• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Kavárna - Classic

    Classic byl novinka na cz serveru , tak si nás mohl poučit. :))) Příště se půjdu zeptat tebe a nebudu psát nic tady na kavárně classicu a žádat vyjádření supportu tedy, když to tak všechno znáš. -já ne
  2. Kavárna - Classic

    Speedy běží v poměrně kratším čase, tady jsme trávili skoro rok , možná i ten rok to byl... nevím... a prostě po roce tvrdé dřiny a bojů prostě lidé nedostanou do profilu ocenění... ? :D To kdybych to věděl dřív , tak to protáhnem na 10 let ten slavnej classic... Já z toho nic nemám , taky sem...
  3. Kavárna - Svět 74

    Za mě by si lidé měli dávat pozor na pusu, Jelikož se toho dá snadno zneužít v prospěch nepřátel. To že někdo někomu věří u druhé strany, neznamená že daná osoba toho nemůže zneužít ve svůj vlastní prospěch nebo ve prospěch celého kmene.. Hold by si lidé měli dávat pozor na to co píšou a pak...
  4. Kavárna - Svět 74

    No , z reakcí supportu jsem celkem nepříjemně překvapen a dost mě to zaráží , až mrzí , jelikož je tyran u enemy a našemu kmenu to pomohlo , tak Tyrane..: držím ti palce , ať se domůžeš spravedlnosti , pokud opravdu jsi byl nespravedlivě zabanovaný.... přeji ti to a nenech to tak.. Já osobně ...
  5. Kavárna - Svět 74

    hoši , nechte tu hru hrou , nechte jí o jednotkách , spolupráci a o tom , že nás všechny baví.. Support by se měl omluvit , jestli se teda dopustil takhle brutální chyby a napsat to tu věřejně , ať víme ,na koho se v případě problému obrátit a né se bát , kdy dostaneme ban za nic všichni. :(...
  6. Kavárna - Svět 74

    Jediný tyran ví sám, čeho se dopustil a bylo proti pravidlům. Tohle jsou pouze spekulace.. Chtěl bych tedy support požádat aby to zde vysvětlil
  7. Kavárna - Svět 74

    Hele já ho nenahlasil ani to nemám zapotřebí dělat někomu jinému, ale očividně tam něco bylo pokud ne, support se dopustil obrovského pochybení, což by zklamalo i mě. Nepotřebuji nic vysvětlovat, v závěru je mi to vlastně úplně jedno , já jeho banu nevyužil, neposilal offky ani neprofitoval na...
  8. Kavárna - Svět 74

    Protože měl ban na 5 dní a dál to support neřeší. Prostě porušil pravidla ,chápeš? Proč by měl něco řešit, když už to vyřešil ... máte si na to jak hrajete dávat bacha. Ušetřili by jste supportu praci a vyhnuli bychom se tady zbytečnostem.. Už mě to nebaví opravdu číst, ahoj všem
  9. Kavárna - Svět 74

    Já si myslím, že support prvně vyšetřuje a pak banuje. Naopak by to asi být nemělo ne? :D
  10. Kavárna - Svět 74

    Tyrane ale support se tě přeci na nic ptát nemusel. Měl si to být v první řadě tý,kdo se měl zajímat o to zda neporušuje nějaká pravidla.. je mi líto takových hráčů, cpou do toho love, věnují tomu hromadu času a pak přijde takto likvidační ban. Lidé zneužívají a banuji i profilove texty a...
  11. Kavárna - Svět 74

    Hoši , nevím proč to tady pořád řešíte. :D Já si osobně myslím, že Tyran prostě zástup neměl pořešený na 100% a našla se mezera mezi pravidly, kterou prostě enemy dokázalo využít,kdyby to pořešené měl , jak má v souladu z pravidly , tak by žádný ban mu na účet nepřistál. nechci se nikoho...
  12. Kavárna - Svět 74

    Tak se podle toho chovej , dědo :D
Nahoru