• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Šport --------> podávanie

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser35385

Guest
A jeto vyhrané :yeah


Mancester C.4:0Newcastle
Almeria2:3Villarreal
FC Vaslui1:0Navodari
AIK Stockholm2:1Atvidaberg
Vallecano3:0Elche

vuaaa konečne to vyšlo:yeah
 

DeletedUser16561

Guest
Blahoželám !

Mne z tých 7 zápasov ušiel iba 1 ! Potreboval som súčet gólov 3 a viac, skončilo to iba 0:1.
 

DeletedUser16561

Guest
Zajtra zápas Fenerbahce vs. Arsenal. Na domácich kurz cca 2.9, nádherný ! Skúša to niekto ?? ;)
 

DeletedUser35385

Guest
Diky. No malky to naštve:p Mne tak ušli 2 predchádzajúce tikety. 1 zápas ušiel.*to je hrozné:( a ešte z toho jeden zápas kurz okolo 1,20:pardon
 

DeletedUser16561

Guest
Tak ako každý rok, tak aj tento budem pravidelne pokúšať šťastie v Kontinentálnej hokejovej lige.
Na dnes som si dal na tiket štyroch strelcov gólov. Verím, že hneď v úvodnom zápase sezóny strelia svoj prvý gól.

Omsk vs. Peterburg - I. Kovalchuk
Čechov vs. Čeljabinsk - E. Kuznetsov
D. Moskva vs. Magnitogorsk - S. Mozyakin
Zagreb vs. CSKA Moskva - A. Radulov

Celkový kurz: 24.7
Vklad: 5 EUR
Výhra: 123.50 EUR

Som zvedavý. ;)
 

DeletedUser

Guest
Malkine, kde bereš tolik peněz? 5 éček na tiket s kurzem 24,7:1 je poměrně dost. Vyšel už ti nějaký takový tiket nebo prostě doufáš, že ti někdy vyjde? Já takovou sumu sázím pouze v případě, že mám na tiketu pouze 1 událost, jinak už bych asi všechno prosázel. :D
Nechci kritizovat, třeba v tom systém máš a to mě právě zajímá.
 

DeletedUser16561

Guest
Kámo cez víkend Ti pošlem zopár tiketov. Bežne tipujem aj za väčšie sumy. Priemerný vklad 100 libier. Občas dávam aj za 300 či 400 . Práve pred troma týždňami som dal za 400. Odfotím ho a pošlem. ;)
 

DeletedUser

Guest
Aha, tak to se s tebou o tom rád pobavim. Já nemám žádný kapitál no, takže sice vyhrávám poměrně dost tiketů a jsem mírně v plusu, ale nedaří se mi prokousat k nějakým vyšším částkám. Kdyžtak mi zvedni kapacitu zpráv, jestli to půjde...Mám teď plnou schránku.
 

DeletedUser16561

Guest
Kapacita správ sa nedá zvýšiť. Musíš niečo vymazať.
No ja kapitál na tipovanie mám dostačujúci. Problém je v tom, že viac prehrám ako vyhrám.
V minulosti sa mi podarilo prehrať aj 380 libier v priebehu dňa. Na druhej strane som raz vyhral 490 libier. Ale s určitosťou som toho za celé roky viac prehral ako vyhral. Nejako sa mi nedarí. :cool
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru