• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Čajovna světa 2

DeletedUser

Guest
Jaký svět supportuješ a co z toho máš ?

:D Dělam si srandu. Já ? Já vypiju všechno co najdu. Ale ta Gottova reklama na ten čaj se mi líbí. Asi to bude první věc z reklamy, kterou ochutnam.
 

DeletedUser3219

Guest
Supportuju v podstatě všechny světy kromě 2ky a nemám z toho nic, než dobrej pocit ;-)

reklamu s gottem jsem ještě neviděl, jenom jsem o ní četl na nejmenovaném zpravodajském serveru ;-)
 

DeletedUser

Guest
Aha, to tam na těch ostatních světech asi často potkáváš kamarády, viď ? :D
 

DeletedUser3219

Guest
čloječe ani moc ne.... ;-). Málokdo je schopen hrát na více světech pořádně, většinou hrajou jenom na jednom. Pokud někde potkám někodho z dvojky, tak jí většinou jenom prolítl, nebo naopak prolétává nějakým novým světem. Výjimečně potkám jméno, který je mi povědomý.

Dělám support, ne cheathunting, takže většina mý práce je odpovídat lidem na dotazy, řešit bugy ve hře atd. Neřeším tresty ani blokace ani odvolání, takže to ani k ničemu nesvádí. Mimoto "z druhý strany" vypadá jinak. Většinou tě zajímá podstata problému a jméno hráče často ani nevnímáš.
 

DeletedUser

Guest
Já jen zkoušel, jak startuješ ;)

Předpokládám, že takhle jako ty to mají všichni, i cheateři. A nebo je to u nich nějak jinak ošetřený ? Je tabulka trestů sama o sobě tak mocná, že už se nemůže stát, aby za stejný přestupek byl udělen různý trest ? Nebo za menší přestupek trest vyšší ? Funguje už nějaká kontrola v tomhle směru ?
 

DeletedUser17937

Guest
tak teda ja čaj len vtedy, keď som chorý a vtedy mi je úplne jedno aký. Takže už sa nemôže stať, že niekto supportuje svet na ktorom hral?
 

DeletedUser

Guest
Nic moc.

A kde vlastně je aktuální tabulka trestů ? Ví to někdo ? Neměla by být viditelně v Nápověda / Pravidla hry ?
 

DeletedUser

Guest
OK :) . Hledal jsem to pod K . Ale stejně, podle mě by to mělo být v těch pravidlech. Myslí si to ještě někdo ?
 
Nahoru