• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Čajovna světa 2

DeletedUser2901

Guest
Že K.iller odešel,ale stále má uveden popisek suport,je asi trochu další ukázkou fungování DK týmu ;) Nejsem moc znalý poměrů,ale nebyl to v určité fázi hry dobrý přítel LFFF týmu? :)

Hm, zase jedovatost...
Odešel předevčírem, byl mu zamezen přístup do admintoolu, o víkendu bude zrušen i titul na foru, neboj nic... ;)
Ano, nejsi moc znalý poměrů, sám to říkáš...
Víceméně mi bylo jedno, kdo od kud je, z jakého kmene či aliance, pro mě co bylo důležité bylo prosazování a změna pravidel DK, což se myslím povedlo... ;)

To 70000
Zvlášť tvůj, já vím... :D:D:D
 

DeletedUser17937

Guest
K.iller, ja prácu supportu vo všeobecnosti oceňujem, najmä preto, že by som ju nikdy robiť nechcel. Už len preto, že na to nemám čas.
Nikdy som nikomu zo supportu, ani Linteovi, nenadával, neurážal, nepísal vulgárne. To, že som mal (a mám) na prácu supportu iný pohľad ako členovia supportu je moje právo. To, že sa support na to pozerá, ako na "prudenie" a na mňa ako na "prudiča" je podľa mňa spôsobené nedostatočnou znalosťou RL a pôsobením v pozíciach, kde nie je dostatočná kontrola nás hráčov, ako "ovládaných a podriadených" osôb (poprosím brať s rezervou).
To, že pri každej kritike, ktorá sa nakoniec ukázala ako oprávnená (viď napr. register trestov), sa support cukal a prskal okolo seba, nie je vinou nás hráčov.
To, že Vám niekto ponúkol iný pohľad na vec (napr. Malíček), ktorý nemusel byť jediný správny, ale MOHOL byť, ste vnímali ako napadnutie Vašich právomocí a boli (a ste) na to strašne citliví. Nie každá kritika, je útok na Vás. Ak si niekedy pri podobnej situácii v RL na to spomenieš, ver mi, že to na niečo bude.
Veľa zdaru ...
 

DeletedUser2901

Guest
Proto také byla provedena změna pravidel, otištění trestníku, atp... ;)
Věděl jsem (osobně bráno) že pravidla jsou nedostatečná, a je tomu doteď, i když už hlavní změny jsou podle mě ready, ale udělat to tak, aby se vyhovělo oběma, to prostě nejde... ;)
Nikdo nám neukázal jiný pohled na věc, ten jsme již věděli, spíš došlo k ústupkům v pár věcech od firmy, tím bylo možno to realizovat i tady.
Kapitola Malíček byla zase úplně o něčem jiným, a fakt už ho zase nechci řešit... ;)
A ne jako napadení našich pravomocí, ale jako kritiku našich pravomocí, v tom je dost značný rozdíl... ;)
V RL vedu firmu, vím co by mělo a co by nemělo být, jsem víceméně ve stejné pozici, jako Inno u DK. Já mohu změnit to a to, moji podřízení nemohou, pouze to mohou navrhnout, stejně jako Cz team u Inna...
Pak už je na Innu, zda to akceptuje či ne...
A díky za přání... :)
 

DeletedUser

Guest
... tvrzení aragorrna, že zdražením PÚ firma Innogames jakkoliv porušuje zákony, dopouští se klamavé reklamy, podvodu atd...

Toto jsem NIKDY NIKDE netvrdil. Rád bych věřil v to, že se jedná o omyl a ne o prostou úmyslnou lež včetně následného umlčení, abych se nemohl bránit.

Zdražením by byl porušen zákon jen v případě, že by byl prokázán monopol v přístupu a užívání virtuálního majetku zákazníků a zároveň firma
nepodložila takto radikální zvýšení nákladů na provoz tohoto produktu. O tomto jsem dosti pochyboval, že by bylo prokázáno.
 

