• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Caardo

    Diskuze velmocí světa 29

    :D že Vás to pořád baví .. Jasnačka, tma je nejlepší, tak hlavně už něco hrajte .... Rád bych se také nechal překvapit ale mám pocit, že toho se jen sotva dočkám ;)
  2. Caardo

    Diskuze velmocí světa 29

    :hi odmítám se dále s tebou o čemkoliv bavit.. Kdyby jsem měl zájem trávit dny konverzací s :wacko, věnoval bych se práci ošetřovatele v nějaké léčebně.. Tak že si blouzni vesele dál :P
  3. Caardo

    Diskuze velmocí světa 29

    :wacko
  4. Caardo

    Diskuze velmocí světa 29

    od keců jsou zde jiní:rofl
  5. Caardo

    Diskuze velmocí světa 29

    :D kluci, když už se zesměšňujete ve hře, nedělejte to i na oficiálním foru... Jak se říká, postřelená husa nejvíce kejhá.. Tyran se zmínil, ano v ten den kdy Vám největší nula a lama na DK sestřelila na prázdných vesnicích útočným vojskem 88 šlechticů a ubránila 100% vesnic, že i když...
  6. Caardo

    Diskuze velmocí světa 29

    Řekl hráč, který opustil svůj kmen a změnil stranu,po roce hry za jedno společenství, skrze vypovězení DoN, které trvalo necelé dva měsíce ze strachu z nepřítele. Za ty, kteří do té doby jako jediní kradly jeho vesnice .. Musím uznat, že jsi tvou změnu definoval přesně! Ještě že ti, co...
  7. Caardo

    Diskuze velmocí světa 29

    Svět si zasloužil trochu zpestření :yes Bylo to o ničem, x kmenů a všude 50 - 70% neaktivních spáčů, to by byla cesta k záhubě, tedy jak pro koho, pro TMU to bylo pouze výhodou.. Ted se nám to trochu vytříbilo a konečně začíná být hra zajímavá a osvěžující. I když při razantní změně se...
  8. Caardo

    Diskuze velmocí světa 29

    Nejen to, i ta tvoje zlatá koruna mi nedala spát ;) - Games of thrones ...
  9. Caardo

    Diskuze velmocí světa 29

    To bych si nikdy nedovolil :-D Jinak když si projedeš tw stats, zjistíš že jde stále o ten samý kmen, jen pod jiným názvem což je z důvodu sloučení ..Málem by jsi zapomněl že jsem ti sliboval top 5 a stále víc :-)
  10. Caardo

    Diskuze velmocí světa 29

    Chrlit moudra umí každý... Podstatné je pro to i něco udělat ;) Nicméně každý má svou strategii a svůj názor, tvůj nevyvracím i přesto že mě pouze pobavil :)
  11. Caardo

    Diskuze velmocí světa 29

    Rádoby defkařů v modru je víc, než je zdrávo :) Účet na hranici to jistí, samozřejmě s plnohodnotnou podporou kmene,vojenskou a především morální bude li nejhůř .. Pokud by jsi měl zájem, stačí napsat zprávu a probereme možnosti
  12. Caardo

    Diskuze velmocí světa 29

    Pro tebe by jsme jistě něco našli :-) Kvalitní hráči jsou jedině vítáni ...
  13. Caardo

    Diskuze velmocí světa 29

    Pomalu nám svět vymírá, chtělo by to pořádně hru oživit příchodem nových hráčů..Končících účtů v rámci světa je mnoho, nemá někdo zájem přijít si za námi trochu zaskotačit? :wacko
  14. Caardo

    Diskuze velmocí světa 29

    Trochu se nám to tady zaseklo, zdá se.. Nějaké novinky,postřehy ?? :gamer
Nahoru