• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Patrick Bateman

    Kavárna - Svět 89

    WTF??? Co to je za nastavení, to se nedá hrát....
  2. Patrick Bateman

    Kavárna - Svět 89

    Já to nemyslel ve hře, ten účet byl založen 10:37 aby v 10:38 napsal komentář na moji osobu, první příspěvek :-) Od té doby nikde ani komentář. Na náhody nevěřím..
  3. Patrick Bateman

    Kavárna - Svět 89

    Klidně jsi to mohl napsat ze svého účtu, nebo se stydíš a musíš pro to zakládat multiúčty? :) jinak nevím odkud jsi s touhle informací přišel, ale nemohu se dočkat.
  4. Patrick Bateman

    Kavárna - Svět 89

    Kdo tu mluví o legálním? Sám moc dobře víš kolik lidí dokáže sbírat 24/7 :-) samozřejmě “ručně”
  5. Patrick Bateman

    Kavárna - Svět 89

    To nastavení je dobré, produkce na levelu 30 za 24 hodin je normálně 172.800 bez jakýchkoliv bonusů tady to bude 259.200 což je rozdíl 86.400, což je v průměru lehce pod jednu vesnici která sbírá celý den, v podstatě to docílí toho, že suroviny budou mít i hráči kteří nemají skript na sběr a...
  6. Patrick Bateman

    Kavárna - Svět 89

    Ano, ale to ti můžu říct o každém světě, že sběr je důležitý, pevnosti, univerzity, všude jsou suroviny potřebné. Podmínky jsou pro všechny stejné a jednou za čas ho vypnout podle mě není od věci :)
  7. Patrick Bateman

    Kavárna - Svět 89

    Vím, proto 3600/h na 30tkách je za mě fér
  8. Patrick Bateman

    Kavárna - Svět 89

    Myslel jsem na to aby to nebyla rychlost 1 jako taková bez sběru, to by byla nuda, proto těch 150% @Albi v nastavení světa vidíš faktor produkce 1.5, takže je to 150% a ne 150% oproti normálu tudíž 250%, to už by byl extrém. Za mě výborná kompenzace sběru a určitě bych nastavení neměnil :)
  9. Patrick Bateman

    Kavárna - Svět 89

  10. Patrick Bateman

    Kavárna - Svět 89

    Ahoj, nejdřív se vyjádřím k tomu proč a následně moje nastavení. Jelikož poslední dva světy byly celkem rychlé, navíc poslední s hodně barkama byl dost specifické nastavení, tudíž bych zvolnil a dal všemi milovanou rychlost 1. Morálka, za mě další dost spekulativní pravidlo, jsem klidně pro ji...
  11. Patrick Bateman

    Server 89 - informace, newsletter

    @Kozmicz ? :)
  12. Patrick Bateman

    Server 89 - informace, newsletter

    Mám k tomu také dotaz, hodlá teď Inno, spouštět servery na více/ všech jazykových verzích ve stejný čas? Všiml jsem si, že .de .pl .net .cz začalo úplně stejně, bude to teď pravidlem?
  13. Patrick Bateman

    Classic 4 - diskuse

    Bersekr ? ta lamka by na to seděla
  14. Patrick Bateman

    Nápady na zlepšení hry

    návod na zlepšní hry: Smažte ze hry ty lesy a rybníky, vždyť je to stejně k ničemu a nikdo nechce spawn na takové mapě :-)
  15. Patrick Bateman

    Classic 4 - diskuse

    V čem se přeskočí konkrétně úvodní fáze? Když za hodinu uděláš 2 mince ? A při téhle rychlosti to dopadne tak, že se budou brát jen barky a stavit se, v tomhle vidíš smysl? To je pro tebe Dm?
  16. Patrick Bateman

    Classic 4 - diskuse

    Tak mám nahráno na kmenech zhruba 12 let, takže je mi jedno co má za smysl tvůj deathmatch, když samozřejmě jakožto counter strike hráč moc dobře vím, ale tohle je bez smyslu :-)
  17. Patrick Bateman

    Classic 4 - diskuse

    500 je totální nesmysl 60.000/h Na dolech 30 je kravina
  18. Patrick Bateman

    Classic 4 - diskuse

    ZÁKLADNÍ NASTAVENÍ Rychlost - 4 Rychlost jednotek - 0,5 Morálka - ne Pravidlo selského dvora - neaktivní Fake limit - 1% bodů vesnice Rozestup mezi útoky - bez limitu Výzkum - zjednodušený Sběr surovin - neaktivní Rostoucí barbarské vesnice - aktivní (1200 bodů) Bonusové vesnice - aktivní Noční...
  19. Patrick Bateman

    Classic 4 - diskuse

    Jasně, ale mrkni se na speciál, rank 1 hráč co zabral 80% barek a jen je staví, protože je taková rychlost, proto buď snížit počet barek na hráče, což by znamenalo že dojde k více bojům před finálním rozložením kmenů a nebo nedávat tak vysokou produkci, což eliminuje že se budou stavět barky aby...
  20. Patrick Bateman

    Classic 4 - diskuse

    4 speed a 1 jednotky je nesmysl. 120% noční bonus je myšleno jak kdyby 220?
Nahoru