DeletedUser29002

Guest
Ani nevím co napsat,aby to zase někdo nesmazal,ale to co mi to dělá dneska,to je fakt pecka.Vždy po zašťourání rádoby techniků do chodu hry(prý změny k lepšímu) čumím do bílé obrazovky i několik desítek vteřin.Potřeboval jsem dodělat rekrut ve dvou vesnicích,nekecám,za 10 minut jsem neměl hotovo.Za tohle mám platit víc?To je ubohý.Někdy rozhodují vteřiny,které mi nejsou dopřány plynulým chodem hry.Navrhuju odborníkům,nešťourat do vylepšení a nezdražovat,když je to spíš k vzteku.A teď mě zase vymažte.Tohle je čajovna,tam,stejně tak i v hospodě si můžu říkat co chci,pokud ne,je to doba temna a někdo si tu dělá vlastní pravidla a to se rovná totalitě.

Hlavou zeď neprozazíš.Rozumem je to lepší :wall
 

DeletedUser3219

Guest
Toto jsem NIKDY NIKDE netvrdil. Rád bych věřil v to, že se jedná o omyl a ne o prostou úmyslnou lež včetně následného umlčení, abych se nemohl bránit.

Zdražením by byl porušen zákon jen v případě, že by byl prokázán monopol v přístupu a užívání virtuálního majetku zákazníků a zároveň firma
nepodložila takto radikální zvýšení nákladů na provoz tohoto produktu. O tomto jsem dosti pochyboval, že by bylo prokázáno.

monopol? děláš si legraci, že jo? Innogames, že by mělo monopol na on-line hry? nebo na on-line hry s tématikou středověku?... hehehehe...

Mimoto ve hře nemáš žádný "virtuální majetek" ;-)... jak bys ho nabyl? Ve VOP nenajdeš ani slovo o žádném majetku ( s výjimkou PÚ);-))))).
 

DeletedUser

Guest
Proč byl vymazán tento můj příspěvek ? Šlo o přímou odpověď na přímou tvou otázku, bez jakéhokoliv napadání či posuzování VOP:

Prosím, čti pečlivěji:

... tvrzení aragorrna, že zdražením PÚ firma Innogames jakkoliv porušuje zákony, dopouští se klamavé reklamy, podvodu atd...
Toto jsem NIKDY NIKDE netvrdil. Rád bych věřil v to, že se jedná o omyl a ne o prostou úmyslnou lež včetně následného umlčení, abych se nemohl bránit.
Zdražením by byl porušen zákon jen v případě, že by byl prokázán monopol v přístupu a užívání virtuálního majetku zákazníků a zároveň firma nepodložila takto radikální zvýšení nákladů na provoz tohoto produktu. O tomto jsem dosti pochyboval, že by bylo prokázáno.

Jen ti říkám, že jsem nikdy netvrdil to, co ty říkáš, že jsem tvrdil.

Mimochodem, abys chápal, když už o tom mluvíš, jde o chronologii například s jurisdikcí Microsoft a podobně. Vnitřní texty, fóra, profily, i vlastní impéria by se mohl pokusit někdo vydávat za majetek zákazníků. Znovu říkám, že zde jsem pochyboval o tom, že by to bylo někdy prokázáno.



Dále:

.... proto je zcela pravdivé tvrzení, že každý hráč má možnost hrát hru zdarma. Ne třeba svět2, ale nic ti nebrání si zdarma hrát třeba na s17.... a až to bude moc složité, klidně hraj S18, 19 nebo nějaký jiný.

Z tohohle hlediska je věta "hrej zdarma" zcela nenapadnutelná a řešit od které fáze potřebuješ PÚ sice zajímavé, ale v podstatě bezzubé. Stejně tak hráče nikdo nenutí přebírat další vesnice...


Promiň, ale opět se mýlíš.

Jak prosím chápeš význam těchto slov ?

Divoké Kmeny

Divoké-Kmeny je browserová hra, která se odehrává ve středověku. Každý hráč je vládce jedné malé vesnice, kterou má přivést ke slávě a moci.

Ano v rámci hry máš svou vesnici přivést ke slávě a moci, tedy pravděpodobně moci ve světě, nebo to chápu špatně ? Lze dosáhnout moci ve světě bez přebírání dalších vesnic ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3219

Guest
Promiň, ale opět se mýlíš.

Jak prosím chápeš význam těchto slov ?

Divoké Kmeny

Divoké-Kmeny je browserová hra, která se odehrává ve středověku. Každý hráč je vládce jedné malé vesnice, kterou má přivést ke slávě a moci.

Ano v rámci hry máš svou vesnici přivést ke slávě a moci, tedy pravděpodobně moci ve světě, nebo to chápu špatně ? Lze dosáhnout moci ve světě bez přebírání dalších vesnic ?

a už je to tu zase, koukám že týdenní BAN ti nestačil...nehodlám tu s tebou diskutovat o povaze PU, ani o prezentaci DK ani o marketingu Innogames. Opakovaně jsem ti psal kam máš tyhle poznámky směřovat a opakovaně jsem ti psal, že ti je budu z fora mazat.... tak se pak nediv, že jsi banován a mazán....
 

DeletedUser

Guest
a už je to tu zase, koukám že týdenní BAN ti nestačil...nehodlám tu s tebou diskutovat o povaze PU, ani o prezentaci DK ani o marketingu Innogames. Opakovaně jsem ti psal kam máš tyhle poznámky směřovat a opakovaně jsem ti psal, že ti je budu z fora mazat.... tak se pak nediv, že jsi banován a mazán....


Byl jsem zabanován za více příspěvků zasebou. Přestože původně mezi mými příspěvky byly příspěvky jiných uživatelů ( mimochodem vyjadřujícími také jisté pochybnosti o předpokladech ze kterých vycházíš a které ve fóru správně a podle pravidel zůstaly ) , navíc šlo o odpovědi na citace. Systém implicitně neumožňuje odpovědět na více příspěvků v jednom příspěvku. Toto jsme si s hlavním moderátorem vyjasnili a následně mi byl trest zkrácen z 10 ti dnů ( za více příspěvků zasebou !) na 3 dny. Řekl jsem ti také jasně a opakovaně, že to, co zde sděluji, není o novém systému prémiových bodů, ani o prémiovém účtu - jeho výhodách apod. a proto je to v tebou odkazovaném fóru mimo téma. Sice jsi to vymazal, ale řečený to bylo. Navíc se ani slovem nezmiňuji o VOP, nenapadám DK tým, hru samotnou ani Innogames. Jsou to jen holá fakta a přesto v jiné podobě byla vymazána.

Tato fakta jsou odpovědí na tvůj příspěvek, ve kterém jsi činil závěry z podle mého názoru mylných předpokladů. V případě, že jsou předpoklady mylné, jsou potom závěry nesmyslné. Kdykoliv byl můj příspěvek vymazán, vždy jsem jej ještě pečlivěji formuloval tak, aby v žádném případě nekolidoval s pravidly fóra ani s dodatečnými pravidly stanovenými moderátorem, nicméně vycházejícími z mylných předpokladů.
 

DeletedUser3219

Guest
...takže jediným tvým dotazem a příspěvkem do diskuse, který ti z 5 vymzaných stran příspěvků zůstává obecný dotaz na hráče světa2:


Jak rozumíte větě: "Divoké-Kmeny je browserová hra, která se odehrává ve středověku. Každý hráč je vládce jedné malé vesnice, kterou má přivést ke slávě a moci."

- bez jakékoliv vazby na PÚ, placení či neplacení....chápu to správně?
 
Nahoru