• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Čajovna světa 2

DeletedUser7531

Guest
Systém implicitně neumožňuje odpovědět na více příspěvků v jednom příspěvku.

Tak to se pleteš. ;)

Vidíš to tlačítko vedle normální "citace"? Je to multi citace. Když ho zmáčkneš, tak se zdánlivě nic nestane ale pokud pak klikneš na "odpovědět", tak se ti odcitují všechy příspěvky u kterých jsi na to tlačítko kliknul ...
 

DeletedUser

Guest
NO vidíš. Díky, dokonce ani hlavní moderátor o této možnosti nehovořil. Možná je to novinka. Fajn. Kromě toho lze samozřejmě použít i manuální editaci - kopírovat vložit. V pravidlech možnost multicitace není zmíněna. Proto se mi tento trest zdál nepřiměřený. Hlavní moderátor tento důvod uznal a trest zmírnil. Přesto bych čekal nejprve upozornění. Je to ale formalita, myslím, že nemá žádný význam to rozpatlávat.

Zapomínáš, že moderátoři vidí i smazané příspěvky, proto bych se timto moc neobhajoval:hi

Za tím si stojím. Mezi mými původními přispěvky byly i přispěvky ostatních uživatelů. Protože však byly odstraněny, nové formulace odpovědí již byly zasebou.

Proč už tu zase není tento můj příspěvek ? Jedná se o přímou odpověď na přímou otázku moderátora:

betko víš že tě mam ráda a tohle je asi poprvé kdy ti budu oponovat a nesouhlasím s tvým názorem:

.... proto je zcela pravdivé tvrzení, že každý hráč má možnost hrát hru zdarma. Ne třeba svět2, ale nic ti nebrání si zdarma hrát třeba na s17.... a až to bude moc složité, klidně hraj S18, 19 nebo nějaký jiný.

Z tohohle hlediska je věta "hrej zdarma" zcela nenapadnutelná a řešit od které fáze potřebuješ PÚ sice zajímavé, ale v podstatě bezzubé. Stejně tak hráče nikdo nenutí přebírat další vesnice...

Pokud začnu hrát na jednom světě,tak se mu budu věnovat,a né že to po půl roce zabalím,na všechny se vykašlu a půjdu do jiného světa,to je asi věcí povahy,já bych na to teda žaludej neměla


Matysku, já přece netvrdím, že to máš udělat :)....

Nojo, ale tvrdíš společně s ostatními členy DK týmu Matýskovi i ostatním hráčům, že nemohou-li nebo nechtějí-li platit zdražený prémiový účet, tak ať si ho neplatí a hrajou bez něj.

Tak jak to tedy vlastně je ?
 

DeletedUser3219

Guest
slučuješ dvě odlišné věci....

jedna věc je, že hrát divoké kmeny bez PÚ je MOŽNÉ!
druhá věc je, že od určité úrovně hry je to EXTRÉMNĚ NEVÝHODNÉ.

- nikdo přece nepopírá, že hra s PÚ je velká výhoda - kdyby to tak nebylo, tak si hráči PÚ nebudou kupovat...

Celý problém je v tom, že jsi tvrdil, že hrát bez PÚ od určité fáze není MOŽNÉ, což není pravda. A není to pravda ani z hlediska jednoho herního světa a rozhodně to není pravda z hlediska jednoho herního účtu, který ti umožňuje hrát na mnoha světech současně.

Takže opravdu nevím kam svěřuješ, nebo co vlastně řešíš. Pochopili jsme, že se ti nelíbí zdražení PÚ, ale to asi nikomu z nás a v sekci "premiový učet" najdeš 122 stran aspoň minimálně slušných příspěvků o tom, že většina hráčů nad tím nejásá. (minimálně 1x tolik neslušných jsme museli smazat) - Nelíbí se ti to, chápu, nejsi sám, bereme na vědomí.... ale to je asi tak všechno, co s tím dá v tenhle moment udělat..

každému hráči zůstává volba - buď si PÚ zaplatí a získá tím herní výhodu, která se tím větší čím je větší účet (bezesporu) nebo si je nekoupí.. a pak buď bude mít horší výsledky, nebo bude muset věnovat hře víc času, nebo účet zeštíhlí... a nebo skončí, takový je život.

...ale nemám pocit, že bych tu říkal něco nového, pořád se jenom točíme v kruhu... Co takhle řešit něco jinýho? rozumnějšího?
 

