• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 39

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Stále to nikdo neuhodl! Ovšem netvrdím, že to tu už nezaznělo ;-)
 

DeletedUser40441

Guest
Tak když to tu zaznělo, tak to vlastně někdo uhodl, ne? :p
 

DeletedUser27731

Guest
Pokud to tady zaznělo a rozmázl to tady třeba jeden člověk, tak bych mu tu odměnu dal... To si tady někdo může pročíst celé fórum najít to a dělat ze sebe génia, že na to přišel... A přitom člověk, který to tady rozmázl by si tu odměnu zasloužil víc...

Mě by se líbilo třeba, že hráč může začít s více vesnicemi jako na speedu (říkám líbilo, vím že to žádný admin nepovolí takovouhle revoluci)... Jinak jsem rozhodně pro rychlost nad 1,5 ... Mě se prostě pomalé světy moc nezamlouvají
 

DeletedUser40729

Guest
Nevím jestli byl už někdy vypnut nebo upraven čas nočního bonusu, ale napadlo mě právě toto.
 

DeletedUser37372

Guest
Jestli to tu už zaznělo, tak to bude buď od hrajujá, že se přijde o minci při úmrtí šlechtice. Nebo od Shedda - neroustoucí barbarky. Což by bylo úplně skvělé pro hráče, co si kupují suroviny za PB, takže na nic :)
 

DeletedUser33829

Guest
Jak se tady manipuluje.:shout:wacko

O nemožnosti levné obnovy šlechtice jsem tu první psal já, já jenom já!!!!!! Ne hrajujá, jenom já bez hraju, já nehraju svět, není spuštěn.

Noční bonus jsem psal taky jako první já, já jenom já.:hi

Už se tak nějak ví,kdy by tenhle svět měl odstartovat?(cca)
Jelikož se tu už k jinému světz vytvořila kavárna a na svět se pak čekalo snad 3 týdny, tak teď bych viděl spuštění, tak na 30. února, ale v nastavení světa je napsané 30. ledna, ale to můžou změnit, třeba právě až na 30. února.

Ano, to by bylo fajn. Když si byli hráči rovni bylo to lepší než když jsou teď rovnější! :)

Moderátor by mohl dát termín kdy zveřejní výsledky soutěže a další informace.

Díky.
No, že to píšeš zrovna Ty, chce to trenére více trénovat, než to házet jen na vinu degradaci od Inna.

Ty tábory byli úplně odstraněny, pokud by je dávali zpět, tak si myslím, že by to oznámili dopředu.
Přesně tak, tak jako kouzelná osada bylo zase jen zpestření na jednom světě, je to 4 až 5 let, mimo časový interval, který dával Kozmicz, ještě by tu někdo mohl vzpomenout Projekt nebo-li svět Klasik, který se ani nezrealizoval u nás. Někteří tu píší totální blbosti, ale lehčí je psát, než si ověřit, kdy co bylo a kde.
 

DeletedUser38373

Guest
[SPOIL]
Jak se tady manipuluje.:shout:wacko

O nemožnosti levné obnovy šlechtice jsem tu první psal já, já jenom já!!!!!! Ne hrajujá, jenom já bez hraju, já nehraju svět, není spuštěn.

Noční bonus jsem psal taky jako první já, já jenom já.:hi


Jelikož se tu už k jinému světz vytvořila kavárna a na svět se pak čekalo snad 3 týdny, tak teď bych viděl spuštění, tak na 30. února, ale v nastavení světa je napsané 30. ledna, ale to můžou změnit, třeba právě až na 30. února.


No, že to píšeš zrovna Ty, chce to trenére více trénovat, než to házet jen na vinu degradaci od Inna.


Přesně tak, tak jako kouzelná osada bylo zase jen zpestření na jednom světě, je to 4 až 5 let, mimo časový interval, který dával Kozmicz, ještě by tu někdo mohl vzpomenout Projekt nebo-li svět Klasik, který se ani nezrealizoval u nás. Někteří tu píší totální blbosti, ale lehčí je psát, než si ověřit, kdy co bylo a kde.
[/SPOIL]


Kozmicz jasně psal že každý může tipovat pouze už 1 nastavení ;) A ty píseš že si tipoval víc jak 1 ;) Takže ty sitaky zrovna nedodržel to co psal Kozmi ;)
 

DeletedUser33829

Guest
Tady je to anachronismus, vedle anachronismu, Kozmicz tu udělá soutěž, no mě to už připadá tedy jako vodění za nos a stejně když někdo něco tipuje, tak si ani nedohledá, jestli se to kryje s tím co Kozmicz napsal, tak jako přelouskat pár příspěvků je za moc.;)

Já to napsal v době, kdy o možnostech kolik věcí tipovat tu nezaznělo ani ň, to Kozmicz napsal až potom, kdy jsem to zmiňoval, navíc jsem napsal, že to jsou položky z nastavení, které tu v minulosti byly, ale dlouho tu nebyly a ještě jsem připsal, že to stejně nebude, tedy považuji to za krajně nepravděpodobné a to platí i pro šlechtice u kterého když člověk přijde, tak musí mince znovu razit, to není moc pozitivní věc.;)

Zazněla zde spousta zajímavých věcí, třeba podpory jen v rámci kmene, 3stupňový špeh, který asi na ten časový interval i jak často a kdy byl nastaven (jen dvakrát a na dvou světech před zhruba 2 roky) by seděl ze všeho nejlépe, nemožnost útočit na členy kmene, což jsem jako poslední tipl při možnosti tipnout jen jednu věc, ale není to.

Některé věci, které zde padly určitě mají pravdu, jako ta odpověď, že nebudou vojenské tábory, to je určitě pravda, akorát se tipuje co tam bude, ne nebude.

Taky by to mohlo být to tržiště, ale ten hráč to už tipoval, takže ne, navíc je to jen okrajová záležitost a jinde celkem běžná věc, žádný unikát. Na noční bonusy nic nesedí, jak jsem psal, to je všude stejné, teď na dvou světech noční bonus jen do 7:00, ale to je celkem čerstvé a jiné hodnoty, než klasické byly jen na s19 a s8 a to už je více jak 2 roky a síla nočního bonusu to nebude unikátní věc, na pár světech byl noční bonus 150 %, na s16 je zase jen 50 %, ale to nepasuje na tu dobu 2 let.

Z těch věcí co tu bylo mi teď zbývá jako nejpravděpodobnější snížená cena zlatých mincí, že to vůbec bylo na s25 vím jen, že jsem tam byl, ani to nebylo nikde napsáno, už jsem to tu zmiňoval, ale netipoval, tak si to někdo tipněte, kdo máte pokus, já PÚ nechci, když na světě hrát nechci, jen získat PB.
 

DeletedUser34823

Guest
Z těch věcí co tu bylo mi teď zbývá jako nejpravděpodobnější snížená cena zlatých mincí, že to vůbec bylo na s25 vím jen, že jsem tam byl, ani to nebylo nikde napsáno, už jsem to tu zmiňoval, ale netipoval, tak si to někdo tipněte, kdo máte pokus, já PÚ nechci, když na světě hrát nechci, jen získat PB.


Tak dám na tebe a typuju tu sníženou cenu mincí
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru