by žádná neměla doly a velice mizivou produkci, ale když se podíváš, tak poslední světy už několik let mají rostoucí barbarky a to ještě k tomu i celkem rychle a vysoko rostoucí i bonusovky. Místo toho aby takhle zpomalovali světy, tak dají pomalé rychlosti a zavedou novinku jako 365 dní musí trvat svět. Ještě do toho dát vícestupňový výzkum a to by byl brutálně pomalý svět, všechno to nakombinovat.:D

[SPOIL]Původně mě napadl od boku špeh, to by na to sedělo, zavedli to někdy před 2 roky a bylo to na 2 světech ob svět, ale není to, dále mě nic nenapadlo. Věcí je tam hodně, některé ani v nastavení psány nejsou, může to být zajímavá věc, ale taky okrajová blbost, z toho co tu zaznělo teď to nejlépe sedí asi na to neomezené tržiště, ale jako unikátní věc mi to nepřijde, na SK je to běžné a jestli první měsíc můžu volně poslat suroviny či ne, to moc tu hru neovlivní, jen někoho kdo se dostane brzo pod útok. Taky tu zmiňoval Kozmicz rychlost, už jindy jsme se dozvěděli unikátní rychlost, a pak jsme se dozvěděli rychlost světa 1.4 a pochod vojska 0.7, rychlost která kdesi jinde ve světě už byla a vojsko pomalejší jak na jedničkovém světě s rychlostí jedna, to bylo unikátní.:D

Mě tak připadá, že vše zajímavé už snad bylo řečeno, určitě to bude nějaká okrajová záležitost.:D Pravidlo selského dvora, nebo-li farm limit myslím že nikdy na klasickém světě nebyl, noční režim je všude stejný, tedy nedávno na dvou světech jen do 7:00 a odlišná délka byla na s19, kde byl od 2:00 do 8:00 a na s8, kde nebyl, nic z toho nesedí, pak jedině jeho síla na s16 je jen 50 %, na pár světech byl i 150 %, ale to není unikátní věc. Ukončení světa, dominance je tu skoro pořád, tajemství má s37 a na počet bodů a vesnic byla jen devatenáctka. Vzpomněl jsem si na s25, kde i když jsem měl jen jednu vesnici, tak si pamatuji, že cena byla od počátku poloviční, ale to už jsou 3 roky.:scratch[/SPOIL]

Protože už mě nic nenapadá, zabrousil jsem do konfigurace světů, tam se člověk dočte více věcí jak v nastavení a u s25 mě zaujalo, že tam je napsána klasická cena mincí, ale u factor je 0.5, což značí polovinu, asi tam už tedy během světa sleva neproběhla, na wiki byla stránka, kde byly ceny mincí, ale buď jsem slepý, nebo byla zrušena, našel jsem jen ceny u aktivních světů a jen do s36. Ale zaujalo mě u toho nastavení s25 ještě jiná věc, když v sekci ally u no_harm je 1, ta je i u s24 a na všech pozdějších světech je tam 0, tak jsem to zkontroloval i s předchozími světy pro jistotu a všude jinde taky 0. Měli jsme tu kdysi, že nešlo útočit na členy kmene, ty dva světy sedí, i když si nepamatuji, které to byly, že zrovna ty kde byla tajemství, jako unikátní věc to lze nazvat taky, protože to moc nebylo a na počátku DK taky ne, jen to nejsou 2 roky, ale tři.:D Jelikož mám jen jeden tip a jaksi 100% to nesedí na indicie a jako nezajímavější se mi zdají dva tipy, ale můžu tipnout jen jeden, tak tipuji, že je to nemožnost útočit na členy kmene, zbytku si nevšímejte, to jsou jen mé úvahy nahlas.:D
 

DeletedUser40966

Guest
kostel

Já nevím ale mám dojem že už dlouho nebyl svět s kostelem a vírou :)
 

DeletedUser38373

Guest
Svět s kostelem ( tedy s vírou) byl svět číslo 34 (běží 361 Dnů) tedy za pár dní přesně rok ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru