• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Zástupy

    Ahoj, po odmítnutí mnohých mých předchozích nápadů přicházím s dalším návrhem, který myslím, že řeší skutečnost, která významně trápí celou komunitu. Zastupovaný má možnost si různě "navymýšlet", která funkce nechce, aby měl zástupce k dispozici a tomu nezbývá, než zástup přijmout a řídit se...
  2. Partyzán

    Skladiště v blízkosti železniční stanice Nové Hrady, cca 5km od centra obce.
  3. Partyzán

    Panský dvůr na náměstí v Nových Hradech :)
  4. Partyzán

    Strážní věž na náměstí v Českých Budějovicích.
  5. Systém špehování na světě 48

    Zajímalo by mě, co za systém špehování je na světě 48. V nastavení se píše, že špión může špehovat vojska, budovy a suroviny, ale přitom když pošlu do prázdné vesnice (včetně barbarek) s rabovačkou jednoho špeha, tak to nepřežije, což se u jiných světů se stejným nastavením (tuším, že by to měla...
  6. Oznámení pod nepřátelskou vesnicí

    A ještě mám jeden návrh pro usnadnění hry obranářům: U nepřátelských vesnic se tradičně zobrazují poslední oznamko o vašem (nebo kmenovém, když je přeposlaný) útoku na tuto vesnici. Nešlo by udělat (třeba jako volitelná možnost, co každý může zapnout nebo vypnout podle uvážení), aby se tam...
  7. Dynamické skupiny - příchozí útoky

    Návrh na vylepšíní manuální skupiny příchozí útoky... Namísto dvou možností: Má příchozí útok(y) Žádné příchozí útok(y) By se první z nich mohla změnit na X - Y příchozích útoků. Prostě by tam byla dvě prázdná políčka, kam by člověk napsal číslo, co mu vyhovuje. A nebo, kdyby to byl velký...
  8. Nádvoří - požádat

    Líbí se mi funkce požádat na nádvoří a často jí používám, ale dost mi vadí jedna věc, která zbytečně obtěžuje. Při kliknutí na tlačítko "vybrat" se rozhodí nastavení stránky a vybraná vesnice někam "odjede". Dlouho jsem nevěděl, čím je tento neduh způsobem a po delším zkoumání jsem na to přišel...
Nahoru