• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Šutrová kaviareň sveta 28

Cleana

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
17
No Zelíčko neznám lepšího odborníka na forum než jsi ty!!!Aspon si to zkusíš z druhé strany:D
 

DeletedUser

Guest
RaGTEr

dobrý deň všetkým asi 1-2 hodky do zadu som si všimol jednu dedinku ktorú preberam a však ten hráč si ju premenoval na
Jsem lama Hancz;)755|4675.827
a 2 dedinka
Jsem lama Hancz;)758|4691.906
je to hráč RaGTEr prosím vás zariadte aby sa premenoval dosť ma to uráža že uráža súkmeňovca
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser31241

Guest
No Zelíčko neznám lepšího odborníka na forum než jsi ty!!!Aspon si to zkusíš z druhé strany:D


Sláva, sláva, pustilo mě to na forum, supi jsou laskaví a smazali mně doživotního banána. Já už budu hodnej, prosím pěkně, aspoň chvilku to vydržím. Ahoj, Cleano - rád tě vidím i tady, i když u nás je to takový milejší - tady jsem 40 stránek četl pozdravy a vzkazy dvou lidí - tak se to tu snad zlepší...:hi

:pardonSakryš, samou radostí jsem zapomněl - tedy pokoj všem lidem dobré vůle - ti ostatní si za to můžou sami. A zdravím Krále Matyáše, esli se tu ještě někde mele...:hi
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru