• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 74

Holis

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
Hele já ho nenahlasil ani to nemám zapotřebí dělat někomu jinému, ale očividně tam něco bylo pokud ne, support se dopustil obrovského pochybení, což by zklamalo i mě. Nepotřebuji nic vysvětlovat, v závěru je mi to vlastně úplně jedno , já jeho banu nevyužil, neposilal offky ani neprofitoval na vesnicích.

Budu tedy čekat a sledovat vyjádření supportu ještě jednou
 

eCko.

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
66
Ano dopustili se obrovskeho pochybeni, proto to tady resime i my, hraci kterym je fuk, co je s spqr na druhy strane sveta..
 

klines

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
43
No tohle nemá cenu komentovat, nikdo nic neporušuje, vede se tu slušná diskuze. Stačilo napsat překlep, změna účtu cokoliv...

Ne bude se tu mazat.
 

Thanos

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
60
Biblos, zneuzili te aby si zabanovala hrace z nepratel,, to chapes?

Po 6 dnech banu ste prisli na to, ze Tyran nic neporusil, chapes?
Ten hrac hral 2 mesice, venoval tomu spoustu casu a penez a prisel o vsechno a ty tady furt jedes neco s pravidlama.

Uz druhy den banu vam majitel uctu napsal, ze nedoslo ke zneuziti a stejne vam to trvalo x dalsich dnu mu ten ban zrusit.

Kdybyste se mu aspon omluvili, ze kvuli vam prisel o vsechno, i kdyz si to nezaslouzil a vymysleli nakou kompenzaci, za to ,co ste mu provedli...
Kdyby aspon bylo videt naky pochopeni z vasi strany..


Prosím @Biblos odpověď věcnou na tohle. Děkujeme, 80% lidí tady na to čeká. A ne na nějaký nesmysly s odkazama na pravidla atd...Věcně, stručně.
 

Holis

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
Ano dopustili se obrovskeho pochybeni, proto to tady resime i my, hraci kterym je fuk, co je s spqr na druhy strane sveta..


Jediný tyran ví sám, čeho se dopustil a bylo proti pravidlům. Tohle jsou pouze spekulace..

Chtěl bych tedy support požádat aby to zde vysvětlil
 

eCko.

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
66
dyt to tu resime uz od vcera, 12 hodin co mu uplynul 5denni ban mu napsal kozmicz , ze teda bylo vse v poradku a rusi teda blokaci....:DD
(mozna to tu smazali nektery ty zpravy,nevim)
 

Lučištník na koni

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
59
Co třeba proto, že tu platí pravidla fóra, kde je mimo jiné uvedeno:
  • Urážky, vulgarita či provokace vůči moderátorům může být trestána okamžitou trvalou blokací. Témata a příspěvky vytvořené za účelem vyvolání nějakého osobního konfliktu vůči moderátorům budou vymazány a jejich autor přísně potrestán.
  • Ryze soukromou komunikaci mezi dvěma uživateli směřujte do soukromých zpráv v případě, že její důsledky nemají žádný dopad na další uživatele fóra (smyslem je zejména zabránit diskuzím o počasí na světových podfórech apod.).

Nikoho jsem neurážel, naopak jsem vás bránil proti ošklivým nařčením pana klinese!

Pokud reaguji na jednu ze zpráv napsanou na fórum nejedná se o ryze soukromou komunikaci.
 

Stannis Baratheon

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
No nic, vypadá to že support se omluvit nechystá berou to jako férový boj. Tak jediný co mužem udělat je navždy opustit tuto hru ať si jí hrajou s desposem a jemu podobnými. Je jim to jedno, tak co naděláme, nic. Je to škoda, bývala to dobra hra.
 

Despos

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
No nic, vypadá to že support se omluvit nechystá berou to jako férový boj. Tak jediný co mužem udělat je navždy opustit tuto hru ať si jí hrajou s desposem a jemu podobnými. Je jim to jedno, tak co naděláme, nic. Je to škoda, bývala to dobra hra.

Před pár minutama, jsem dal zástup na rozebírku, můžete ho zkusit nahlásit, třeba dostanou lidi ban


Já bych vám to vysvětlil co se stalo že jo. :D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Biblos, zneuzili te aby si zabanovala hrace z nepratel,, to chapes?

Po 6 dnech banu ste prisli na to, ze Tyran nic neporusil, chapes?
Ten hrac hral 2 mesice, venoval tomu spoustu casu a penez a prisel o vsechno a ty tady furt jedes neco s pravidlama.

Uz druhy den banu vam majitel uctu napsal, ze nedoslo ke zneuziti a stejne vam to trvalo x dalsich dnu mu ten ban zrusit.

Kdybyste se mu aspon omluvili, ze kvuli vam prisel o vsechno, i kdyz si to nezaslouzil a vymysleli nakou kompenzaci, za to ,co ste mu provedli...
Kdyby aspon bylo videt naky pochopeni z vasi strany..
Chápu, že se zde všichni opíráte jen o tvrzení hráče - zveřejňování obsahu ticketů není dovoleno, souhlas od nás k tomu nikdo nedostal. Pokud obsah někde zveřejnil, pak opětovně porušil pravidla hry a může být znovu zablokován. Takže si myslíte, že mu pomáháte, nebo mu škodíte?

Kupovat si prémiové služby, je každého osobní věc, stejně tak dodržování pravidel. Pokud pravidla nejsou dodržena, výše vložených finančních prostředků není žádná omluva pro to, že byla pravidla porušena. Když nejsou porušena, žádný trest není. Už tomu rozumíš? .
 
Nahoru