• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 74

Medík Tedík

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
103
Proč tady jedete do vysloužilýho vojáka, lol :D

Tak co, už se někdo ze supportu vyjádří, nebo budeme čekat dalších pět dní?
 

Daryl Dixon

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
Proč tady jedete do vysloužilýho vojáka, lol :D

Tak co, už se někdo ze supportu vyjádří, nebo budeme čekat dalších pět dní?
Tak by se podle toho měl chovat a ne někoho zvát na bitku ne ? Zasluhuje zásluhy, to určitě :D Červenej baret je docela pocta. Ale jistě víš jaké to je s ním komunikovat. :)
 

BlackPrince

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
Hoši hoši čo sme si to sme si. Treba si z láskou odpustiť.


A ja verím že v Desposovi a Tyranov je dosť lásky si navzájom odpustiť.
 

Medík Tedík

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
103
Nevím, neznám tyrana.. ale znám Slávka a ten by se asi popral rád, tak proč jim bránit :D
 

Tyran Římský

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
21
Možná by se měl někdo vrátit do školy a naučit se rozlišovat slova s velkým písmenem. Tam by mu paní učitelka vysvětlila že to jsou jména. Ale nemužeme po některých chtít zázraky.
 

Direwolf

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
Detaily této blokace znám pouze zprostředkovaně, nebudu tedy komentovat Tyranovu blokace, protože z toho, co tu čtu, tak tu chybí docela podstatných věcí. Rád si tedy počkám na vyjádření supportu.

Ale zaráží mě pokrytectví Tyrana, který na mě udělá akci, kdy nezabere ani vesnici, a při nejbližší příležitosti mě nechá zablokovat za úplnou kravinu, která navíc ani není pravda. A následně ještě vědomě pošle ze zástupu útoky, aby si potvrdil, že blokaci jsem skutečně dostal a následně přehazuje zástup dále, aby mohl v klidu zabírat zablokovaný účet. Sorry tyrane, ale děláš tady ze sebe chudinku, ale přitom rovnost a férovost by člověk u tebe pohledal...
 

Tyran Římský

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
21
No na to sme tu čekali, na pana wolfa co jeden den tvrdí jak jde na pláž a na SPQR utočit nebude a druhý den ráno zabírá vesnice lidem, s kterýma dva měsíce hrál.
Prosím tě ... mlč. To že jedeš multák je tvoje věc, my o tvým nějakým banu, kterej si měl asi tedy 24 hodin když byl mír nic nevěděli a ten utok ze zástupu byl čistě jen utok na zabití ofky vesnice, která se měla pak předat.
Tak hlavně že sme všichni našli ferovost a upřímnoust u tebe.

Určitě kdybych si myslel že máš BAN tak na tebe utočím ze zastupu 1 ofkou, abych si blokl svuj učet kde jich bylo 15. To je totiž naprosto logický !!!
 
Naposledy upraveno:
Nahoru