• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Účet... Pomoc

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zdravím lidi prosím o pomoc Měl jsem účet PumickaTlamicka Jak může být heslo změněno když email jsem vlastnil já a heslo nikdo nevěděl bohužel na email se už taky přihlásit nemůžu nevíte co teď :( Nemůžu se dostat na Hru DK .. a už ani na email prosím o rady zda s tím něco půjde vůbec udělat ještě :(
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Nejdříve si obnovte vstup na e-mail, požádejte správce o zaslání nového hesla k němu. S tím Vám DK tým nepomůže.
 

DeletedUser

Guest
email

Po dlouhé době jsem se dostal k emailu. Takže Heslo i email mám jen doufám že email nebyl změněn .. Prosím o další rady a abych mohl napsat na support tak bych musel založit nový účet na dk .. Zda to je potřeba tak ho založím nějaký nový čekám prosím na další info děkuji.
 

DeletedUser25426

Guest
Napiš ticket z mejlu, na který jsi měl účet registrován...
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Ticket zprávu napíšeš přes tento odkaz. Tam jsme schopni s tebou řešit citlivé informace ohledně tvého účtu. Zde tyto citlivé údaje bohužel nemůžeme zveřejňovat.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru