• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Čajovna světa 2

DeletedUser21004

Guest
Zdravím Vás kolegové,tak jsem se omylem dostal na S25,Antropolida mi poslala nějaký odkaz na mail,tak jsem ho odklikl aniž věděl pořádně co a za 14 dní mě přišel mail,že mí vojáci na S25 čekají na mé rozkazy.Zvědavost mi teda nedala a šel jsem zjistit jestli opravdu se pustil účet na S25,pustil a nestačil jsem se divit co všechno si můžete koupit za body z PÚ.Ještě bych tam dodal věci a bylo by to naprosto dokonalé,tudíž dávám námět betkapetkovi a doufám že z toho něco kápne:
1)Za body by se mohly dát koupit suroviny
2)Za body by se mohli kupovat vojáci(žoldnéři)
3)Za body by nešlo po nějakou dobu na dotyčného útočit
4)Za body vám někdo z provozovatelů na určitý čas vezme zástup dovolené
K tomu co tam je by se tohle naprosto dokonale doplňovalo :eek:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
htm

Zdravím Vás kolegové,tak jsem se omylem dostal na S25,Antropolida mi poslala nějaký odkaz na mail,tak jsem ho odklikl aniž věděl pořádně co a za 14 dní mě přišel mail,že mí vojáci na S25 čekají na mé rozkazy.Zvědavost mi teda nedala a šel jsem zjistit jestli opravdu se pustil účet na S25,pustil a nestačil jsem se divit co všechno si můžete koupit za body z PÚ.Ještě bych tam dodal věci a bylo by to naprosto dokonalé,tudíž dávám námět betkapetkovi a doufám že z toho něco kápne:
1)Za body by se měly dát koupit suroviny
2)Za body by se mohli kupovat vojáci(žoldnéři)
3)Za body by nělo po nějakou dobu na dotyčného útočit
4)Za body vám někdo z provozovatelů na určitý čas vezme zástup dovolené
K tomu co tam je by se tohle naprosto dokonale doplňovalo :eek:)
ahoj Marťo,a budeš ve hře?
 

DeletedUser21004

Guest
malkin:No jasně že važně,proč by to nešlo,když jdou jiné věci?

mates:Ve hře dlouho určitě nevydržím

All:Až mě překvapilo jak je tu mrtvo,to už úplně na S2 chcíp pes?
 

DeletedUser3219

Guest
Ahoj :D Lexi,

až budu mít svoji vlastní hru a u mého jména místo "support" což je herní podpora bude uvedeno "owner", určitě se budu moc rád inspirovat dalšími možnostmi jak hru lépe prodat :), zatím můžu udělat jedné - tvoje návrhy poslat nadřízeným :). Doufám ale, že se nebudeš zlobit, že to nebude hned, protože mám na práci důležitější věci. :D....

S2 není mrtvý. Tisíce útoků se přelévají hned jedním, hned zas druhým směrem a i když musím uznat, že GTLH je bezesporu největším kmenem a momentálně má asi navrch, nic ještě není prohráno. Současnou rychlostí jim bude trvat asi 5 let, než nás dostanou a za tu dobu se toho může stát ještě hodně :D.

Mrtvý je jenom forum:). Jsme už moc ostřílení na to, abychom tu řešili nábory do kmene, rady, nebo diplomacii kmenů a pro obyčejný pokec v rámci kmenů či aliancí existují vhodnější nástroje.

Pokud budeš chtít hrát S25, tak mě tam možná potkáš (aspoň an chvíli), potřebuju si ohmatat novinky, abych nezakrněl ve vývoji. I když to na první pohled vypadá opravdu jako "výprodej", myslím že zkušený hráč jako ty brzy zjistí, že nakonec vždycky o lidech a když jsi lama, tak ti ani o 20% rychlejší produkce hlíny nepomůže :DD
 

DeletedUser

Guest
Na S2 to teď vůbec není mrtvý,spíš naopak děje se toho hodně a jak betka trefně napsal tisíce útoků se přelévají kontinenty sem a tam a i po čtyřech letech hraní má hra pro mě určité kouzlo i když kapku zakalené zbytečným (i když možná cíleným) rušením některých účtů,které pak úsilý vynaložené na útočení a zabírání vesnic nepřátel ,úplně degraduje a může se začít na novo,protože nepřítel nabere ztracené vesnice lehce zpět a nám nezbývá než barbarky zabírat ve velkém a útočení na nepřítele tak ochabne na nějakou dobu na minimum,čímž ale pomalu vyvstává otázka jestli se neblížíme nějaké patové situaci no doufejme že ne a za nějakých pět šest let tento svět vyhrajeme pod vlajkou GTLH :D:D:D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Tak to vypadá, že světy 1 a 2 budou soupeřit o to, který se bude hrát déle, co? :hi
 
Nahoru