• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Čajovna světa 2

DeletedUser17937

Guest
jasné, čo iné? Ale že sa WL vzdalo svojej identity ..... nechápem
 

DeletedUser2005

Guest
Už to tam konečně zabalte,na té dvojce...
Mnozí z Vás jste znali můj názor na tamní dění a mnozí z Vás také zjistili,že mé "vize" o dalším průběhu hry,byla trefa hřebíku na hlavičku,i když jsem se k těmto věcem vyjadřoval z kraje roku...
Intriky,špína a podrazy a nakonec pokus o finále,bez ohledu na použité prostředky...prostě hnus,jak si po několika letech najednou začnou skvěle rozumět hráči,kteří si celou dobu nemohli přijít ani na jméno...
Jak je každému jedno,kdo je znenadání jeho "parťák"...jen když to přinese ten kýžený a dlouho očekávaný výsledek,být ve vítězném kmeni...tak tomu se říká totální kolaps morálky...:rofl
 

DeletedUser

Guest
Asi myslela, že už trvá moc dlouho a mohli by jste se konečně domluvit na ukončení, nebo chcete aby trval nakonec ještě dýl než s11, kde budu účet předávat svejm vnoučatům a možná ani ty ho do důchodu nedohrajou? :-D

For MatysekP: nevěřila bys koho jsem potkal na s23 :)
 

DeletedUser17937

Guest
Ja som bol vždy za to, aby sa to ukončilo čím skôr .....
 
Nahoru