• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Šutrová kaviareň sveta 28

DeletedUser

Guest
Diky, to som mal na mysli :)
Ďalšia otázočka, mám PU zverejnil som len jedno oznamko a aj tak sa zmazalo po 3 dňoch... To prečo? Veď verejné oznamka by mali pretrvať oveľa dlhšie nie?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
No, ono to záleží na tom, jakým způsobem jsi ho zveřejnil. A kam jsi ho uložil. Pokud nechceš, aby se Ti cokoli vymazalo z oznámení, pokud pravidelně používá PÚ, tak si založ složky oznámení. Z nich se to nemaže nikdy. Z archivu a přehledu se to po určité době také smaže. Sice po delší, než bez PÚ, ale smaže.

Další "problém" pak může být ve způsobu zveřejnění - jestli přes Zveřejnit, nebo přes Export. Pokud použiješ export - a pak oznámení smažeš, zůstane pořád uveřejněno, pokud ale přes zveřejnění a smažeš ho z oznámení, nikdo nic neuvidí.
 

DeletedUser

Guest
Diky. To je len tento svet je tak nastavený, že po 3 dňoch sa mažú oznamka či všetky cz?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Filcku, všechny světy jsou tak nastaveny, ale jestli se to maže po třech dnech, nebo když to přesáhne určitou velikost, to Ti nezodpovím. Z vlastních zkušeností vím, že i bez PÚ to tři dny nejsou, ty zprávy i oznámení jsou tam určitě déle, spíš se kloním k tomu, že je to podle objemu. Takže, pokud ten objem překročíš za tři dny, pak ano, pak je smazáno vše, co to překračuje.

A tedy, já mít Tvůj nick, tak si žádám o změnu, protože v českých krajích to není zrovna nic, čím by se kdo chtěl chlubit ...
 

DeletedUser30368

Guest
Buď rád, že Tě zabral náš hráč, ale teď náš už není :-D...
 

DeletedUser34334

Guest
Já zabrán nebyl, já jsem udělal kamikaze a zbarbařil jsem :D.
 
Nahoru