• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Biblos

    ??????

    Červí díra mezi světy? Být jen pro obránce, bylo by to zajímavé. :Dwarf
  2. Biblos

    Biblos

    Jiljí a Jena Žil byl chlapec, který dostal do vínku jméno Jiljí. Ač nebyl z nijak majetných poměrů, přesto vynikal. Zručností. Důvtipem. Odvahou. Smyslem pro povinnost i spravedlnost. Jak rostl, povědomí a jeho dobrých vlastnostech se šířilo nejen po rodné vsi, ale i po okolních vesnicích...
  3. Biblos

    Diskuze

    Nic Ti nebrání v tom, seznámit se víc s dobou, do které je hra situována, a soutěžní příspěvek napsat nebo namalovat v duchu té doby. A máš souvislost se hrou hned. A možná že úplně neznáš historii tohoto svátku a proto si myslíš, že to ke hře nepatří. ;)
  4. Biblos

    Návrhy na nové soutěže

    Vzhledem k tomu, že právě začíná tzv. období půstu před Velikonocemi a na toto téma ještě žádná soutěž nebyla, mohlo by to být něco o dodržování půstu v pojetí křesťanské víry, ne půstu jako hladovky.
  5. Biblos

    Výherci soutěže Nový rok

    Děkuji a těším se na další soutěž.
  6. Biblos

    Kavárna - Svět 93

    Komické spíš je, že neznáš pravidla fóra. Kdyby si je znal, nemohl by jsi tu napsat takovýto nesmysl.
  7. Biblos

    Paladin pri neuspesne obrane

    Podívej se sem - https://forum.divokekmeny.cz/index.php?threads/typy-jednotek-p%C4%9Bchota-j%C3%ADzda-a-luky.7712/ - nebo si to vyzkoušej v simulátoru.
  8. Biblos

    Jarmark u dubu

    Musíš se aspoň jednou za dva roky přihlásit na fórum, aby Ti účet nebyl smazán. A díky za časopisy, v prvním, co jsem namátkou otevřel, na mne vykoukl můj článek o Maltě. Já ty časopisy schované neměl. Ani ten článek, od té doby mám už nejméně třetí počítač a co nebylo na CD, vzalo za své spolu...
  9. Biblos

    Změna nespravedlivého nastavení světů Casual

    Myslím, že ten bod 3 myslel tak, aby se v průběhu pochodu jiného hráče na barbarku změnilo nastavení, že útočí na hráče. Ne na barbarku. Myslím, že to možné není. Ale stálo by za úvahu takové nastavení, aby barbarky nešly podporovat, ale hráči se i mimo kmen podporovat mohli. Je to velký nešvar...
  10. Biblos

    Biblos

    Vesničané se scházejí, aby si navzájem popřáli, obránci střílí oslavné salvy z hradeb, hradní pán odpálil pár "rachejtlí". Barevné tehdy ještě neuměli.
  11. Biblos

    Diskuse

    Vyhlášena byla, jen ještě nebyla vyhodnocena, nemám-li pravdu?
  12. Biblos

    Diskuze

    Takový dotaz - v zadání je: " Ve spoileru najdete vesnici, kde se teprve vesničané chystají na příchod nového roku. Vaším úkolem bude vyzdobit vesnici Divokých kmenů, jak vypadala při příchodu na nový rok." - vzhledem k tomu, že je ve spojleru obrázek denní vesnice - půlnoční oslava je tím...
  13. Biblos

    Jarmark u dubu

    Brzy se uzdrav.
  14. Biblos

    Jarmark u dubu

    Krásné svátky i Tobě Kvítku. A všem ostatním také.
  15. Biblos

    Biblos

    Milý Ježíšku, rád bych dostal některý z těchto dárků: - balíček nových kříd - křížaly - nové onuce Budu velmi potěšen, když alespoň jedno z přání mi budeš moci splnit. I když, ze všeho nejvíc by se mi hodily ty onuce, aby mne v zimě tolik nezábly nohy, když chodím s otcem do lesa na lov nebo...
  16. Biblos

    Ezio Auditore

    Drsné.
  17. Biblos

    Diskuse k soutěži

    Doufám, že to nemusí být dárky, které by přesně odpovídaly době hry a že nemusí být komplet vyrobené soutěžícím, ale že mohou být i jednotlivé prvky dárku soutěžícím jen zkompletované a doplněné vlastní tvorbou. Kdyby tomu tak nebylo, doufám, že to tu bude upřesněno, abychom případně stihli své...
  18. Biblos

    Biblos

    Doufám, že i dárek, ne celý vyrobený vlastnoručně, je v soutěži přípustný.
  19. Biblos

    Biblos

    Malý šlechtic byl velmi hodný a aby se dobře připravil na svůj budoucí úkol, dostal k Mikuláši do opatrování vlastní vesničku, která ho za trpělivost postupně odměňuje malými dárky nebo sladkostmi. Výrobou domečků byl pověřen hlavní architekt panství, ostatní zkompletoval sám hradní pán, který...
  20. Biblos

    Jarmark u dubu

    Změna na zimní čas - vrátili jsme se do roku 1946?
Nahoru