• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Čajovna světa 2

DeletedUser3219

Guest
OK :) . Hledal jsem to pod K . Ale stejně, podle mě by to mělo být v těch pravidlech. Myslí si to ještě někdo ?

:-D nevím jestli si pamatuješ, ale vyválčit tuhle tabulku jako veřejnou dalo hodně lidí hodně práce. (Bylo to zhruba v době kdy jsem vstupoval do týmu). Jestli ti to chybí ve wiki, napiš moničce, ať to tam dá ;-)
 

DeletedUser

Guest
To víš, že si to pamatuju. I proto by bylo dobré, kdyby jí i třeba začínající hráči běžně znali.

Jde mi o to, jestli si to myslí více hráčů, že by to tam mělo být. Není to jen tak samo sebou, je to poměrně významná změna.
 

DeletedUser

Guest
Tak po dlouhé době jsem se na vás opět přišel podivat a vidim, že se tu za posledních pár týdnu nic nezměnilo... To už tady neprobíhají žádné boje a dojednává se konec světa? :-( Jinak přeju hodně štěstí MatysekP a ať tu ještě chvíli vydržíš :-D Jestli by to šlo, tak pozdravuj Jiříka a antropolidu no a můžeš i timalexad :)

Zdraví Phil

PS: Jinak kdyby si se nudila a chtěla si ještě zahrát s bývalým spoluhráčem, tak mě najdeš pod nickem Carcharodon Carcharias :)
 

DeletedUser

Guest
Ba právě naopak, děje, ale na první pohled to není vidět. Ve veřejným fóru už to asi nikdy nebude vidět, protože na něj hráči zanevřeli kvůli restrikcím.
 

DeletedUser

Guest
htm

Tak po dlouhé době jsem se na vás opět přišel podivat a vidim, že se tu za posledních pár týdnu nic nezměnilo... To už tady neprobíhají žádné boje a dojednává se konec světa? :-( Jinak přeju hodně štěstí MatysekP a ať tu ještě chvíli vydržíš :-D Jestli by to šlo, tak pozdravuj Jiříka a antropolidu no a můžeš i timalexad :)

Zdraví Phil

PS: Jinak kdyby si se nudila a chtěla si ještě zahrát s bývalým spoluhráčem, tak mě najdeš pod nickem Carcharodon Carcharias :)
Ahoj Phile,jsem moc ráda že sis na nás vzpoměl,já už několik měsíců aktivně nehraju,můj účet opatruje někdy jiný,ale jsem se všemi v kontaktu a občas se na s2 přijdu podívat.Tvé pozdravy ráda přetlumočím a kouknu na ten tvůj nový Nick.....
Maty
 

DeletedUser

Guest
hrdinsky vyrok..

tak vazeny..je to trosku na zamyslenie..je mozne,aby niekto takto sa vyhrazal inemu hracovi..?..primitivne a k tomu ozaj sproste..mam skusenosti,ze takto sa na DK vyjadruju chlapci 150 cm vysoky a s kuracim hrudnikom..proste dvihaju si ego,ako vladzu..
a odkaz pre betku..supsup..rychle toto zmaz..je to predsa tvoj kamos..

KingDuck dne 30.09. v\ve 22:09 hodin
:DDDDDDD Doufam, ze uz se v zivote nepotkame protoze jinak bych ti rozbil hubu i kdybych si na to mel vzit kovovou tyč. Kdyz jsem te potkal na srazu myslel jsem si ze si fajn, na to jak te vseci hanaly, ale ted jsem zjistil, ze ses odpad spolecnosti,
obycejnej HONIBRK .. xd
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Máš možnost to nahlásit jako urážku. :hi

Pravidla hry:

§ 5 Komunikace
  1. Přímé urážení ostatních hráčů, či spojovat slova v urážlivém kontextu je zakázáno.

  • Je zakázáno urážet hráče nebo s nimi komunikovat urážlivým způsobem (např. nadávky přímo na hráče nebo na jeho rodinu, a podobně).
 

DeletedUser

Guest
TAky jsem se za to okamzite omluvil zalovnicku ..., ze sem nedas cele vlakno hm ?
 

DeletedUser17937

Guest
ehm, čo sa týka KingDucka ..... asi vždy budem v opozícii ..... btw., irfan, posielal si to na support? Ak áno, ako to dopadlo?

V jednej nemenovanej konkurenčnej hre ol verejne zverejňvaný pranier ..... kto dostal trest, za čo, a aký dostal trest .. napr. BAN na 10 dní bez možnosti útočiť ....
alebo BAN na 15 dní s možnosťou útočiť ..... nechápem reči, že by to poškodilo hráčov, čo dostanú BAN, o to predsa ide ... ak je niekto odsúdený, rozsudok je verejný .... že príde o dedinky ... na to má kmeň, aby mu prípadne pomohli a podržali ho ....
 

DeletedUser

Guest
kdyby davaly blokaci na pul mesice a bany za sproste slova tak uz by tu nikdo asi nebyl a z Vas urcite taky ne. Davida navic znam, a vypukly ve me emoce kdyz udelal to co udelal, nidky bych to nemyslel vazzne a proto taky ty smailiky pred i za prispevkem. Vzdy je tu moznost si urcite hrace zablkovat.
Jo ty budes vzdycky v opozici tj jiste zarytej LFFFáák tak co
 
Nahoru