• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Lotosový kvítek

    Návrh na nastavení nového světa

    ALOHA ALL :O) Všem přeji hezký poslední březnový večer a příjemný vstup do měsíce dubna 2020! Předem se omlouvám, zda mé vlákno je jinde než má být - nejsem arachnička, nýbrž kvíteček... ;-) Ale k věci: Takhle hluboce znuděna (především poslední dobou), projíždím dění u nás i ve světě... A...
  2. Lotosový kvítek

    Vzájemná pomoc s OPB

    Zdravím, toto vlákno zakládám pro ty méně chápavé a méně inteligentní jedince jako jsem já, kteří si také (stejně jako já) nevědí vůbec rady s OPB (ochrana proti botu) a chtějí si ušetřit čas nad zbytečným přemýšlením co to po nich jako vůbec chce. A když dáme hlavy dohromady, tak třebas i na...
  3. Lotosový kvítek

    Učeň

    ALOHA ALL :O) Clovickove drazi...poradte mi prosim. Zrovna kdyz jsem chtela dat zrusit vesnicku (protoze je muj vysnenej idol Zeli na mape ode mne tuze daleko), tak se mi tam objevili tri ucni :) No mam z nich obrovskou radost,ze jsem i upustila od ruseni vesnicky. Jen...jednomu z nich mi...
  4. Lotosový kvítek

    Srazíci - rok 2016

    ALOHA ALL :O) Nebudu nic nalhavat- stejska se mi po vas... Chtela bych timto navazat na pokracovani (myslim ze uspesne) Rizeckove party :) Nazev akce: Chlebíčková party Misto konani: oblibeny parnicek Elbis v Praze na Vltave Nastup: kotviste Kampa Kdy ? Zalezi na domluve. Tak co vy...
  5. Lotosový kvítek

    Akce " nájezdníci"

    ALOHA ALL :O) Pratele, ctenari, kamaradi ve spammu... Dovoluji si vas vsechny pozvat k ucasti na spolecnem pokecu a zabave na akci zvane krycim nazvem "Nájezdníci". VO CO GO ? Na chvili se pobavit na foru, kde nikdo dlouhe mesice nic nenapsal. Trosku to rozhybat, rozproudit, vozivit...
  6. Lotosový kvítek

    Poptavam sraz "zima 2014"

    Dobry vecer, pratele ! Chtela jsem se jen pozeptat, zda-li se nahodou neplanuje nejaka mensi zimni neofiko akcicka, srazicek, slezinka nebo scucharnicka u pivecka, vinecka, grocicku ci svaracku,... na kterej by nemela chybet sirsi Kmenarska vsehoschopna komunita... :) LOKACE: Praha Predem...
  7. Lotosový kvítek

    Kamarádi zapalte oheň !

    http://www.youtube.com/watch?v=3Cfdv6yTARQ Již od prvopočátku mého bytí mne tato píseň provází... Dnes více než kdy jindy mám nutkání ji zde uveřejnit. Měla jsem být totiž na Myšině, na potlachu se svými dlouhověkými přáteli, ale kvůli zaměstnání jsem se na víkend nemohla uvolnit. Praskání...
  8. Lotosový kvítek

    Plnění úkolů

    ALOHA ALL :O) Chtěla jsem se zeptat, zda máte taky někdo problém s odklikáváním splněných úkolů. Že mi splněné úkoly nejdou odkliknout na telefonu,...jsem si již zvykla, ale že to nejde ani přes počítač mne docela rozhodilo :( Vyjede mi okno se splněným úkolem (v mém případě Zvýšení těžby...
  9. Lotosový kvítek

    Sháním kmeník

    ALOHA ALL :O) Hledám menší grupu, tak o počtu dejme tomu... 200-300 jedinců, kteří mají v okolí uzavřený dostatečný počet mírových smluv a paktů o neútočení. A to jednak proto, že si na kmenovým forku vždycky mohu ráda s nějakým kolegou v boji poklábosit...a taky proto, že hrozně ráda farmím...
Nahoru