• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Kavárna - Svět 79

    Gratuluji vítězům :)
  2. Diskuze - Nový náhled kmene

    Taky mi toho přijde trochu moc. Konkrétně se mi nelíbí ale hlavně jedna věc - a to je možnost vidět příchozí útoky. Divoké kmeny byly vždycky o momentu překvapení, o pochopení svých protihráčů, “loveckém instinktu” najít slabý článek nepřítele (tzn. hráče, co jsou neaktivní a útoků si buď...
  3. Potulný obchodník - Diskuze

    Je někde možnost zlikvidovat bez otevření truhlu, jejíž možné odměny mi nevyhovují a uvolnit si místo pro jinou?
  4. Kavárna - Svět 55

    Můžeš upřesnit, o čem konkrétně mluvíš? Možná se budeš divit, ale VOP jsem už kdysi četl. Už si to ale příliš nepamatuju, tak jsem do nich zběžně nahlédl a prolistoval tím znovu (nechce se mi to číst zase od začátku do konce). Nevšiml jsem si, že by tam bylo něco o tom, že majitel hry nemůže...
  5. Kavárna - Svět 55

    Zajímavá "statistika". 95 hráčů, když nepočítáme 9 dalších kmenů, co se připojily jako celek. Limit počtu členů v kmeni je 40. Asi všechny nejsou plné, tak dejme tomu cca 25*9=225 dalších (odhad) a to nevíme, kolik lidí má podobný názor, jenom se k nim petice během 4 hodin od jejího vzniku...
  6. Kavárna - Svět 55

    Spíš bych řekl, že to nevadí hrstce hráčů. Co jsem slyšel, tak ve všech větších kmenech na to nadávají zhruba čtyři pětiny hráčů. Pod protest se za pouhé 4 hodiny(!!!) od jeho vytvoření podepsalo 95 hráčů (když nepočítám dalších několik desítek, které jsou reprezentovány 9 kmeny, co se připojily...
  7. Diskuze k soutěži

    Kde najdeme ty soutěžní výsledky?
  8. Partyzán

    Teď si nejsem jistý, o čem mluvíš, že jsi na to čekal... :)
  9. Zástupy

    Můžeme zavřít. Byl jsem poučen spoluhráčem, že to v jiné podobě v zásadě existuje. Možná by nebylo špatné na tuto skutečnost někde upozornit, to písmenko "i" vypadá hodně nenápadně a nikdy mě to nenapadlo. Každopádně chválím, že to vůbec existuje.
  10. Zástupy

    Ahoj, po odmítnutí mnohých mých předchozích nápadů přicházím s dalším návrhem, který myslím, že řeší skutečnost, která významně trápí celou komunitu. Zastupovaný má možnost si různě "navymýšlet", která funkce nechce, aby měl zástupce k dispozici a tomu nezbývá, než zástup přijmout a řídit se...
  11. Partyzán

    Pro Biblose: Nejsem z Nových Hradů. Fotky jsou z mé letošní toulky napříč úžasným krajem jihočeským. Čápy na komíně v Nových Hradech jsem taky viděl, v jižních Čechách je to dost běžné (v minulých letech hlavně na Táborsku nebo Jindřichohradecku). Mláďata jsem zatím neviděl nikde, jestli měli...
  12. Partyzán

    Skladiště v blízkosti železniční stanice Nové Hrady, cca 5km od centra obce.
  13. Partyzán

    Panský dvůr na náměstí v Nových Hradech :)
  14. Partyzán

    Strážní věž na náměstí v Českých Budějovicích.
  15. Dynamické skupiny - příchozí útoky

    Kozmi, promiň, že to takhle řeknu, ale support tým tu přeci není od toho, aby rozhodoval o tom, co je pro nás přínosné a užitečné (to už zkoušela komunistická strana a taky se jí to nepodařilo odhadnout). To přeci my, kteří bráníme hromadky (ve většině kmenů je jen několik takových lidí, kteří...
  16. Návrhy na zlepšení

    Musím přiznat, že dynamické skupiny na základě souřadnic bych také bral a na některých světech příležitostně využil. Vždy si rozděluju vesnice do skupin podle polohy a často se stane, že zjistím, že třeba na 2 v dané oblasti jsem zapomněl a překouknul je, takhle by mi dynamika ušetřila dost času...
  17. Dynamické skupiny - příchozí útoky

    Chtěl bych připomenout toto téma a zjistit, zda dnes najde podporu. Mnohokrát od té doby mi tato možnost chyběla.
  18. Značení podpor

    Tento návrh podporuji a rád bych se k němu připojil!
  19. Systém špehování na světě 48

    To číslo jsem se právě snažil najít, takže děkuji za jeho zveřejnění (pokud platí). Ale stále se pozastavuji nad tím systémem. Všude v nápovědách se píše, kolik musí přežít špehů, ale nikdy jsem právě nenašel nějakou dolní hranici, limit, kolik musím nejméně poslat, aby to platilo. Bylo by možné...
  20. Systém špehování na světě 48

    Zajímalo by mě, co za systém špehování je na světě 48. V nastavení se píše, že špión může špehovat vojska, budovy a suroviny, ale přitom když pošlu do prázdné vesnice (včetně barbarek) s rabovačkou jednoho špeha, tak to nepřežije, což se u jiných světů se stejným nastavením (tuším, že by to měla...
Nahoru