• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 74

Stannis Baratheon

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
Co je v pravidlech nejasně formulované? Podpásovka je bez důkazů neustále dokola tvrdit, že support nemá nic lepšího na práci, než úmyslně škodit nějakému Tyranovi.



Já nevidím do minulosti. Začal jsem po deseti letech na S74. Odmítám vycházet z domněnek, pomluv a báchorek… Byla mi tady nastíněná konkrétní situace, s Tyranem jsem byl v SPQR téměr od začátku světa a mám velmi dobrou představu o jeho přístupu k věcem. Na základě toho si vytvořím závěr k tomuto konkrétnímu problému, nebudu zohledňovat co bylo nebo co mohlo být. Tím to pro mě hasne. Pokud je tohle dlouhodobý problém a support je opravdu neférový, proč se to teda neřeší?

Třeba se pletu. Budu rád. Třeba opravdu support CZ Divokých kmenů ovládají nějací židozednáři a je to jedno velké spiknutí… :)

To nikdo netvrdí, ale proč to trvalo tak dlouho, když měli důkazy o nevinně hned ten den. Potom se nediv tomu co se tady děje. Chápu že geniální Despos má nachystaný různý parády, ale když se to dalo vyřešit rychle, tak to tak mělo být a nemlít tu o nějakým porušení atd. Tady jde o rychlost důležitého rozhodnutí, který zkazilo hru víc jak 50ti hráčům. Jestli tohle nevidíte a budete tady pořad omýlat svoje moudra, tak se nedivte, že sou světy menší a menší. Je to jen díky vaši nadřazenosti.
 
Naposledy upraveno:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Všechny odkazy na pravidla, včetně toho na hlavní stránce Divokých kmenů, odkazují na tu stejnou stránku, ve které se nachází i úryvek, který citoval Biblos.
Samozřejmě, že pod všemi odkazy jsou nová pravidla - proto mne zajímalo, odkud Tyran Římský citoval bod z předchozích pravidel, který v nových už vůbec není. Nová pravidla platí od listopadu 2018.
 

Aforte

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
21
Nevím, proč to řeší ti, kteří by na straně Despose, či kdo ho nahlásil, udělali úplně to stejné. Ať si to vyřeší Tyran se supportem sám. Pokud budou mít opačné názory, ať to řeší jinak, výš,..
 

Cato

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10

Holis

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
Protože měl ban na 5 dní a dál to support neřeší. Prostě porušil pravidla ,chápeš? Proč by měl něco řešit, když už to vyřešil ... máte si na to jak hrajete dávat bacha. Ušetřili by jste supportu praci a vyhnuli bychom se tady zbytečnostem.. Už mě to nebaví opravdu číst, ahoj všem
 

eCko.

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
66
Biblos, zneuzili te aby si zabanovala hrace z nepratel,, to chapes?

Po 6 dnech banu ste prisli na to, ze Tyran nic neporusil, chapes?
Ten hrac hral 2 mesice, venoval tomu spoustu casu a penez a prisel o vsechno a ty tady furt jedes neco s pravidlama.

Uz druhy den banu vam majitel uctu napsal, ze nedoslo ke zneuziti a stejne vam to trvalo x dalsich dnu mu ten ban zrusit.

Kdybyste se mu aspon omluvili, ze kvuli vam prisel o vsechno, i kdyz si to nezaslouzil a vymysleli nakou kompenzaci, za to ,co ste mu provedli...
Kdyby aspon bylo videt naky pochopeni z vasi strany..
 

Cato

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
Já si myslím, že support prvně vyšetřuje a pak banuje. Naopak by to asi být nemělo ne? :D

Vždyť sám Kozmicz napsal, že přesně takhle to bylo. Že preventivně zabanovali Tyranovi účet - aby to až poté mohli 5 dní řešit. Nechali ho pomalu rozebrat, aby náhodou Tyran nemohl rozebrat někoho jiného. Přitom to bylo nahlášeno protihráčem kterej do toho neměl vůbec co kecat.
A vůbec nemluvím o tom, že s tím majitel souhlasil.

Tohle prostě nepochopíš...
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Prosím o vysvětlení jak můj příspěvek porušoval pravidla, že jsi ho smazal, pane Biblos.
Co třeba proto, že tu platí pravidla fóra, kde je mimo jiné uvedeno:
  • Urážky, vulgarita či provokace vůči moderátorům může být trestána okamžitou trvalou blokací. Témata a příspěvky vytvořené za účelem vyvolání nějakého osobního konfliktu vůči moderátorům budou vymazány a jejich autor přísně potrestán.
  • Ryze soukromou komunikaci mezi dvěma uživateli směřujte do soukromých zpráv v případě, že její důsledky nemají žádný dopad na další uživatele fóra (smyslem je zejména zabránit diskuzím o počasí na světových podfórech apod.).
 

Cato

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
Protože měl ban na 5 dní a dál to support neřeší. Prostě porušil pravidla ,chápeš? Proč by měl něco řešit, když už to vyřešil ... máte si na to jak hrajete dávat bacha. Ušetřili by jste supportu praci a vyhnuli bychom se tady zbytečnostem.. Už mě to nebaví opravdu číst, ahoj všem

A můžeš mi to ty nebo support dokázat - že ty pravidla porušil. No nemůžeš, protože je neporušil. Proč by sem support přímo nenapsal, že je porušil - proč by mu Kozmicz psal o unbanování (sice teda až 12h po tom, co byl puštěn), když by nic neprovedl.

To mi vysvětlit nedokážeš, co? ;-)
 
Nahoru