• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze velmocí světa 29

  • Zakladatel vlákna DeletedUser30368
  • Vytvořeno

DeletedUser22495

Guest
Všimli jste si kdo vyhrál cenu oběť týdne ? Já ano. Je jím Robert von Jenštejn z kmene FF který za tři dny (8.9. až 12.9.) ztratil 60 vesnic. CG:great:rofl:rofl
 

Caardo

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Trochu se nám to tady zaseklo, zdá se.. Nějaké novinky,postřehy ?? :gamer
 

DeletedUser34317

Guest
Omlouvám se mýmu Caardikovi za svůj nevhodnej koment, chudák se na mě naštval :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser38848

Guest
Pěkné hovadinky se tu řeší :D Já mám tyrana rád, dokáže aspoň s něčím hejbnout
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Zdravím hráče na S29,

dnes jsme na vaše přání snížili cenu mincí o 1/2. Jak myslíte, že se tato sleva projeví na dalším vývoji světa? Podaří se díky tomu vedoucím kmenům RuBaT a =TMA= navýšit svůj náskok v čele světa a nebo naopak tato změna ceny mincí nakopne ostatní kmeny, aby je z vedoucích pozic sesadili?

Bude to zcela určitě ještě hodně zajímavé :cool
 

DeletedUser39230

Guest
Hezky řečeno :D :D uvidíme kdo déle vydrží :D :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser31120

Guest
Hodně štěstí.. :D

Vás výborný, a skvělý hráč Lamac27..

Ať žije kmen Pář Přátel.. :D Aha tak nic je rozpuštěno. :D
 

DeletedUser39230

Guest
To už je min. rok, co ten kmen neexistuje ! :D statečně neseme jeho poselství ve TMĚ a vyhrajeme tento svět :p :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser31120

Guest
Hodně štěstí.. Držím palce.. :) Škoda, že sem tam nezůstal no. :)
 

DeletedUser33450

Guest
Jako obyčejná hráčka vám chci za snížení mincí poděkovat.Bude to snažší a výhodnější,mohlo by to spíše lidi nakopnout?!
Ale ,jak je to nakopne?To uvidíme.:)
Ale byla to pěkná kulišána to napsat 1.ního dubna,máte smysl pro humor,což chválím a kterého je ve hře málo a nikdy ho není dost!;):)Já jsem lidi vzburcovala po odhlasování na forku,ale smály se mi,že to je pouhý žert.Až jste nám to daly,tak jsem do nich vrtla,že baby maj pravdu!:)Takže děkujeeeem.:):great
 
Nahoru