• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Čajovna světa 2

DeletedUser

Guest
Prosím, pošli příklady do soukromky včetně zhruba období, kdy k tomu došlo. Díky.
 

DeletedUser3219

Guest
No, přesněji, mluvím o těchto dvou věcech, které spolu úzce souvisí:

Dále tedy již se dostáváme k tomu, že je zdražením tato týmová hra a to zejména na uzavřených světech ( kde velká část proklamovaných a velmi drahých vylepšení nebyla a nemohla být implementována ) významně ovlivněna. Nejen, že jsou tím tedy nejvíce poškozeni ti, kteří do hry investovali nejvíce finančních prostředků ( zajímal by mě tvůj názor na férovost takového jednání a jak se srovnáváš s tím, že toto jednání před stovkami lidí obhajuješ ) , ale i jejich týmy.

Víš Aragorrne, pořád nerozumím o to, co ti jde. Hraješ asi stejně dlouho jako já a oba vedeme menší, ale vytrvalý kmeny. Víš přece sám dost dobře, jak se hraje s PÚ i bez něj.

Jasně, že zvýšená cena není příjemná, pro vůdce kmene je ještě citelnější než pro některé jiné, protože je to často "poslední hřebík" do rakve hráčů, kteří zvažují jestli ještě hrát nebo ne. Je jasné, že díky tomu někteří skončí a nejvíc starostí to nadělá nám ostatním....ale to je snad všem jasné, nebo ne?

Nemám názor na to, "jestli je to fair"... když mi přijde faktura za elektřinu nebo vyúčtování služeb, tak si můžu akorát povzychnout, že je smutný že klesá cena ropy a mě rostou účty... můžu si i zanadávat, můžu se podívat, jestli nenajdu někde něco levnějšího, jestli nejsem schopnej ušetřit....ale to je asi tak všechno co s tím můžu udělat... mám jít na přepážku a řvát tam na pani, že cena nejni fair? to bych dopadl :wacko:wacko:wacko

Já přece nic neobhajuju, já ti jenom tlumočím, vysvětluju jak to s novým PÚ je. Není moje role cokoliv "obhajovat".. ale hlavně není ani důvod to dělat... Od Innogames totiž nepřichází "téma k diskusi" nebo "teze k projednání" nepřichází žádný "návrh"... prostě přichází nový ceník a ten tu prostě zůstane, ať si o tom my oba budeme myslet cokoliv.

Když to hodně shrnu, tak vlastně není o čem diskutovat, protože se nás nikdo na nic neptá.

Můžeme si popovídat o tom, jestli tobě osobně stojí vylepšení PÚ za to tady hrát, ale to je asi tak všechno. Mě osobně to za to pořád stojí
 

DeletedUser

Guest
Dobře, beru tvůj postoj navědomí. Jsem rád, že se již nesnažíš jen tlumočit velmi slabou argumentaci Inno. Nicméně, pokud by měla být pravda, že Inno nezajímají zákazníci, tak brzy skončí oni, nikoliv my. Vím, že oni to dobře vědí a že není úplná pravda, že by je spokojenost zákazníků absolutně nezajímala. Jestli si chtějí jen počkat na statistiky odlivu hráčů - jejich hloupost, ale zároveň se to týká i nás, jelikož jak dobře víš, mohou Inno svou činnost kdykoliv ukončit... .

Víš Moc dobře, že já jsem vždy jednal v zájmu pravdy, nikoliv jen ve svém vlastním zájmu a nebo zájmu vlastního kmenu. I toto zdražení nepálí ani tak mě osobně, ani můj kmen. Pouze nemohu nečinně sledovat pokusy o oblbování zákazníků argumentací, která se nezakládá na pravdě.

Nemůžu zde hovořit přímo o tom, v čem jsou konkrétní a vážné problémy, protožes to zakázal. I proto možná pořád trochu tápeš. Hráči to ale povětšinou vědí.
 

DeletedUser3219

Guest
statistika odlivu hráčů je bezesporu ekonomický ukazatel, na druhou stranu jsou ceny nastavovány pro celou Evropu takže neočekávám by statistika české mutace byla nějak podstatná...

Pokud někde vidíš "vážné problémy" tak víš kam je máš směřovat :yes
 

DeletedUser

Guest
To zcela určitě. Určitě také nebylo naškodu si o tom nejprve popovídat ( mimo jiné i zde, i když zrovna zde to nebylo vzhledem k cenzuře ideální ) a dát tak oběma stranám šanci. Navíc jsme alespoň v obraze, na jaké argumenty máme být připraveni.

Naštěstí ostatní hráči netrpí syndromem české malosti. Vědí, že kdyby zde bylo tak zanedbatelné množství platících uživatelů, že by se se zdražením v průběhu hry firma neobtěžovala a tím neočerňovala jméno InnoGames GmbH v očích hráčů a potenciálních hráčů.
 

DeletedUser2901

Guest
Podle mě pořád nechápeš majoritní řízení firmy... ;)
Inno rozhodne, a zvýší ceny. Není možné se proti jejich rozhodnutí odvolat, je již jen na tobě, jako zákazníkovi, zda budeš jejich ceník akceptovat či nebudeš...
Nikdo tě nenutí si premiák koupit, i když je fakt, že tě k tomu nutí trošku stav tvého bodového konta, ale to je již jen na tobě, zda povolíš, či ne... ;)
Ten rozbor ti pošlu do PM, ale bude to chvilku trvat, nemám zase tolik volného času, bohužel... :(
 

DeletedUser2901

Guest
Proč bych to neuznal? :)
I já hrával s milionovým kontem, neboj nic... :)
Ale ta vůle koupit si premiak je pouze na tobě, nikdo ti nedrží bouchačku u hlavy, abys ho zaplatil/a... ;)
To rozhodnutí je jen a pouze na tobě...

Když to převedu na real, kolik lidí houfně protestuje proti cenám energií, nájmů, jídla, benzínu, atp? Lidi držkujou, ale stejně to zaplatí, protože nemají na výběr...
Zde na výběr máš...
 

hejdič

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
Málokdo to tady z DK teamu uzná .. možný bude ono, že tam už nejsi :)

Jasně, na výběr mám ... ale mezi čím? Hraní nebo konec, ne mezi hraní s premiem a bez něj.
 

DeletedUser2901

Guest
Jakto? Můžeš hrát bez premia, můžeš hrát i s premiem, obojí jde, i když to první je docela náročné... :)

//edit: a vše nej k narozeninám... :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru