• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 39

DeletedUser40910

Guest
Hlavně tam nedávejte kostely a vícestupňový systém zkoumání..jinak je mi to fuk. :D
 

hrajujá

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
mě by se líbil svět bez jakýchkoli placených funkcí a zvýhodnění, jako to bývalo dříve, samozřejmě s placeným premiákem
 

DeletedUser36491

Guest
Hrajujá, firma InnoGames prozatím neplánuje spouštět svět bez prémiových funkcí a zvýhodnění.
 

DeletedUser40910

Guest
Už se tak nějak ví,kdy by tenhle svět měl odstartovat?(cca)
 

DeletedUser28986

Guest
mě by se líbil svět bez jakýchkoli placených funkcí a zvýhodnění, jako to bývalo dříve, samozřejmě s placeným premiákem

Ano, to by bylo fajn. Když si byli hráči rovni bylo to lepší než když jsou teď rovnější! :)

Moderátor by mohl dát termín kdy zveřejní výsledky soutěže a další informace.

Díky.
 

DeletedUser40852

Guest
nevim kdy přesně byly naposled a doufám že je správně pojmenuju - nebudou nastaveny vojenské tábory? A pak ještě byl ten tajemný les nebo jak se to jmenovala, jak bylo pohromadě myslim 9 bonusových vesniček
 

DeletedUser34317

Guest
Ty tábory byli úplně odstraněny, pokud by je dávali zpět, tak si myslím, že by to oznámili dopředu.
 
Nahoru