DeletedUser

Guest
No, přesněji, mluvím o těchto dvou věcech, které spolu úzce souvisí:

Jedna věc je přesněji ta, že v určité fázi hry vyřídit denní potřebu vesnic již prostřednictvím základního uživatelského rozhraní trvá déle než 24 hodin, logicky tedy s využitím pouze základního uživatelského rozhraní hra od určité fáze není možná, což zákazníci zde v čajovně i jinde potvrzují. ( což tedy naráží na tvou tezi, že bez PU se dá hrát v jakékoliv fázi, dále to popírá tebou proklamovanou zbytečnost diskuze na téma v jaké fázi se již hra bez PÚ nedá hrát )

Druhá věc je o tom, co je na každé hře bezesporu to nejdůležitější. A to je cíl hry. Zde je tento cíl podle mého názoru nezpochybnitelný - dovést své panství ke slávě a moci.


Dobře, takže již se shodneme na tom, že ti nejúspěšnější, tedy ti, kteří velice často investovali do svého úspěchu nejvíce prostředků ( jak časových tak i finančních - sám potvrzuješ, že prémiový účet je velká herní výhoda bez které lze v pozdějších fázích hry na uzavřených světech dosáhnout úspěchu jen velmi těžko a už vůbec ne naplnit cíl hry) , jsou zdražením nejvíce poškozeni. Nemohou-li investovat více, je jim doporučeno část vesnic předat jinému hráči. Nenaráží ale toto na základní téma a cíl hry ? A co potom ? Když předají část svých vesnic, mohou hrát dál ? Mohou vyvíjet činnost s tím, že až zase obsadí tolik vesnic, že opět bude obsluha jejich impéria přes základní uživatelské rozhraní nemožná, že zase předají část vesnic jinému hráči ? Skutečně jsi přesvědčen, že tato činnost se dá nazvat hrou ? Stotožňuje se to s cílem hry ? Dá se hovořit o hře, jestliže se nesnažíme naplnit cíl hry ?

Dále tedy již se dostáváme k tomu, že je zdražením tato týmová hra a to zejména na uzavřených světech ( kde velká část proklamovaných a velmi drahých vylepšení nebyla a nemohla být implementována ) významně ovlivněna. Nejen, že jsou tím tedy nejvíce poškozeni ti, kteří do hry investovali nejvíce finančních prostředků ( zajímal by mě tvůj názor na férovost takového jednání a jak se srovnáváš s tím, že toto jednání před stovkami lidí obhajuješ ) , ale i jejich týmy.
 

DeletedUser7531

Guest
Aragorrne: Ty se prostě nehodláš smířit s tím zdražením, co? Stále něco hledáš...

Ale je přeci každého věc, jestli bude chtít naplnit cíl hry a nebo zde chce jen tak přežívat, bavit se s kamarády, atd... Stejně tak jako firma Innogames nikoho nenutí platit PU, tak nenutí nikoho ani že musí dosáhnout cíle hry... je to každého věc.

To, že přesahuje čas strávený správou účtu bez PU 24 hodin denně je taky trochu zavádějící. I kdyby ano (a tomu moc nevěřím), tak kdo říká, že musíš všechny vesnice projet každý den? Pokud se nepletu, tak na S2 je hodinová produkce 4800 surovin. To znamená, že z 0 na 400000 se zaplní pomalu za 3 a půl dne - dost času na to, projet všechny vesnice i 2x ;)
 

DeletedUser2901

Guest
Dovolím si pouze jeden postřeh...
Prolétl jsem kdysi skoro všechny on-line hry (zajímalo mě srovnání jejich úrovně hry s DK), a můžu opravdu říci, že v mnohých hrách vždy jsou nejlepší ti, co do toho vrážejí docela hodně finančních prostředků. Zde to není tak patrné, neaktivujeme si za PÚ rychlejší suroviny, více surovin, stavbu budov, sílu jednotek, atd...
 

DeletedUser

Guest
Já nic nehledám, odpočátku mluvím o tom samém. Cíl hry je daný, presentace hry také. Dobře, kdo si přišel poklábosit a ne hrát tuto týmovou bojovou hru, toho se problém netýká, to je pravda. Hlaste se prosím, kolik takových "hráčů" je v současné době například tady na S2. Jinak, mluvil jsem o hře - tedy bojování a ne jen o stavění jednotek či ražení mincí.

Dobře K.illere a kolikrát ti zdražili jiné hry v průběhu rozehrané hry ? Presentují se tyto hry stejně, jako DK ? Bohužel zde nemůžu přímo mluvit o konkrétním znění reklamy, které mám namysli.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

hejdič

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
Zdravím všechny na S2 :)

Po roce opět začínám aktivněji hrát, snad se tím urychlí konec S2, ať už jakýmkoliv směrem :D
:hi
 

DeletedUser2901

Guest
Tady se PÚ počítá na měsíc ve stovce, jinde v tisícech, nemusejí zdražovat, peníze získají docela určitě v dostatečném množství. A i oni se prezentují jako on-line bezplatné hry... ;)
A ano, i já již zažil zdražení v průběhu hry, to není žádné unikum, věř mi... :)
Mohl bych ti napsat příklady her, ale porušil bych pravidla fora, a nechci dostat od Betky banána... :)
 
Nahoru